21 stycznia 2009, 21:44
0
macie jakies linki z mecze najlepiej na justinie dzienx z gory
17 stycznia 2009, 19:40
ma ktos linki na mecz ?? podajcie
1 listopada 2008, 21:21
Admin a jak Malaga strzeli gola to se moge napisac GOLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!??????;)))
1 listopada 2008, 21:15
wlaczcie na relacje Live pisze ze xavi sztrzelil gola !!!!!!!!
1 listopada 2008, 21:12
hah po meczu VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 września 2008, 20:07
Dumny po zwycięstwie wierny po porażce VEB :) >>>>> kto się ze mną zgadza???
26 sierpnia 2008, 15:12
a ja ich zobacze i tak na zywo ide na mecz xDDD
13 września 2008, 16:05
i wygrac
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
macie jakies linki z mecze najlepiej na justinie dzienx z gory
0
ma ktos linki na mecz ??
podajcie
0
Admin a jak Malaga strzeli gola to se moge napisac GOLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!??????;)))
0
wlaczcie na relacje Live pisze ze xavi sztrzelil gola !!!!!!!!
0
hah po meczu
VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dumny po zwycięstwie wierny po porażce VEB :) >>>>> kto się ze mną zgadza???
0
a ja ich zobacze i tak na zywo ide na mecz xDDD
0
i wygrac
0
ma ktos linki na mecz ??
podajcie
0
hah po meczu
VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!