O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2008r

Statystyki

  • Dni w serwisie 4705
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Poratuje ktos niepelnoletniego kibica kodem z heinekena? :P
Prosze na priv :D Bede niezmiernie wdzieczny

0

Podesle ktos na priv kod z heinekena ? Kupilbym sb gdybym mial 18 lat :D Poratujcie kibica :D

0

Słuchajcie, oplaca sie wykupic premke na futbolHD?

0

Orientuje sie ktos moze czy bedzie transmisja meczu na cyfrowym polsacie? Chodzi mi o jakis zagraniczny niekodowany kanał. Z gory dzieki, jak mozecie to podajcie numer kanalu :D

VeB

0

Powie mi ktos czy jest na cyfrowym polsacie jakis zagraniczny kanal gdzie moge obejrzec mecz? z gory dzieki VeB

Zobacz wszystkie

0

O co chodzi z tym biegunem bo nie ogladam xd?

0

To bd ciezki mecz, ale wierze w TATE i to ze mamy genialnych zawodnikow na wszystkich pozycjach! Zwyciestwo nie przyjdzie latwo, bo to bardzo trudny rywal ale SUPERPUCHAR jest w naszym zasiegu! VeB

0

Bedzie transmisja w tv? Chodzi mi o cyfrowy polsat i nc+ ?

0

Chelsea 1:2 z Baselem wiec wyraznie widac ze bez formy.....

0

Jest mecz na cyfrowym polsacie? jesli tak to prosze o nr kanalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?