0

robokochambarce

Nie okłamujmy się,ze Messi zagrał jakiś porywający mecz.

Czasami wydawało mi się,ze ma klapki na oczach.Zamiast podać to wdawał się w niepotrzebny drybling.

Fakt,faktem jak miał piłkę to zaraz było przy nim trzech piłkarzy z Madrytu.

Bardzo dobry mecz zagrał Yaya.Nie miałem pojęcia,ze ten koleś potrafi zrobić konkretny wjazd.

Puyol także zagrał bardzo dobry mecz.

Eto'o i Xavi...poniżej swoich możliwości.

Liczą się 3 punkty ! I słodka zemsta za dwa ostatnie sezony.

Pozdrawiam.

0

adipetre

Dobrze mówisz.Real zrobił tyle ile mógł.Ramos ustawił dobrze zespół.W pewnych momentach Barcelona nie wiedziała co zrobić z piłką na wysokości pola karnego.

Cieszmy się z 3punktów.

Visca el Barca !

0

Ogólnie zagraliśmy słabo.

Messi...nie istniał.Ramos zrobił swoje.

Brawo za walkę dla Realu.

Visca el Barca !;)

Pozdro dla Kibiców BARCELONY !

0

Inwestycja w przyszłość:)

0

didon11

Użyj głowy...

5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami. Przyjmujemy zasadę, iż swój skład można podawać pisząc poszczególne nazwiska jedno obok drugiego, oddzielając je przecinkami.

0

Powiem tyle...Przez Barcelonę nie wygrałem 500 zł:D

VeB !

0

pilara99999

Chyba jesteś ślepy jak tam karnego widziałeś;)

Należała nam się bramka...ponad 30strzałów..

VeB !

0

sastre

Masz racje...Karnego nie było ;)

0

Co za emocje !!!:D Goooooooool !!!! Messi !!!:D

0

http://www.justin.tv/psnx - Macie i nie płakać mi tu;)

VeB !

0

balcermen

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia - poszukaj:) Najlepiej odpal juz ok.20min przed meczem:) Bo w trakcie ciezko bedzie aby nie cieło:)

Tylko musisz mniec Sopcasta:)

Pozdro;)

0

Hinche

Mądre słowa...jeden z nielicznych komentarzy,który został przymyślany:)

0

spyke

Z kultura proszę:)

0

Fake69

Spokojnie:] Trzeba mieć optymistyczne spojrzenie na świat:]

Jest jeszcze szansa;) Pamiętaj,ze Messi jedna akcja może przesadzić losy meczu:)

Easy man:]

0

x_barca_x

Co z ciebie za kibic? Zastanów sie dwa razy zanim cos napiszesz:]

0

Spokojnie pesymiści.

Barcelona jeszcze strzeli:)

0

Wiem,ze Gago i Messi to inne pozycje i zadania na boisku;)

Ale pamietam,ze jak przechodził do Realu miał byc Odpowiedział na Messiego:)

Tyle w temacie:P

pepe3

Co do Valdemara do masz racje

0

stifler111

Pewnie Raula....Ławka coraz bardziej go ciągnie do siebie.

0

pepe3

Mi Robinho nie pasuje do Ligi Angielskiej;) Ma duży potencjał ale jak nie chce grac w Realu to nic na siłę:)

Miała byc odpowiedz na Ronaldinha Barcelony ale nic nie wyszło;)

TAk samo jak Gago na Messiego:)

0

No,no...Real może sie ładnie wzmocnić....

Jeden możliwy plus to,ze Robinho odejdzie do The Blues;)

0

Panowie olać tsw,bo on nie myśli co pisze;)

Dzieciak sie podnieca przed monitorem;)

A co do meczu;) SPOKOJNIE;) Kto jest w LM? My czy Wisła?:)

Nie ma co panikować a ze spokojem oglądać losowanie LM i czekac na rywali FCB;)

0

tsw=Ewidentny brak mózgu;)

Proszę jak coś napiszesz to pomyśle z 10 razy...a sorki...trzeba mieć czym pomyśleć;)

Idz spac.

0

fffj

Również jestem fanem Barcelony;)

Ale nie robie jakiejś tragedii z porażki z przeciętnym klubem Europy(może za dużo powiedziane).

Gdyby było 5-0...To byśmy mogli nazwać tragedia;)

0

fffj

Mówi sie trudno.

tsw

Dziecko...połoz sie spać;))Albo przynajmniej wyłącz komputer;)

0

tsw

Człowiek kogo to interesuje???

Przyszedłeś sie podniecać,ze Wisła wygrała z Wielka Barcelona?

Idz na strone swojego ukochanego klubu i dziel radosc z kolegami z forum.

Wisła wygrała i za to brawa. Fuks nie fuks ale przeszli do historii.

0

tsw

Koles o co Ci chodzi?:D

0

Hadim

Zgadzam sie z Toba w 100 %;)

Pique powinien jeszcze potrenowa a Ferguson wiedział co robi;)

Ale....Pique jest jeszcze młody;) Potencjał ma wiec....easy man;)

0

Hleb-słabo...Keita...on uczestniczył w tym spotkaniu?:) Guddy...bez komentarza:) Abidal- koles na sprzedaż;)

Ogólnie reszta okej;)

Brakuje kogos na lewe skrzydło,bo Henry mi sie tam nie widzi;)

Pozdro.

0

Jednym słowem ;)

KOMPROMITACJA ;)

Brawo Wisła;)

VeB ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?