Messi18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hleba trzeba zostawić :D Koleś ma potencjał i trzeba go wykorzystać.Najlepiej sprawdza się na prawej pomocy,ale tam gra Mesjasz ;]
Pozdrawiam :D
0
fanatyk_hxc
Aby nie było jak z Brazylijską Pogonią Szczecin :D
Joke.
Pozdrawiam.
0
Titi1419 i inni :D
Pogadamy jak dojdzie do tego transferu.Jakie będą ostateczne kwoty itp.
Pozdrawiam zblazowany hedonista :D
PS: Akurat znaczenia słowa hipokryzja znam doskonale.:)
0
Titi1419
Zrobił dla klubu wiele - to przyznam. Pomógł Bracelonie wrócić na prawowite miejsce,ale jak mam nazwać człowieka,który w każdej wypowiedzi krytykuje Floro za gigantyczne sumy,a sam za Zlatana oferuję nie małą sumkę.- Hipokryta. Co go interesuję skąd Real ma pieniądze? Mają pieniądze kupują kogo chcą,a jak wydadzą 300mln euro na transfery i nic nie wygrają to będzie beka.
Trochę racjonalizmu nie zaszkodzi.
Fakt,faktem troszkę mnie poniosło:)
Pozdrawiam.
0
Muniesa wygląda jak zwykły 17-latek,który uprawia sport i utrzymuję odpowiednią dietę:)
0
Niech nie podpisuję !!! :D
Laporta hipokryto co spowodowało Twój uśmieszek?:]
0
Ibra na boisku :] Dobry znak jeśli chodzi o pozostanie w Mediolanie:]
0
Jak Inter za Ibre kupi Aguero to załamie się xD
Panie Laporta...hipokryzja?
Pozdrawiam.
0
Będę się śmiał jak Eto'o zrobi Barcelonie nazłość. Zamiast Interu wybierze Chelsea ;]
Peace.
0
Powiem setny raz.Jeśli napastnik to tylko Sergio Agüero !:]
0
Pamiętam Poulsena za czasów jak grywał w Sevilli. Bardzo dobrze się prezentował.Nawet ośmielam się powiedzieć,że lepiej od Keity. Po co nam 6 środkowych obrońców?
Jestem za tym transferem.
PS:Ludzie to nie FM. Co to za porównania? Caceres 22 lata Poulsen 29 lat !? I co z tego?! Poulsen może zagrać 3 dobre sezony w Barcelonia,a Cecares żadnego. Fakt,że Maritn dostawał mało szans na grę,ale jak był na boisku to nic szczególnego nie pokazał. - kolesia niemiłosiernie wkręcali w murawę.Wyrzuciliśmy 16,5 miliona euro w błoto? Możliwe...
Pozdrawiam.
0
adammo13, youstus
Mickiewicz chodził do knajp w których paliło oraz piło się opium(głównie jako nalewka) :P
Kochański był pijakiem:D Gdy był pod wpływem alkoholu pisał sprośne kawałki xD
W niektórych przepadkach alkohol obudza wenę twórczą:D Jak ktoś piszę jakieś felietony,opowiadania,recenzję,książki itp to wie o czym mówię :]
Pozdrawiam:)
0
Dzieci nie spinajcie się ;]
Co do transferu. Moim zdaniem lepszym transferem byłby Luisa Filipe,ale zobaczymy co Maxwell pokaże.
Nie przekonuję mnie w defensywie.
Pozdro.
0
Heh ! Szósty napastnik w Man.City :D
0
Jeśli chodzi o napastnika to tylko tacy piłkarze jak:
-Sergio "Kun" Aguero.
-Pato.
-Balotelli.
Peace my nigga.
0
Jestem ciekawy jak się zaprezentują.Może,któryś z nich błyśnie talentem i transfery będą z głowy ;]
0
Anton
volleyball - Spadłem z krzesła:D Kolo niszczy hahahaha.
0
Pierwsze mecze - Drewno(Pamiętny mecz z Wisłą w Krakowie gdy z 5 metrów wystrzelił piłkę na księżyc)
Później pokazał,że trafiony transfer. Moim zdaniem najlepszy obrońca w naszym składzie:))
Pozdro:]
0
MECZOWY PARADOKS - Messi,który ma 169cm strzela bramkę głowa. Co robili rośli i wspaniale grający głowa zawodnicy Manchesteru?:D
Pozdrawiam:)
Tak dla przypomnienia C.Ronaldo ma 185cm wzrostu,więc daruj sobie komentarze,że gra lepiej głową od Messiego:)
Liczy się efektywność,a nie efektowność:) - Tutaj jeśli chodzi o drybling obu Panów:)
0
Rafalx160
A skrzydłowy to gdzie?;]
0
Nie podoba mi się w jaki sposób potraktował go klub. Koleś strzela przez sezon ponad 30bramek !!!,a oni dają mu przedłużenie kontraktu na takich samych zasadach jaki obowiązywał dotychczas.
Nie znajdziemy piłkarza,który zastąpi Eto'o.
Zaś z drugiej strony nie wiemy czy Samu się wypalił jak Roni , czy po prostu był zmęczony trudem sezonu.
Mam nadzieję,że to drugie i będzie strzelał wiele bramek.Szkoda,że nie dla Barcelony.
Dziękuję Ci Eto'o za wszystkie bramki,które dawały radość milionom.Dryblingom,które sprawiały,że ludziom zapierało dech w piersiach.Mam nadzieję,że Twój uśmieszek nigdy nie zniknie z twarzy:))
Szczególne podziękowania za bramki w Finałach Ligi Mistrzów.
Pozdrawiam.
0
Eto'o powinien zostać.
PS: Zdałem maturę xD Filozofia na mnie czeka !!!;)
Pozdrawiam.
0
CR_Madrid
Jeśli jesteś kibicem Realu to co robisz na stronie odwiecznego rywala jakim jest Barcelona?
0
W końcu odnalazł się w Barcelonie,lecz do formy z Arsenalu jeszcze daleka droga.Nie można się oszukiwać - już jej nie znajdzie.
Pozdrawiam.
0
Ja dojdzie do tego transferu będzie można się spodziewać tytułu na wp. "Szok ! Mamy Polaka w Barcelonie ! Zobacz kogo !"
Jestem za tym transferem ;)
0
Koks - dosłownie i w przenośni.
0
Ogląda ktoś dzisiaj NBA ? :)
0
Tylko S.Aguero ! Żaden Villa i Zlatan.
Peace !
0
sebabarca
Zgadzam się w 100%. Jeśli napastnik to tylko Aguero ! Forlan ma swoje latka. Zagra 2-3 sezony na pełnych obrotach i koniec. Chyba,że to będzie w przyszłości taki drugi Larsson ale na to się nie zanosi. Only Aguero !
Me qusta la idea :)
Peace :)
0
sciah
Zgodzę się z Tobą. A tak na prawdę lekko powiedziane. - sezony.
Już niedługo będą spory typu "Messi ma czerwone buty", Henry ma opaskę na prawym ręku".
Oglądać mecz i nie płakać,że przegrywamy,bo zdobyliśmy wszystko w tym sezonie.
Peace.