Messi18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widział ktoś bramkę Sergio Aguero? Ale wkręcił dwóch obrońców w murawę ;) Niech Barcelona się nim poważnie zainteresuje :)
0
Liczę na jakieś młode talenty ;) Mamy jedna z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie. Myślę,ze Guardiola kogoś wypatrzy ;)
A co do wzmocnień:
- koniecznie boczni pomocnicy ! Na razie mamy jednego nominalnego pomocnika - Messi. Henry i Iniesta grywają tam z konieczności.W sumie Henry dobrze sobie rodzi jako skrzydłowy ale wole widzieć go na szpicy.
Zapomniałem o Perdo i Jeffrenie.Ale aby w ciężkich momentach zastąpić Messiego to trochę mają za mało umiejętności.Po cichu liczę,że" wybuchnie" talent Jeffrena,bo potencjał ma ogromny.
-lewy obrońca - Nie ma się co oszukiwać.Abidal do najlepszych nie należy. Dobry pomocnik na jego stronie i zostaje wkręcony w ziemie. Takie jest prawda i nie możemy się oszukiwać.
-prawa obrona - Alves i Puyol,który pokazał,że radzi sobie na tej pozycji ale w razie kontuzji przydałby się zmiennik dla Daniego.Mowa rzecz jasna o jakimś młodym piłkarzu,który pogodziłby się z rola rezerwowego.
Środek obrony i pomocy ok. Ewentualnie na pomoc jakiegoś młodzika - oczywiście wychowanka - Słyszałem,ze Thiago całkiem dobrze się prezentuje. Dennis Krol też nie jest najgorszy.
Nie wiem jak będzie z formę Eto'o ale i tak trzeba napastnika:D
Jestem ciekawy jak rozwija się talent Assulina,Dos Santosa i Mednesa.
Mamy słabą ławkę rezerwowych. Widzieliście ławkę Manchesteru? Nani,Tevez,Berbatov,Scholes.
Panowie co my się martwimy !? Mamy inteligentnego trenera,który wie kogo sprowadzić a kogo się pozbyć. Josep potrafi wyciągać konstruktywne wnioski :)
PS:Proszę o nie pisanie zastrzeżeń do mojej wypowiedzi typu "Dziecko FM-a " albo coś w ten deseń. Przedstawiłem tylko moje zdanie i nie ma tutaj żadnych wirtualnych zapożyczeń z FM :P
Peace !
0
czarny20
Proszę Cie takie komentarze są zbędne. :) Wygraliśmy wszystko co mogliśmy w tym sezonie ale szacunek dla pokonanych obowiązuje:) Również dla Realu. Cieszmy się chwilą radości i dominacji w Europie ;) Oby ta chwila trwała wiecznie. :))
0
Panowie mieliście wrażenie,ze graliśmy u siebie?:] Słyszał ktoś jakiś doping ze strony kibiców Manchesteru? Jakiś tam sporadyczny owszem i był:P Jakby na Camp Nou przyjechała grupka kibiców Man.U :P
0
Przyznam szczerze,że nie byłem zadowolony jak Guardiola został wybrany na trenera Barcelony. Liczyłem na Mourinho i tylko jego widziałem na ławce Dumy Katalonii. Josep - 38 lat i małe doświadczenie trenerski - pierwsza myśl? Katastrofa ! Co ten Laporta robi? Potem transfery - Keita.A po co on w Barcelonie ?! Haha a to był transferowy strzał w dziesiątkę ! Teraz mam taką życiową lekcję aby nie oceniać ludzi pochopnie a dać im trochę czasu na pokazanie w pełni swoich walorów !!! Josep Guardiola - człowiek bardzo inteligenty i skromny.Słyszał ktoś kiedyś aby po meczu narzekał na sędziów ? Odbudował a może i stworzył nową filozofię gry Barcelony.Człowiek unikatowy !
Dziękuję za cudowny sezon i liczę na więcej takich !
0
"Mam już trochę doświadczenia i umiem panować nad swoimi emocjami." - hahaha ! A co się działo w ostatnich 10 minutach meczu? Włączył się agresor? Faulujesz dwa razy Puyol. Druga piłka wpada na murawę a ty ją z całej siły uderzasz w ławkę rezerwowych ! Faktycznie panujesz !
Człowiek z klasą potrafi docenić rywala ! Po co się spinasz? Barcelona jest Mistrzem a Twoje słowa,które są przepełnione zazdrością i frustracją tego nie zmienią ;)
Pamiętasz mecz z Porto!? Kto był lepszy w dwumeczu jeśli chodzi o styl a nie strzelone bramki? Człowieku masz 24 lata a pamięć już zawodzi.
"Naszym przeciwnikiem w finale powinna być drużyna Porto(ewentualnie Arsenal).Manchester nie pokazał się z dobrej strony i to" Portugalczykom" należał się awans.Czerwone diabły powinny odpaść w 1/4 finałów " - YXZ :P
0
Idę spać. Na koniec - Wygrała FILOZOFIA Barcelony ! Unikatowy styl !
Pozdrawiam :)
Barca ! Barca ! Baaaaaarca !
Dobranoc.
