MessiBois
Dołączył/a: marzec 2012
Messiland
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jacy zdecydownie lepsi?
strzelili 2 bramki wiecej ale Niemcy byli druzyna 100 razy lepsza
0
Szkoda, wolałbym Coentrao
0
TO TRENER WYBIERA STRZELCÓW!
NIE RONALDO SOBIE WYBRAŁ BY BYĆ 5...
kiedy to zrozumiecie
0
Manita123 proszę Cie zamknij sie
cały dzien spamujesz tymi wielkimi literami
nikt Cie nie chce sluchac
0
i dobrze
barca dostała kiedyś amnestię to teraz real
0
Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
hipokryzja... jak arsenal bierze to nie jest ok ale jak barca to juz ok
0
Xavi - masakra
Chyba najsłabszy gracz Hiszpanii na tym turnieju...
0
Ronaldo nie krzyczał Messi do kamery... o czym wy w ogóle mówicie
Powiedział PARA TI
śmieszne jest to że przed Euro wszyscy śmiali się z Portugalii a tu nagle każdy mówi że mają drużynę nawet lepszą niż Holandia ^^
0
z taką grą Casillasa to Valdes nie ma szans na grę
0
Ciuus, 1 godzinę temu:
akurat nagrodę najlepszego zawodnika dostał CR7 tylko na tej stronie o tym nie było
0
Casillas świetny mecz
0
Ale oni są Słabi... jak spotkają się z Portugalia w 1/2 to skończy się na 4-0 jak ostatnio
0
Skończcie się kłócić bo Tito mu oddał i za to też dostał karę
A Barcelona kiedyś z takiej amnestii skorzystała, dzięki czemu mogła grac w Pucharze Króla a była zawieszona
0
Czemu piszecie że zagrał słabo z Niemcami i Danią?
Oglądaliście mecz? z Niemcami zagrał bardzo dobrze i gdyby wykorzystali jego podania to spokojnie mógł być tam remis
Z Danią nie wykorzystał dwóch setek ale mimo to i tak wygrali
0
Trzeba przyznać że CR7 zagrał super mecz, 2 bramka naprawdę świetna. Z takim spokojem to zrobił. Do tego mógł spokojnie strzelić hattricka ale 2 razy trafił w słupek no i to podanie do Naniego gdzie jakimś cudem tego nie strzelił Nani. A pod koniec meczu ten sprint widzieliście, on w 90min biegł na pełnej szybkości a Holendrzy po strzeleniu bramki człapali jakby to była 90 minuta...
Jeszcze Robben udziela wywiadu że w drużynie mamy za dużo ludzi z wielkim Ego i dlatego przegrywamy... no co za hipokryta.
Teraz Portugalia raczej łatwiutki ćwierćfinał to samo Niemcy
0
Jak wygrywamy to artykuły pojawiają się po chwili
jak przegrywamy to po 2-3 dniach...
0
Benzema to jedyny obok Casillasa normalny zawodnik Realu
0
bądźmy szczerzy, już w 1 meczu mieliśmy mega farta odrabiając taka strate a dzisiejszy wynik to masakra
0
Pique zawalił ;/
0
gra...
0
Ogolnie pilkarze Realu zagrali swietny mecz... widac ze Mou ich wytrenował
Remis bylby bardziej sprawiedliwy w obu meczach
0
Xavi nie wiem co sobie myslal tak mowiac... Mou juz sie zapisal w Historii wygrywajac 3 najlepsze ligi... Do tego inne puchary....
Trochę wstyd za Xaviego
0
jezu codziennie bedzie kogos teraz znajdować co tak sądzi?
0
CR7 dziecko sobie kupił, Messi zrobił
0
Ja nie wiem jak po 4 latach trenowania można się już zmęczyć czy nudzić piłką nożną...
Co ma powiedzieć taki Ferguson
0
żartowalem z tym wpisem :D chcialem zobaczyc wasza reakcje
0
Sam Kanoute nie jestes czlowiekiem i to bez serca!
0
w tym roku 1
0
Chociaż 1 puchar