0

8-0 i 2-3
7-1 i ile? śmieszne to jest

0

A co ma powiedzieć Bilbao? Z Gelsenkirchen prosto do Barcelony

0

http://imgon.net/di-7NQH.gif

skurcz w prawej nodze ^^

0

jakby bramki były liczone x1.5 To ronaldo by miał więcej więc gratuluje inteligencji

0

Milan miał taką samą murawę jak Barca
Ten tydzień może być albo bardzo zły dla Barcelony (strata pkt z Atheltic i out z LM) albo bardzo dobry(awans do 1/2, dogonienie Realu lub utrzymanie 6 pkt)

0

Bez przesady o ile w 1 sytuacji mógł być karny to w 2 nie ma mowy

0

Czemu Pep wykorzystał tylko 2 zmiany?
Wynik 0-0 to nie jest dobry wynik

0

Uważam że to najgorszy transfer w Historii Barcelony
tyle kasy (46mln euro) plus Eto`o plus Hleb na wypożyczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?