Messi31337
Dołączył/a: sierpień 2013
Brzozów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poratuje ktos niepelnoletniego kibica kodem z heinekena? :P
Prosze na priv :D Bede niezmiernie wdzieczny
0
Podesle ktos na priv kod z heinekena ? Kupilbym sb gdybym mial 18 lat :D Poratujcie kibica :D
0
Słuchajcie, oplaca sie wykupic premke na futbolHD?
0
Orientuje sie ktos moze czy bedzie transmisja meczu na cyfrowym polsacie? Chodzi mi o jakis zagraniczny niekodowany kanał. Z gory dzieki, jak mozecie to podajcie numer kanalu :D
VeB
0
Powie mi ktos czy jest na cyfrowym polsacie jakis zagraniczny kanal gdzie moge obejrzec mecz? z gory dzieki VeB
0
O co chodzi z tym biegunem bo nie ogladam xd?
0
taa... jeszcze nie dawno jak osmieszyl lopeza i strzelil w la liga to byl bogiem. ZAL MI CIE
0
ale moge prosic o nr kanalu jak wiesz? bo nie chce mi sie szukac :D
0
a kolego mozesz mi powiedziec pod jakim kanalem jest to az tv?
0
Witam! Bedzie mozliwosc obejrzenia tego meczu ale nie koniecznie na canal+? Nie chodzi mi o transmisje w internecie ale moze jakis zagraniczny kanal na cyfrowym polsacie. Prosze o odp. Z gory thx
0
mozna transmisje ?
0
Bi bi vi ej xD
0
Pójść*
0
tak :(
0
Chelsea 1:2 z Baselem wiec wyraznie widac ze bez formy.....
0
Masche kontuzja... :(
0
1:0 messi
0
dzieki :D
0
Podrzuci ktos dobra transmisje, bez lagow, z w miare dobra jakoscia ? ;D
0
http://www.chelsealive.pl/n-35211-transfer-maty-jednak-mozliwy.php. Moze nasz zarzad by pomyslal i zlozyl oferte
0
To bd ciezki mecz, ale wierze w TATE i to ze mamy genialnych zawodnikow na wszystkich pozycjach! Zwyciestwo nie przyjdzie latwo, bo to bardzo trudny rywal ale SUPERPUCHAR jest w naszym zasiegu! VeB
0
Dzieki ;D
0
Bedzie transmisja w tv? Chodzi mi o cyfrowy polsat i nc+ ?
0
Teraz niech sie odezwa hejterzy PIQUE :D
0
Jest mecz na cyfrowym polsacie? jesli tak to prosze o nr kanalu
0
Na jakim kanale w cyfrowym polsacie jest ten turecki???
0
A jaki to kanal na cyfrowym polsacie? lub cyfrze
0
A sry ale nie widzialem komenta nizej. SRY i pozdrawiam VeB
0
Gdzie bd mozna obejrzec mecz? Bd mozliwosc w TV, czy tylko w necie?