0

macie jakies linki z mecze najlepiej na justinie dzienx z gory

0

ma ktos linki na mecz ??

podajcie

0

Admin a jak Malaga strzeli gola to se moge napisac GOLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!??????;)))

0

wlaczcie na relacje Live pisze ze xavi sztrzelil gola !!!!!!!!

0

hah po meczu

VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Insiesta moze byc ale ja dalej uwazam ze Hleb byl by najlepszym lewo skzydlowym ale cuz niech guardiola zdecyduje a my tylko mozemy mu dawac propozycje...

0

i wygrac

0

Dumny po zwycięstwie wierny po porażce VEB :) >>>>> kto się ze mną zgadza???

0

a ja ich zobacze i tak na zywo ide na mecz xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?