0

MADURO 2 żółta i wylatuje ! xd

0

ufffffffff.

0

Łzy Guardioli . coś pięknego .

0

Łzy Guardioli . coś pięknego .

0

Brawo !. Walczyli do końca , nie poddali się. Piękny prezent na gwiazdke ;]

0

Brawo Valdes !.

0

0

i gdzie macie KRYZYS ? . nie MA . barvo chłopaki . 1 : 0 !

Visca El Barca

0

i dobrze. Diarra won. ! bravo sędzia .

0

Krystyna konserwuje z Dudkiem ;]

0

Sergio B. czerwona ! ;/

0

IBRA ! jesteś zajebi.sty ! ;]

0

TAK ! GOL i teraz sezonowcy kochacie Barce ?.

0

i 1 : 1 -.-

0

ALVES ! ;]

0

i real 1 : 0 Kaka -.-

0

no i 4 : 2..

0

4 : 1 ! ;]

0

Looky18

przezkadza Ci coś ?. nie można zapytać jaki wynik poprostu już ?. żałosne

0

chłopacy jaki wynik ?

0

harnas88_ck

Ja też chetnie sie dołącze, mieszkam w Bydgoszczy i obejrze mecz wśród kibiców FCB . Pozdro ;]

0

niee . Inter 2 Dynamo 1 .

0

i jest bardzo dobrze ! . Dynamo Inter 1 : 1 ;]

0

jak narazie nie ma co się obawiac ;]. 1 : 0 dla Dynama ;]. a co do meczu to nie zawsze się wygrywa. trzeba wiezyć że Barca się podniesie i pokarze nam piekny futbol ;].

0

lechu55 - ManU wcale nie tak fartownie .. dalekie podróze do Besiktasu i Moskwy . jedz sobie w zime do Moskwy .

0

aj ta ostatnia akcja .. man city. mogło byc 2 : 0 ale i tez 1 : 1 bo messi w słupek .. szkoda . ale to tylko towarzyski mecz. wiec nie ma sie co napinac. jak dla mnie to miedzy messim a ibrą jest cos ;] w sensie piłkarskim oczywiscie . młodziki zaprezentowaly sie b. dobrze. najlepiej sposród rezerw według mnie zagrał Gai . a ogolnie to Dani Alves ;]

0

jakie zamieszanie !. Alves mógł juz strzelic nie musiał odgrywac.

0

aj poprzeczka !.

0

blaugranacule19 - ze niby do kogo to było ?

0

nie narzekajcie bo ibra sie rozkreca ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?