0

nie moge patrzec jak hleb nie umie minąc jednego obroncy. szkoda słów powinien odejsc z barcy do angli, tam przynajmniej dobrze grał a tu cienuje. gudi tez musi odejsc. a co do meczu to pierwszy raz nie mam ochoty go oglądac bo naprawde jest nudny. i szkoda mi eto bo forlan ma juz 3/4 bramki przewagi wiec nie bedzie dla niego Złotego Buta. szkoda

0

messi niezle sie napił. zdj. jest swietne. nie moge z niego ;] ale nadal jestem ciekaw co messi powiedział ze pique sie za głowe złapał ;] Vamos Barca !!

0

aa i dla Iniesty wielki szacun. swietnie zagrał. rewelacyjnie. jeszcze z kontuzją . to jest wielki człowiek i szacun dla niego

0

i bardzo dobrze ze Thierry odszedł z Arsenalu!!

Visca Henry!

Visca Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?