Messi.10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PIQUEE !!!
0
o 2 : 1...
0
HENIEK ! 2 : 0
0
1 : 0 !!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
GOOOOOOOOOOOL !
PEDROOOOO!
0
trzeba wierzyć do końca.
na poprawe humorów :
0
fajnie by było wygrać LM na Santiago Bernabeu i zobaczyć mine i Pereza i kibiców Realu i drużyne Realu. - to by było BEZCENNE.
0
Kosmo
Jezeli chodzi ci o ćwierćfinały to się zgadzam ale mi chodziło od fazy 1/8 LM czyli to że Chelsea przegrała z Interem a Real przegrał z Lyonem.
Gdyby nie to byłby zupełnie inny zestaw par półfinałowych.
0
chyba nikt nie wyobrażał sobie takich półfinałów prawda ?
0
w meczu Bordeaux vs Lyon jest 1 : 0 dla Bordeaux wiec jak narazie Lyon vs Bayern w półfinale i Barca vs Inter
0
NIE MA MAN UTD !. mamy wielkie szanse na odniesienie koncowego zwyciestwa w LM .
nie ma Angli w półfinałach a rok temu były 3 drużyny niesamowite.
0
3 : 2 juz tylko Man U prowadzą ;d
0
nieźle ! Rafael dostał 2 zółtą w konsekwencji czerwoną.
może Bayern coś jeszcze ugra
0
JESTTTTTTTTTTTT !
3 : 1 Olić strzelił ;]
0
Man U 3 : 0 Bayern ...
0
jak coś to Man U. prowadzi z Bayernem 2 : 0 a jest dopiero 11 minuta ;/
0
bezcenny jest Pique ;] !
zdj poprostu rewelacyjne ;]
0
Jest pięknie jednym słowem .
Piekny mecz Barcy i teraz czas na GD !
VeB !
0
4 : 1 MESSSSSSSSSSI !
0
Iniesta wchodzi ;d moze jeszcze coś wykonają z Messim ;]
0
3 : 1 !!!!!!! MESSSSSSSSSSSSSSSSSI
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSI ! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Milito mógł się tym podaniem zrechabilitować .
0
buahahaha. Messi zjechał ok. 6 piłkarzy Arsenalu i faul ;]
0
przy " straconej" piłce Milito był faul, wyraźnie było widać że Diaby w niego wjechał
0
Messi BÓG !
0
brawo Zlatan ! .
0
MESSSSSSSSSi 3 : 0 !!!!!!!!!
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSI 2 : 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ale błąd liniowego ;/ mogło być 2 : 0