O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 4800
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 26

Komentarze

0

Gdzie transmituja mecz ? Bo na eleven pokazują niby mecz juve o 17 a na eleven sport grand prix

0

Panowie potrzebany jakis link do meczu bo weeb tv cos nie chce dzialac ;/

3

Podniesiemy sie , wyciagniemy wnioski , ta porazka tylko nas wzmocni, czegos nauczy ... pierd**enie. Mialo byc juz dobrze, lepiej po porazce z Realem na CN a tu porazka na Anoeta po tragicznej grze i wczorajsza tragiczna gra w Madrycie. Boje sie ze jeszcze lige przegramy bo nasi zawodnicy sa ewidentnie w dołku. Real i Atletico graja mecze przed nami , jesli wygraja to Barca z Valencia bedzie grala nie dosc ze w dolku to jeszcze pod presja a to nic dobrego nie wrozy.

2

Najgorsze w tym wszystkim jest to że Barcelona pierwsza połowę przetruchtala, zamiast próbować stworzyć jakąś akcje to woleli klepac piłkę na środku boiska. Nie mogę sobie przypomnieć ani jednej wymiany piłki między Neymarem a Messim przed ,bądź też w polu karnym Atletico. I myślę że lepiej jakby wolnego w doliczonym czasie gry strzelał Ney a nie Messi , który jest w dołku. Z drugiej strony jeśli sędzia podyktowałby karnego , którego powinien podyktowac to ciekawi mnie kto by go strzelał i czy w ogóle byliby w stanie doprowadzić do dogrywki i coś w niej ugrać.

0

polecam weeb.tv - 20 zl za caly miesiac lub 4 zl na 3 dni :)

Zobacz wszystkie

5

procz Munira ... :P

5

Moze mi ktos wytłumaczyc co Munir robi w Barcelonie ? przeciez on nawet do Barcy B sie nie nadaje ... tragedia co gra ten chłopak. Munir jak najdalej od pierwszego skladu !!!!!!!!!!!!!

5

tez wam sie wydaje ze gra Suareza od pewnego czasu w 80% opiera sie na probach wymuszenia karnego badz tez wolnego z bliskiej odleglosci od pola karnego ?

4

Lewandowski rozjebał system :)

3

Podniesiemy sie , wyciagniemy wnioski , ta porazka tylko nas wzmocni, czegos nauczy ... pierd**enie. Mialo byc juz dobrze, lepiej po porazce z Realem na CN a tu porazka na Anoeta po tragicznej grze i wczorajsza tragiczna gra w Madrycie. Boje sie ze jeszcze lige przegramy bo nasi zawodnicy sa ewidentnie w dołku. Real i Atletico graja mecze przed nami , jesli wygraja to Barca z Valencia bedzie grala nie dosc ze w dolku to jeszcze pod presja a to nic dobrego nie wrozy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?