MessiBois
Dołączył/a: marzec 2012
Messiland
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8-0 i 2-3
7-1 i ile? śmieszne to jest
0
A co ma powiedzieć Bilbao? Z Gelsenkirchen prosto do Barcelony
0
http://imgon.net/di-7NQH.gif
skurcz w prawej nodze ^^
0
jakby bramki były liczone x1.5 To ronaldo by miał więcej więc gratuluje inteligencji
0
Milan miał taką samą murawę jak Barca
Ten tydzień może być albo bardzo zły dla Barcelony (strata pkt z Atheltic i out z LM) albo bardzo dobry(awans do 1/2, dogonienie Realu lub utrzymanie 6 pkt)
0
Bez przesady o ile w 1 sytuacji mógł być karny to w 2 nie ma mowy
0
Czemu Pep wykorzystał tylko 2 zmiany?
Wynik 0-0 to nie jest dobry wynik
0
Uważam że to najgorszy transfer w Historii Barcelony
tyle kasy (46mln euro) plus Eto`o plus Hleb na wypożyczenie