Messi10...
Dołączył/a: sierpień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie będzie można posłuchać transmisji radiowej , orientuje się ktoś ?
0
Wikipedia już wie ,że Paco jest nasz :) https://en.wikipedia.org/wiki/Paco_Alc%C3%A1cer
0
na jakim kanale jeżeli o weeb.tv mówimy ???
0
Jakoś mi się nie chce wierzyć bo to był żart zwłaszcza ,ze na dniach mamy poznać oficjalną decyzję, ale zobaczymy :)
0
OBY TO BYŁA PRAWDA :) 2 pieczenie na jednym ogniu.
Bartomeu out Laporta in
http://blaugrana.pl/17190-TAS-Barcelona-zostanie-oczyszczona-z-zarzutow
4
"Wszystkim prawdziwym kibicom naszej Dumy Katalonii składam życzenia z okazji Bożego Narodzenia :) dużo zdrówka ,szczęścia i mnóstwo siły do pokonywania codziennych trudności :) abyśmy w tym nowym 2015 roku przeżywali z naszym wspaniałym zespołem mnóstwo wspaniałych chwil. VISCA EL BARCA
0
ok dzięki :) sory za błąd
0
Kiedy ma być oficjalna informacja od FIFY w sprawie naszego bana wie ktoś ?? :)
1
Ostał ci się ino sznur :) hah
0
za tą kasę kupić Reusa i Cuadrado :) marzenie
1
Byłoby ciekawie :)
http://angielskaliga.eu/news/show/barcelona-zaplaci-majatek-za-gracza-liverpoolu
2
tak to jest jak się ma całe życie kompleksy i żyje się ze świadomością ,ze jest ktoś kto cię zjada bez większego wysiłku haha
0
jeszcze jakbyśmy mogli szatę graficzną wybrać to by dopiero było hah :)
0
dlaczego nie ma filmiku z prezentacji na camp nou ??
25
Oficjalnie: Rasiak w Realu !!!!!
0
cały czas po cichu liczę na Benatię :)
0
Jak myślicie o kogo może chodzić ?? mówiąc ,że transfer jakiegoś obrońcy mają ogłosić w czwartek
4
Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mathieu, Alba, Sergio, Rafinha, Iniesta, Sergi Roberto, Adama i Pedro #FCBlive
0
wielkie dzięki :)
0
Wiesz może z jakiego filmu ta ekipa :) z góry dzk za odp
0
w fifa word można pograć :)
0
I tak nie zaruchasz :D haha
1
Może obgadywali transfer naszego nowego obrońcy haha :D
0
No no no :) jak nam coś Halilovicia nie zje to będzie z niego niezły grajek :)
0
To dzisiaj pierwszy trening naszych chłopców :) dobrze mówię ??
0
Co tam Pepego hahaha jakby Ballotelego ugryzł zamiast Cheliniego :) co to by było
1
Spokojnie :) na imprezie byli wczoraj :D daj im chwilkę
0
Oby to nie była prawda
http://angielskaliga.eu/news/show/transfer-suareza-zablokowany-liverpool-nie-chce-ustapic
0
Żeby nam tylko Messiego nie pogryzł :) Gerrarda już próbował dziabnąć , ale z deka mu nie wyszło haha
12
Ludzie :) tak podjarany jestem ,że co 10 sek stronę odświeżam z nadzieją ,ze zobacze Suarez fichado hah