Messi10...
Dołączył/a: sierpień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kuszczaka chłopaki :)
0
Żebyśmy tylko wygrali nawet to 1-0 to będę szczęśliwy :)
0
80Ronaldinho90,
Gdzie to wyczytałeś ??
0
Świetna opcja :)
0
Dziękujemy za wszystko Kochamy Cie Pep
0
Ale się uśmiałem :)
0
Bingoo
Wiesz ale Xavi to jednak Xavi :)
0
No oby to była tylko zasłona bo jeżeli by rzeczywiście nie zagrał to nie będzie za ciekawie.
0
Bardzo dobrze ,że Pepe został ukarany ale moim zdaniem Ramosa też powinni ukarać.
0
Maxwell za Thiago Silve dopłacić jeszcze z 10 mln i jest git :)
0
Tak trzymaj David.
0
Przydał by się nam na pewno.
0
Mamy lidera,było ciężko ale ważne ,że wygraliśmy Visca el Barca !!!
0
Będzie Manita :)
0
Szkoda no ale co zrobić.
0
http://arenatv.bnx.pl/viewpage.php?page_id=1
Tu macie transmisję po Polsku. :)
0
Zagrać drugą taką samą połowę i mamy 3 pkt jak w banku. :)
0
Co by się nie działo musimy to wygrać będzie 2-1
0
Nie jest za dobrze ale ważne ,że prowadzimy .
VISCA EL BARCA musimy ich rozjechać.
0
Mam nadzieję ,że wygramy obstawiam 5-1 :)
0
Mój typ:
Barcelona
AC Milan
Manchester City
Trabzonspor
:)