0

Gdzie transmituja mecz ? Bo na eleven pokazują niby mecz juve o 17 a na eleven sport grand prix

0

Panowie potrzebany jakis link do meczu bo weeb tv cos nie chce dzialac ;/

3

Podniesiemy sie , wyciagniemy wnioski , ta porazka tylko nas wzmocni, czegos nauczy ... pierd**enie. Mialo byc juz dobrze, lepiej po porazce z Realem na CN a tu porazka na Anoeta po tragicznej grze i wczorajsza tragiczna gra w Madrycie. Boje sie ze jeszcze lige przegramy bo nasi zawodnicy sa ewidentnie w dołku. Real i Atletico graja mecze przed nami , jesli wygraja to Barca z Valencia bedzie grala nie dosc ze w dolku to jeszcze pod presja a to nic dobrego nie wrozy.

2

Najgorsze w tym wszystkim jest to że Barcelona pierwsza połowę przetruchtala, zamiast próbować stworzyć jakąś akcje to woleli klepac piłkę na środku boiska. Nie mogę sobie przypomnieć ani jednej wymiany piłki między Neymarem a Messim przed ,bądź też w polu karnym Atletico. I myślę że lepiej jakby wolnego w doliczonym czasie gry strzelał Ney a nie Messi , który jest w dołku. Z drugiej strony jeśli sędzia podyktowałby karnego , którego powinien podyktowac to ciekawi mnie kto by go strzelał i czy w ogóle byliby w stanie doprowadzić do dogrywki i coś w niej ugrać.

0

polecam weeb.tv - 20 zl za caly miesiac lub 4 zl na 3 dni :)

0

Ma ktoś może jakaś stronkę z zorganizowanymi wycieczkami do Barcelony na mecze ?

0

Panowie jakis link do meczu , ktos cos ?

0

cos przycina akurat tylko na canal +sport 2 na weeb ;/

1

nie jest wart polowy tej sumy ...

0

moze ktos podac jakis link do obejrzenia meczu ? bo na weeb TV z canal + jest tylko canal + sport na ktorym pokazuja Chelsea ;/

4

Lewandowski rozjebał system :)

5

procz Munira ... :P

1

gdyby nie Munir to ze spokojem byłoby 0:5 :P moim zdaniem ten chłopak nie nadaje sie do gry w Barcelonie i nie zasluguje juz na ani jedna szanse ... Visca el Barca :)

0

patrzac na Twoj nick zastanawiam sie w jakiej fazie jestes i jaka terapie stosujesz ...

5

tez wam sie wydaje ze gra Suareza od pewnego czasu w 80% opiera sie na probach wymuszenia karnego badz tez wolnego z bliskiej odleglosci od pola karnego ?

0

Komentarz usunięty

5

Moze mi ktos wytłumaczyc co Munir robi w Barcelonie ? przeciez on nawet do Barcy B sie nie nadaje ... tragedia co gra ten chłopak. Munir jak najdalej od pierwszego skladu !!!!!!!!!!!!!

0

gdzie bedzie mozna obejrzec mecz ?

0

Komentarz usunięty

0

Witam , nie na temat ale mam pytanko :) orientuje sie moze ktos czy 6 czerwca mozna final LM obejrzec na telebimach na Camp Nou ? pytam bo wiem ze kiedys jak bayern gral we finale to na Allianz mozna bylo kupic bilety i ogladac mecz na stadionie na telebimach .

0

C.Bravo na bramke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ter Stegen nie wiem co robi w Barcelonie ... dzisiejszy mecz pokazal ze nie nalezy mu sie miejsce w bramce . Zawalil przy drugiej bramce i trzecia mogl wybronic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?