Messi.10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie moge patrzec jak hleb nie umie minąc jednego obroncy. szkoda słów powinien odejsc z barcy do angli, tam przynajmniej dobrze grał a tu cienuje. gudi tez musi odejsc. a co do meczu to pierwszy raz nie mam ochoty go oglądac bo naprawde jest nudny. i szkoda mi eto bo forlan ma juz 3/4 bramki przewagi wiec nie bedzie dla niego Złotego Buta. szkoda
0
messi niezle sie napił. zdj. jest swietne. nie moge z niego ;] ale nadal jestem ciekaw co messi powiedział ze pique sie za głowe złapał ;] Vamos Barca !!
0
aa i dla Iniesty wielki szacun. swietnie zagrał. rewelacyjnie. jeszcze z kontuzją . to jest wielki człowiek i szacun dla niego
0
i bardzo dobrze ze Thierry odszedł z Arsenalu!!
Visca Henry!
Visca Barca!