Orientuje sie ktos moze czy bedzie transmisja meczu na cyfrowym polsacie? Chodzi mi o jakis zagraniczny niekodowany kanał. Z gory dzieki, jak mozecie to podajcie numer kanalu :D
To bd ciezki mecz, ale wierze w TATE i to ze mamy genialnych zawodnikow na wszystkich pozycjach! Zwyciestwo nie przyjdzie latwo, bo to bardzo trudny rywal ale SUPERPUCHAR jest w naszym zasiegu! VeB
Komentarze
0
Poratuje ktos niepelnoletniego kibica kodem z heinekena? :P
Prosze na priv :D Bede niezmiernie wdzieczny
0
Podesle ktos na priv kod z heinekena ? Kupilbym sb gdybym mial 18 lat :D Poratujcie kibica :D
0
Słuchajcie, oplaca sie wykupic premke na futbolHD?
0
Orientuje sie ktos moze czy bedzie transmisja meczu na cyfrowym polsacie? Chodzi mi o jakis zagraniczny niekodowany kanał. Z gory dzieki, jak mozecie to podajcie numer kanalu :D
VeB
0
Powie mi ktos czy jest na cyfrowym polsacie jakis zagraniczny kanal gdzie moge obejrzec mecz? z gory dzieki VeB
0
O co chodzi z tym biegunem bo nie ogladam xd?
0
To bd ciezki mecz, ale wierze w TATE i to ze mamy genialnych zawodnikow na wszystkich pozycjach! Zwyciestwo nie przyjdzie latwo, bo to bardzo trudny rywal ale SUPERPUCHAR jest w naszym zasiegu! VeB
0
Bedzie transmisja w tv? Chodzi mi o cyfrowy polsat i nc+ ?
0
Chelsea 1:2 z Baselem wiec wyraznie widac ze bez formy.....
0
Jest mecz na cyfrowym polsacie? jesli tak to prosze o nr kanalu