0

Jacy zdecydownie lepsi?
strzelili 2 bramki wiecej ale Niemcy byli druzyna 100 razy lepsza

0

Szkoda, wolałbym Coentrao

0

TO TRENER WYBIERA STRZELCÓW!
NIE RONALDO SOBIE WYBRAŁ BY BYĆ 5...
kiedy to zrozumiecie

0

Manita123 proszę Cie zamknij sie
cały dzien spamujesz tymi wielkimi literami
nikt Cie nie chce sluchac

0

i dobrze
barca dostała kiedyś amnestię to teraz real

0

Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

hipokryzja... jak arsenal bierze to nie jest ok ale jak barca to juz ok

0

Xavi - masakra
Chyba najsłabszy gracz Hiszpanii na tym turnieju...

0

Ronaldo nie krzyczał Messi do kamery... o czym wy w ogóle mówicie
Powiedział PARA TI
śmieszne jest to że przed Euro wszyscy śmiali się z Portugalii a tu nagle każdy mówi że mają drużynę nawet lepszą niż Holandia ^^

0

z taką grą Casillasa to Valdes nie ma szans na grę

0

Ciuus, 1 godzinę temu:

akurat nagrodę najlepszego zawodnika dostał CR7 tylko na tej stronie o tym nie było

0

Casillas świetny mecz

0

Ale oni są Słabi... jak spotkają się z Portugalia w 1/2 to skończy się na 4-0 jak ostatnio

0

Skończcie się kłócić bo Tito mu oddał i za to też dostał karę
A Barcelona kiedyś z takiej amnestii skorzystała, dzięki czemu mogła grac w Pucharze Króla a była zawieszona

0

Czemu piszecie że zagrał słabo z Niemcami i Danią?
Oglądaliście mecz? z Niemcami zagrał bardzo dobrze i gdyby wykorzystali jego podania to spokojnie mógł być tam remis
Z Danią nie wykorzystał dwóch setek ale mimo to i tak wygrali

0

Trzeba przyznać że CR7 zagrał super mecz, 2 bramka naprawdę świetna. Z takim spokojem to zrobił. Do tego mógł spokojnie strzelić hattricka ale 2 razy trafił w słupek no i to podanie do Naniego gdzie jakimś cudem tego nie strzelił Nani. A pod koniec meczu ten sprint widzieliście, on w 90min biegł na pełnej szybkości a Holendrzy po strzeleniu bramki człapali jakby to była 90 minuta...
Jeszcze Robben udziela wywiadu że w drużynie mamy za dużo ludzi z wielkim Ego i dlatego przegrywamy... no co za hipokryta.
Teraz Portugalia raczej łatwiutki ćwierćfinał to samo Niemcy

0

Jak wygrywamy to artykuły pojawiają się po chwili
jak przegrywamy to po 2-3 dniach...

0

Benzema to jedyny obok Casillasa normalny zawodnik Realu

0

bądźmy szczerzy, już w 1 meczu mieliśmy mega farta odrabiając taka strate a dzisiejszy wynik to masakra

0

Pique zawalił ;/

0

gra...

0

Ogolnie pilkarze Realu zagrali swietny mecz... widac ze Mou ich wytrenował
Remis bylby bardziej sprawiedliwy w obu meczach

0

Xavi nie wiem co sobie myslal tak mowiac... Mou juz sie zapisal w Historii wygrywajac 3 najlepsze ligi... Do tego inne puchary....
Trochę wstyd za Xaviego

0

jezu codziennie bedzie kogos teraz znajdować co tak sądzi?

0

CR7 dziecko sobie kupił, Messi zrobił

0

Ja nie wiem jak po 4 latach trenowania można się już zmęczyć czy nudzić piłką nożną...
Co ma powiedzieć taki Ferguson

0

żartowalem z tym wpisem :D chcialem zobaczyc wasza reakcje

0

Sam Kanoute nie jestes czlowiekiem i to bez serca!

0

w tym roku 1

0

Chociaż 1 puchar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?