Messi18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Athletic przegrywa ,a ich bramkarz gra na czas - normalnie paradoks.
Pozdrawiam.
0
Cordozo 26 lat , Saviola 28 lat - emeryci ;]
0
"Niemieccy włodarze klubu żądają za niego 10 milionów euro, a Barcelona na razie "wyłożyła na stół" jedynie cztery." Śmieszne ;]
0
Widzę na stronie pojawiła się garstka ekspertów piłkarskich ,która w ciągu 45 minut gry potrafią ocenić przydatność i umiejętności Ibrahimovicia.
Chwałą wam ludzie.Wzbudzacie we mnie podziw.
Pozdrawiam.
0
Ludzie musicie komentować każdą akcję?
0
César Azpilicueta or Rafinha. :)
0
Grygera - hahahahahahaha ;]
0
PS: Ironia :)
0
Gudjhonsen na boisko ! ;]
Mecz raczej przegrany:)
0
Barcelonista87 i sheed
Panowie 100 % poparcia ! Wzmocnienie muszą być i koniec. Większości już odbija na myśl o wychowankach. Jeśli Barcelona nie poszerzy kadry w tym sezonie to najwyżej wygra Superpuchar Hiszpanii,Europy i Klubowe MŚ.
Będzie powtórka z sezonu 2006/2007 kiedy Barcelona nie wzmocniła kadry.
Pozdrawiam.
0
Jeśli będzie prezentowa się jak na ME 2008 to okaże się wzmocnieniem.
Pozdrawiam.
0
Powróciłem ostatnio do FM-a 2006. Kupiłem Kompanego do Barcelony i po 3 sezonach wygryzł Puyola ze składu. Gra głową,odbiór i krycie ma między 18-20.
Brać go !
;]
xD
Pozdrawiam. ;]
0
Matthew90
Oczywiście zgodzę się z Tobą,że transfer Ribery'ego jest zbędny.Umiejętności ma ogromne,ale kwota jaką trzeba za niego zapłacić jest b.wielka.Także patrząc,że nie widzę jak godzi się na ławkę rezerwowych.
Cytuję samego siebie "Może transfer na tą pozycję będzie zbędny.Czas pokaże." - Chodzi o skrzydłowego.
Bramkarze - ok. Valdes ma godnego zmiennika jakim jest Pinto.
Obrona:
Lewa - ok. (Mam małe obiekcję do Abidala)
Prawa - Mamy tylko Daniego.Ewentualnie znakomicie sprawdzi się tutaj Carles.Co widzieliśmy np. w Finale LM.
Z tym Víctorem Sánchezem to lekko przesadziłeś.Powinien zostać sprzedany albo wypożyczony.
Środek obrony - Mamy pewność.że Milito powróci do formy jaką prezentował przed kontuzją? Ba ! Nawet nie wiem kiedy wróci !
Henrique - wielka niewiadoma. W Bundeslidze przeplatał dobre występy słabymi.W sparingach też nie imponował.
Puyol, Pique, Marquez - klasa sama w sobie.
Kolejny mankament środka obrony - Alves wykluczony z gry(kartki,kontuzja). Zastąpić go może tylko Puyol.Zostaje nam dwóch pewnych obrońców na środek - Marquez i Pique. Nie daj Boże,któryś z nich ma zawieszenie za karki,lub kontuzję. Pozamiatane.
Pomocnicy:
Ofensywni - ok. Xavi,Iniesta,Busquets - komentarz zbyteczny.
Defensywni - Tutaj wzmocnienie - Keita, Toure wyjadą na PNA.
Busquets może zagrać na defensywnym,ale w razie kontuzji leżymy.
Napastnicy - Bez zastrzeżeń. Rzecz jasna zamiast Ibrahimovicia wolałbym Hulka or Aguero. Mniejsza z tym. Napad obsadzony.
Zaznaczam,że nie mam żadnych wątpliwości co do umiejętności jakie posiada Zlatan.
Konieczne transfery to pomocnik i obrońca.
W niektórych przypadka dałem przykład czarnego scenariusza,ale trzeba się i z takimi okolicznościami liczyć w trakcie sezonu.Gramy dużą ilość spotkań.Czeka nas ciężki sezon.
Pozdrawiam.
PS: Gudjohnsen - temu Panu podziękujemy.
0
Jeśli Barcelona nie zrobi 3 transferów to będzie powtórka z sezonu 2006/2007. Kiedy po wygraniu LM i La Liga odpowiednia nie wzmocniliśmy zespołu.
Środkowy obrońca - Muniesa i Henrique to żelki. Wychwalacie tego Muniesa,a koleś gra po prostu słabo.Jest młody,talentu mu nie brakuje,ale jeszcze nie nadszedł czas aby wprowadzać go do pierwszej jedenastki.
Środek pola - wiadomo.
Skrzydłowy - Perdo i Jeffren -Jakoś mi nie imponują.Dryblują,ale z mizernym skutkiem.Ten pierwszy prezentuję się lepiej,ale poczekamy zobaczymy.Może transfer na tą pozycję będzie zbędny.Czas pokaże.
Musimy się z pogodzić,że w tym sezonie żaden zawodnik z drużyny rezerw nie jest w stanie odpowiednio zastąpić luki w razie kontuzji ,któregoś z zawodników podstawowej jedenastki.
