Messi.10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique sie szykuje do wejscia ;]
0
uuuuu. ale Dani ma petarde w nodze ... szkoda ze nie weszła
0
Buli07 - dokładnie . a Ibra po prostu piłek nie dostaje. bo nie ma jak dograc.
0
__--KING--__ -
skąd ty sie urwałes człowieku ?. to jest Jonathan Dos Santos a nie Giovani Dos Santos. ten drugi poleciał na kase i siedzi w Angli i sie tam psuje.. jego wybór
0
i to jest Messi. 3 piłkarzy nie mogło mu piłki zabrac na tak krótkiej przestrzeni.az miło patrzec
0
wkoncu IBRA !. yes yes yes ;] pokaz na co cie stac !
0
seryjnie xd w 19 minucie strzelił nie jaki Blake .;] a na dodatek tego Carrick nie strzelił karnego . przykre ;]
0
potrzebne są zmiany w przerwie. to jest pewne. mysle ze w drugiej połowie strzelimy dwie brameczki Man City.
a tak z innej beczki to nasz kolega z finalu ligi mistrzów ( Man Utd). przegralo z Burnley 1 : 0 ... co za kompromitacja.
0
sto lat Nasz mistrzu !.
0
fajnie lecz on by sie u nas pewnie nie sprawdził. lecz Fabregas to mowi na serio : "Jeśli Guardiola by zadzwonił do mnie to byłaby to inna sprawa. Z radością bym przeszedł do Barcelony. Pep był moim wzorcem. Gram na jego pozycji, kiedy byłem mały, Guardiola był moim bohaterem". Wiem ze napiszecie ze nie miał by gdzie grac ale pewnie by sie ładnie w to wszystko wkomponował mozna by go ustawic w roli defensywnego pomocnika za Yaya Toure. Guardiola dzwoń !
0
Jamal - zapomniałes ze jeszcze by chcieli Inieste, Xaviego Daniego Alvesa i Puyola .. Ibrahimowic to taki amator którzy chodzi po boisku i kopie z pikuta. zal mi go. wole Eto niz ibrahimowica. eto strzelił 30 a ibrahimowic chyba 21. i te 30 mln ... mamy zarąbisty skład i nic nie trzeba zmieniac no moze ławke rezerwowych paru dobrych graczy i to wszystko ...
0
1 Lipca
0
http://cfcpoland.com/ wjedzcie sobie na tą str. chelsea zdobyła FA Cup i mają podniete. ale chociaz to dla nich tez neich sie cieszą .
0
a co do Pinto to jest duza konkurencja dla VV . To bardzo dobry bramkarz idealny zmiennik VV wiec sie od niego odczepcie bo jest BDB!
0
własnie co was fascynuje w Ibrze? to ze sie chami? i ze zarabia 20 mln euro rocznie? dla mnie to on nie gra tylko chodzi po boisku. dla mnie to powinien byc Benzema z Lyonu powinnismy dac 20 mln + Gudi. i to by było rozwiązanie. a i etoo sie nie spalił jak R10, Roniemu zaczeła uderzac woda do głowy. balangi itp. jestem jego wielkim fanem ale taka jest prawda. a srodek mamy dobry wiec nie piszcie ze kogos potrzebujemy. zato na obrone zmiennikiem abidala powinien byc chyba. Cissohko z Porto. albo ktos inny.
0
damian_sto - witaj! własnie nie wiem bo jezeli sie nie myle to mistrz grał z tym co wygrał puchar hiszpanii wiec nie wiem .
0
mi utkwiły dwa momenty wspomniana bramka na SB i komentarz Szpakowskiego. ale tez fantastyczny mecz mozna powiedziec historyczny wyczyn 6 : 2 na Bernabeu .
0
christo stoiczk - masz racje po co sie stresowac. mamy znakomity skład. fantastycznego trenera. wiec spoko nie mamy sie o co martwic. i tez chciałbym podziekowac administratorom strony. dziekuje za wszystko co w tym sezonie dla nas tu zrobiliscie.
0
Forlan troszke dał popalic Eto ale mam nadzieje ze w nastepnym jeszcze lepszym sezonie zdobedzie 43 bramki i pokaze Krysi ze jest lepszy niz on w poprzednim sezonie. Pozdro dla wszystkich Cules ! ;]
0
aaa i ten Diego w Juve wkoncu wyrwał sie z Werderu ale mysle ze bedzie z nim tak jak z Hlebem u nas i z Quaresmom w Interze.
0
szyna192 - sezon transferowy zaczyna się chyba 1 Lipca czy Czerwca?? i tez jestem ciekaw kto przyjdzie własciwie to powinnismy wzmocnic ławke rezerwowych bo do man sru. to mamy troszke słabszą rezerwe.
0
najsłabszy bo chłopaki byli zkacowani xd! dlatego . ale ten sedzia powinien sędzowac w 1 Lidze Polskiej a nie w lidze hiszpanskiej. Dzieki wszystkim kibicą za ten sezon . który był niesamowicie udany
0
Konic . 1 : 1 troszke w odmłodzonym składzie mozna uznac za sredni wynik ale młodzi pokazali ze są dobzi i w przyszłosci bedziemy mieli dobrych graczy.
0
Byc moze Samuel odzyskuje forme . szkoda ze tak pózno . ale 2 gole w 2 meczach i to jeden w LM .
0
ETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !! 1 : 1 !!!! TAK !
0
djbananucis - aaa. no okej byc moze tak byc .
0
Messy92 - a niech sobie piszą co chcą my wiemy ze barca i tak zawsze i wszedzi najlepsza bedzie i man u i real m niech sobie piszą co chcą real był upokozony pieknym wynikiem 6 : 2 dla Barcy . a man utd 2 : 0 w finale ligi mistrzów wiec niemają co do powiedzenia. a ten mecz jest tak własciwie o pietruszke. i nie ma wagi do całego sezonu
0
a co sądzicie o guardado? dobry jego występ i przyciąga uwage jak myslicie ?
0
Brawo Pinto dobre wyjscie !
0
szyna192 - mozna powiedziec ze to rózowy jezeli sie myle to piszcie bo sam jestem ciekaw jaki to kolor