Kompany - przeciętniak.Jeszcze jak grał w Anderlechcie to spisywał się dobrze. W HSV dawał rade. W Man.City z jego udziałem obejrzałem 6 meczy i zapewniam,że nie prezentował się dobrze.Chaos.
Możliwe,że jego talent był efemeryczny i zakup to jedna wielka nie wiadoma.Widzę,że większość osób go wychwala - panegiryzm.
Nie podoba mi się w jaki sposób potraktował go klub. Koleś strzela przez sezon ponad 30bramek !!!,a oni dają mu przedłużenie kontraktu na takich samych zasadach jaki obowiązywał dotychczas.
Nie znajdziemy piłkarza,który zastąpi Eto'o.
Zaś z drugiej strony nie wiemy czy Samu się wypalił jak Roni , czy po prostu był zmęczony trudem sezonu.
Mam nadzieję,że to drugie i będzie strzelał wiele bramek.Szkoda,że nie dla Barcelony.
Dziękuję Ci Eto'o za wszystkie bramki,które dawały radość milionom.Dryblingom,które sprawiały,że ludziom zapierało dech w piersiach.Mam nadzieję,że Twój uśmieszek nigdy nie zniknie z twarzy:))
Szczególne podziękowania za bramki w Finałach Ligi Mistrzów.
Takich emocji nie można opisać !!! Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem na globie !!! Inteligencja Guardioli wzięła górę na doświadczeniem Fergusona ! Brawo Barca !!! Polewać szampany !!!
Komentarze
0
Athletic przegrywa ,a ich bramkarz gra na czas - normalnie paradoks.
Pozdrawiam.
0
Cordozo 26 lat , Saviola 28 lat - emeryci ;]
0
"Niemieccy włodarze klubu żądają za niego 10 milionów euro, a Barcelona na razie "wyłożyła na stół" jedynie cztery." Śmieszne ;]
0
Widzę na stronie pojawiła się garstka ekspertów piłkarskich ,która w ciągu 45 minut gry potrafią ocenić przydatność i umiejętności Ibrahimovicia.
Chwałą wam ludzie.Wzbudzacie we mnie podziw.
Pozdrawiam.
0
Ludzie musicie komentować każdą akcję?
0
Jonny Evans - Lakonicznie - drewniak.
Miranda - przyznam,że nie kojarzę tego grajka.
Kompany - przeciętniak.Jeszcze jak grał w Anderlechcie to spisywał się dobrze. W HSV dawał rade. W Man.City z jego udziałem obejrzałem 6 meczy i zapewniam,że nie prezentował się dobrze.Chaos.
Możliwe,że jego talent był efemeryczny i zakup to jedna wielka nie wiadoma.Widzę,że większość osób go wychwala - panegiryzm.
Pozdrawiam.
0
Pierwsze mecze - Drewno(Pamiętny mecz z Wisłą w Krakowie gdy z 5 metrów wystrzelił piłkę na księżyc)
Później pokazał,że trafiony transfer. Moim zdaniem najlepszy obrońca w naszym składzie:))
Pozdro:]
0
Nie podoba mi się w jaki sposób potraktował go klub. Koleś strzela przez sezon ponad 30bramek !!!,a oni dają mu przedłużenie kontraktu na takich samych zasadach jaki obowiązywał dotychczas.
Nie znajdziemy piłkarza,który zastąpi Eto'o.
Zaś z drugiej strony nie wiemy czy Samu się wypalił jak Roni , czy po prostu był zmęczony trudem sezonu.
Mam nadzieję,że to drugie i będzie strzelał wiele bramek.Szkoda,że nie dla Barcelony.
Dziękuję Ci Eto'o za wszystkie bramki,które dawały radość milionom.Dryblingom,które sprawiały,że ludziom zapierało dech w piersiach.Mam nadzieję,że Twój uśmieszek nigdy nie zniknie z twarzy:))
Szczególne podziękowania za bramki w Finałach Ligi Mistrzów.
Pozdrawiam.
0
Powróciłem ostatnio do FM-a 2006. Kupiłem Kompanego do Barcelony i po 3 sezonach wygryzł Puyola ze składu. Gra głową,odbiór i krycie ma między 18-20.
Brać go !
;]
xD
Pozdrawiam. ;]
0
Takich emocji nie można opisać !!! Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem na globie !!! Inteligencja Guardioli wzięła górę na doświadczeniem Fergusona ! Brawo Barca !!! Polewać szampany !!!