0

Kuszczaka chłopaki :)

0

Żebyśmy tylko wygrali nawet to 1-0 to będę szczęśliwy :)

0

80Ronaldinho90,

Gdzie to wyczytałeś ??

0

Świetna opcja :)

0

Dziękujemy za wszystko Kochamy Cie Pep

0

Ale się uśmiałem :)

0

Bingoo
Wiesz ale Xavi to jednak Xavi :)

0

No oby to była tylko zasłona bo jeżeli by rzeczywiście nie zagrał to nie będzie za ciekawie.

0

Bardzo dobrze ,że Pepe został ukarany ale moim zdaniem Ramosa też powinni ukarać.

0

Maxwell za Thiago Silve dopłacić jeszcze z 10 mln i jest git :)

0

Tak trzymaj David.

0

Przydał by się nam na pewno.

0

Mamy lidera,było ciężko ale ważne ,że wygraliśmy Visca el Barca !!!

0

Będzie Manita :)

0

Szkoda no ale co zrobić.

0

http://arenatv.bnx.pl/viewpage.php?page_id=1

Tu macie transmisję po Polsku. :)

0

Zagrać drugą taką samą połowę i mamy 3 pkt jak w banku. :)

0

Co by się nie działo musimy to wygrać będzie 2-1

0

Nie jest za dobrze ale ważne ,że prowadzimy .

VISCA EL BARCA musimy ich rozjechać.

0

Mam nadzieję ,że wygramy obstawiam 5-1 :)

0

Mój typ:

Barcelona

AC Milan

Manchester City

Trabzonspor

:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?