0
Bardzo mnie ciekawi jakie transfery przeprowadzi Barcelona :) Nie ma co ukrywać,ze musimy stworzyć zespół z mocną ławką rezerwowych.Podczas meczu spojrzałem na ławkę Manchesteru - szok. Tevez,Nani,Berbatov,Scholes. Jakoś nie widzę aby Hlebek mógł spokojnie zastąpić Messiego :]
Jestem bardzo zadowolony z postawy takich piłkarzy jak Puyol i Sylvinho. Puyol nie grał na swojej pozycji a Sylvinho mimo 35 lat wywiązał się z zadań jakie powierzył mu Guardiola.
PS: Wygrałem kratę browaru !!! Perełka Eksport - najlepsze piwo ! xD - nie robię żadnej mini reklamy xD To tyko moja opinia :P
0
mlody...37
Nie chce być nie miły ale może połóż się spać:) Pewnie jesteś pod wpływem procentów ;) Sen dobrze Ci zrobi :)
0
MECZOWY PARADOKS - Messi,który ma 168cm strzela bramkę głowa. Co robili rośli i wspaniale grający głowa zawodnicy Manchesteru?:D W szczególności Vidić i Rio,którego Henry wkręcił w ziemię a tego pierwszego Samu wkomponował w murawę;)
0
Trzeba zajarać :D Skręcam lolka :]
0
Wbijać na SopCast - Channel - 11028
Pokazują jak Barcelona świętuje :)
0
Takich emocji nie można opisać !!! Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem na globie !!! Inteligencja Guardioli wzięła górę na doświadczeniem Fergusona ! Brawo Barca !!! Polewać szampany !!!
0
Barca !!!! Brawo !!! Brawo !!! Panowie odpalać szampany !!! Świętujemy !!! hahahaha:D
0
Nie podoba mi się gra Barcelony. Dopiero pod koniec Katalończycy zaczęli grać swój football. Mam nadzieję,że Manchester się teraz otworzy i wygramy więcej niż 1-0.
Pozdrawiam.
0
Czuję,że Henry coś strzeli ;)
0
Założyłem się o kratę piwa !
rav - Zgodzę się z Tobą ;) Pod względem stresu maturka to nic w porównaniu z Finałem ,w którym udział bierze duma Katalonii !
Jak Barcelona wygra to skręcę lolka i się zjaram !:D
Mam nadzieję,że jutro wszyscy kibice Barcelony będą w siódmym niebie ;)
Peace V.
0
Jakoś nie widzę aby Sylvinho powstrzymał C.Ronaldo.Może w tym przypadku doświadczenie weźmie górę nad finezja:) Trzeba wierzyć.
0
Dzisiaj śniło mi się,że Barcelona wygrała 3-0 ;) Ostatnią bramkę strzelił Gudjohnsen ;)
0
W tym wypadku trzeba być realista.Jak dojdzie do karnych polegniemy. Nawet sobie nie przypominam aby Valdes kiedyś obronił karnego.
Pozdrawiam :)
0
Za czasów występów w Juve miał pojęcie o grze w piłkę.Pamiętam jak na Euro 2000 razem z Nestą tworzyli zaporę nie do przejścia:P
A teraz? Chyba od tego wkręcania w murawę coś pokręciło mu się w główce:D
0
Barcelona miała szczęście czego nie można powiedzieć o innym hiszpańskim klubie:P
Real M. - Liverpool.
0
Mamy szczęście Panowie !
Najbardziej obawiałem się Interu.Jose wie jaką taktykę dobrać aby Barca miała spore problemy z jego podopiecznymi.
Zobaczymy co pokażę Benzema:P
Pozdrawiam !
0
Mamy szczęście Panowie !
Najbardziej obawiałem się Interu.Jose wie jaką taktykę dobrać aby Barca miała spore problemy z jego podopiecznymi.
Zobaczymy co pokażę Benzema:P
Pozdrawiam !
0
Do autora:
Bardzo fajny artykuł.Podoba mi się w jaki sposób ujmujesz zdania.
Duży zasób słownictwa.
Bardzo miło się czyta i podgrzewa atmosfery przed meczem(w tym momencie co pisze to już po GD) Barcelony i Realu.
Pozdrawiam i mam nadzieję ujrzeć nie pierwszy i nie ostatni raz taki inteligenty artykuł.
0
skubi07
Widać,ze inteligencją nie grzeszą na stronie Realu.
.
0
Panowie i Panie:D
Cieszmy się z wygranej nad odwiecznym rywalem.
Nie ważne jak zagrał Messi,Eto'o,Xavi.
Liczą się 3 punkty.
Idę spać,bo przeholowałem z alkoholem.
Pozdrawiam i miłej zabawy !!!
Dobranoc;)
PS:Tylko ostrożnie z alko:P
0
Najlepsze:Wygrana z odwiecznym rywalem.I wspaniały mecz Yaya.Od dzisiejszego meczu ma u mnie ksywę CZOŁG.
Najgorsze:brak.Po wygraniu meczu z Realem jedna zła wiadomością może być kontuzja,któregoś z kluczowych piłkarzy pokroju Messiego albo Samuela.
Pozdrawiam.
0
wujo444
hmm...Pan Dani Alves?:D
0
gad_18
Przyznam Ci rację w 100%. Takiego piłkarza jak Busquets brakowało w wyjściowej jedenastce.Guddy zagrał na tyle ile pozwoliły mu umiejętności.Podkreślam,ze poprawił swoja technike w Barcelonie,bo w Chelsea to był tzw.Rolnik.