Messi.10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MADURO 2 żółta i wylatuje ! xd
0
ufffffffff.
0
Łzy Guardioli . coś pięknego .
0
Łzy Guardioli . coś pięknego .
0
Brawo !. Walczyli do końca , nie poddali się. Piękny prezent na gwiazdke ;]
0
Brawo Valdes !.
0
http://www.iraqgoals.net/epl2.html
0
i gdzie macie KRYZYS ? . nie MA . barvo chłopaki . 1 : 0 !
Visca El Barca
0
i dobrze. Diarra won. ! bravo sędzia .
0
Krystyna konserwuje z Dudkiem ;]
0
Sergio B. czerwona ! ;/
0
IBRA ! jesteś zajebi.sty ! ;]
0
TAK ! GOL i teraz sezonowcy kochacie Barce ?.
0
i 1 : 1 -.-
0
ALVES ! ;]
0
i real 1 : 0 Kaka -.-
0
no i 4 : 2..
0
4 : 1 ! ;]
0
Looky18
przezkadza Ci coś ?. nie można zapytać jaki wynik poprostu już ?. żałosne
0
chłopacy jaki wynik ?
0
harnas88_ck
Ja też chetnie sie dołącze, mieszkam w Bydgoszczy i obejrze mecz wśród kibiców FCB . Pozdro ;]
0
niee . Inter 2 Dynamo 1 .
0
i jest bardzo dobrze ! . Dynamo Inter 1 : 1 ;]
0
jak narazie nie ma co się obawiac ;]. 1 : 0 dla Dynama ;]. a co do meczu to nie zawsze się wygrywa. trzeba wiezyć że Barca się podniesie i pokarze nam piekny futbol ;].
0
lechu55 - ManU wcale nie tak fartownie .. dalekie podróze do Besiktasu i Moskwy . jedz sobie w zime do Moskwy .
0
aj ta ostatnia akcja .. man city. mogło byc 2 : 0 ale i tez 1 : 1 bo messi w słupek .. szkoda . ale to tylko towarzyski mecz. wiec nie ma sie co napinac. jak dla mnie to miedzy messim a ibrą jest cos ;] w sensie piłkarskim oczywiscie . młodziki zaprezentowaly sie b. dobrze. najlepiej sposród rezerw według mnie zagrał Gai . a ogolnie to Dani Alves ;]
0
jakie zamieszanie !. Alves mógł juz strzelic nie musiał odgrywac.
0
aj poprzeczka !.
0
blaugranacule19 - ze niby do kogo to było ?
0
nie narzekajcie bo ibra sie rozkreca ..