Większości już odbija na punkcie talentów w Barcy Atletic.Fakt,że nie brakuję zawodników,którym wróży się świetlaną przyszłość, ale to nie jest takie proste wprowadzać ich do pierwszego zespołu.Oglądając filmiki na YT nie można ocenić piłkarza. W rezerwach gra dobrze,ale gdy przyjdzie zagrać na wyższym poziomie to nogi z waty. Przykład Assulin - W rezerwach dryblingi przez połowę boiska zakończone bramka,a w meczu z Tottenhamem nie widział co robić. Tak jak mówię - Potrzeba czasu i nie tylko talentu,a odpowiedniego przygotowania psychicznego zawodnika.
Pozdrawiam.
PS: Widzieliście kiedyś dobre dośrodkowanie Abidala?
Nie odpowiadajcie. To było retoryczne pytanie.
0
Najlepsze :Muniesa i Fontŕs - hahahahaha.
0
TVUPlayer - kanał 298 :)
Pozdrawiam.
0
Słuszna uwaga kolegi.
Mecz jest jutro o godzinie 5.00 :)
Pozdrawiam.
0
blaugranacule19
Człowiek oglądałeś mecz? - Wątpię.
Eto'o - dryblował,podawał,potrafił wypracować sobie sytuację,dużo biegał i walczył. Zaprezentował się b.dobrze.
0
Podoba mi się gra Eto'o w meczu z Lazio.
0
Wczoraj oglądałem mecz Juventus - Villarreal,który zakończył się wynikiem 4-1 dla El submarino amarillo.
Caceres pojawił się na murawie w drugiej połowie i co ciekawe był najlepszym zawodnikiem Juventusu.
Co nie zmienia faktu,że i tak jest słaby :)
Peace.
0
Mata jest o wiele lepszy od Jeffrena i Pedro.
Na dzień dzisiejszy ich talent mnie nie przekonuje.
Pozdrawiam.
0
Tylko Muniesa ! Doświadczony i ograny! Jak przyjdzie załatać dziurę w GD ,albo w meczach z takimi drużynami jak Manchester,Chelsea,Milan,Juventus to z pewnością się sprawdzi !
Mimo młodego wieku już nam pokazał,że jest dojrzałym piłkarzem.
;]
Pozdrawiam.
0
Jonny Evans - Lakonicznie - drewniak.
Miranda - przyznam,że nie kojarzę tego grajka.
Kompany - przeciętniak.Jeszcze jak grał w Anderlechcie to spisywał się dobrze. W HSV dawał rade. W Man.City z jego udziałem obejrzałem 6 meczy i zapewniam,że nie prezentował się dobrze.Chaos.
Możliwe,że jego talent był efemeryczny i zakup to jedna wielka nie wiadoma.Widzę,że większość osób go wychwala - panegiryzm.
Pozdrawiam.
0
Gudjohnsen...bezużyteczny,bezproduktywny,czczy.
Jeśli zostanie na kolejny sezon to będzie porażka. Z taką formą nie nadaje się na zmiennika.
0
riqoor
Podpisuję się pod Twoim podsumowaniem.
Można tylko dodać,że młodzież na plus.
Maxwell widać pasuje do stylu Barcelony.
0
youstus
Ronaldinho jak nie wdaje się w dryblingi to jest całkiem produktywny.Oglądałem ostatnio mecz Milanu to przegląd pola b.dobra. Podania do Pato ideał. Szkoda,że jego młodszy kolega nie umiał z tego skorzystać :]
Podoba m się w Barcelonie,że środkowi obrońcy potrafią rozgrywać piłkę. Marquez pokazał klasę takimi długimi podaniami.
A Caceres sam mówił,że nie może się odnaleźć w Barcelonie,bo tam obrońca nie tylko musi bronić,ale i rozgrywać piłkę.
0
Beckham widać wolne i podania perfekt.
Donovan odpowiednio sprawdza naszą defensywę;]
0
Motta zajebiście rozwinął się w drużynie FC Genoa (teraz jak wiemy piłkarz Nerazzurri). Oglądałem sparingi Interu (dzisiaj także obejrzę ich konfrontację z Chelsea o 5.00 na polsacie sport xD ) to całkiem inny piłkarz ,niż za czasów gry w Barcelonie. Nie przez przypadek został wybrany do jedenastki sezonu Serie A.
Pozdrawiam.
0
Pyrzo_Barca
Przepraszam...
0
Bardzo dobrze ! Wypożyczenie za wypożyczenie :) Good idea !
Zwracam się do tych co krytykują Poulsena.
Widzieliście jego grę w Sevilli??? Lepiej prezentował się od Keity.
Nie można od razu skreślać piłkarza,który nie odnalazł się w Serie A.
Caceres miejmy nadzieję,że będzie miał więcej szans na pokazanie swoich umiejętności. Mamy w składzie,aż 6 środkowych obrońców. Nie wiadomo jak będzie z Gabim, a Caceres nie jest jeszcze gotowy,aby zagrać w wyjściowej jedenastce jak pokazał w niektórych meczach.
System rotacyjny odpada z Martinem. Jeśli Milito nie będzie mógł grać na maksa konieczny będzie transfer.Osobiście jestem za Czyhrynskim.
Pozdrawiam.