0

PIQUEE !!!

0

o 2 : 1...

0

HENIEK ! 2 : 0

0

1 : 0 !!!!!!!!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

GOOOOOOOOOOOL !

PEDROOOOO!

0

trzeba wierzyć do końca.

na poprawe humorów :

- wszyscy pamietamy.

0

fajnie by było wygrać LM na Santiago Bernabeu i zobaczyć mine i Pereza i kibiców Realu i drużyne Realu. - to by było BEZCENNE.

0

Kosmo

Jezeli chodzi ci o ćwierćfinały to się zgadzam ale mi chodziło od fazy 1/8 LM czyli to że Chelsea przegrała z Interem a Real przegrał z Lyonem.

Gdyby nie to byłby zupełnie inny zestaw par półfinałowych.

0

chyba nikt nie wyobrażał sobie takich półfinałów prawda ?

0

w meczu Bordeaux vs Lyon jest 1 : 0 dla Bordeaux wiec jak narazie Lyon vs Bayern w półfinale i Barca vs Inter

0

NIE MA MAN UTD !. mamy wielkie szanse na odniesienie koncowego zwyciestwa w LM .

nie ma Angli w półfinałach a rok temu były 3 drużyny niesamowite.

0

3 : 2 juz tylko Man U prowadzą ;d

0

nieźle ! Rafael dostał 2 zółtą w konsekwencji czerwoną.

może Bayern coś jeszcze ugra

0

JESTTTTTTTTTTTT !

3 : 1 Olić strzelił ;]

0

Man U 3 : 0 Bayern ...

0

jak coś to Man U. prowadzi z Bayernem 2 : 0 a jest dopiero 11 minuta ;/

0

bezcenny jest Pique ;] !

zdj poprostu rewelacyjne ;]

0

Jest pięknie jednym słowem .

Piekny mecz Barcy i teraz czas na GD !

VeB !

0

4 : 1 MESSSSSSSSSSI !

0

Iniesta wchodzi ;d moze jeszcze coś wykonają z Messim ;]

0

3 : 1 !!!!!!! MESSSSSSSSSSSSSSSSSI

0

MESSSSSSSSSSSSSSSSI ! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Milito mógł się tym podaniem zrechabilitować .

0

buahahaha. Messi zjechał ok. 6 piłkarzy Arsenalu i faul ;]

0

przy " straconej" piłce Milito był faul, wyraźnie było widać że Diaby w niego wjechał

0

Messi BÓG !

0

brawo Zlatan ! .

0

MESSSSSSSSSi 3 : 0 !!!!!!!!!

0

MESSSSSSSSSSSSSSSSSI 2 : 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ale błąd liniowego ;/ mogło być 2 : 0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?