O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 119
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Athletic przegrywa ,a ich bramkarz gra na czas - normalnie paradoks.

Pozdrawiam.

0

Cordozo 26 lat , Saviola 28 lat - emeryci ;]

0

"Niemieccy włodarze klubu żądają za niego 10 milionów euro, a Barcelona na razie "wyłożyła na stół" jedynie cztery." Śmieszne ;]

0

Widzę na stronie pojawiła się garstka ekspertów piłkarskich ,która w ciągu 45 minut gry potrafią ocenić przydatność i umiejętności Ibrahimovicia.

Chwałą wam ludzie.Wzbudzacie we mnie podziw.

Pozdrawiam.

0

Ludzie musicie komentować każdą akcję?

Zobacz wszystkie

0

Jonny Evans - Lakonicznie - drewniak.

Miranda - przyznam,że nie kojarzę tego grajka.

Kompany - przeciętniak.Jeszcze jak grał w Anderlechcie to spisywał się dobrze. W HSV dawał rade. W Man.City z jego udziałem obejrzałem 6 meczy i zapewniam,że nie prezentował się dobrze.Chaos.

Możliwe,że jego talent był efemeryczny i zakup to jedna wielka nie wiadoma.Widzę,że większość osób go wychwala - panegiryzm.

Pozdrawiam.

0

Pierwsze mecze - Drewno(Pamiętny mecz z Wisłą w Krakowie gdy z 5 metrów wystrzelił piłkę na księżyc)

Później pokazał,że trafiony transfer. Moim zdaniem najlepszy obrońca w naszym składzie:))

Pozdro:]

0

Nie podoba mi się w jaki sposób potraktował go klub. Koleś strzela przez sezon ponad 30bramek !!!,a oni dają mu przedłużenie kontraktu na takich samych zasadach jaki obowiązywał dotychczas.

Nie znajdziemy piłkarza,który zastąpi Eto'o.

Zaś z drugiej strony nie wiemy czy Samu się wypalił jak Roni , czy po prostu był zmęczony trudem sezonu.

Mam nadzieję,że to drugie i będzie strzelał wiele bramek.Szkoda,że nie dla Barcelony.

Dziękuję Ci Eto'o za wszystkie bramki,które dawały radość milionom.Dryblingom,które sprawiały,że ludziom zapierało dech w piersiach.Mam nadzieję,że Twój uśmieszek nigdy nie zniknie z twarzy:))

Szczególne podziękowania za bramki w Finałach Ligi Mistrzów.

Pozdrawiam.

0

Powróciłem ostatnio do FM-a 2006. Kupiłem Kompanego do Barcelony i po 3 sezonach wygryzł Puyola ze składu. Gra głową,odbiór i krycie ma między 18-20.

Brać go !

;]

xD

Pozdrawiam. ;]

0

Takich emocji nie można opisać !!! Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem na globie !!! Inteligencja Guardioli wzięła górę na doświadczeniem Fergusona ! Brawo Barca !!! Polewać szampany !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?