Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dankho94isback 1) wysyłając burofaks pokazał, że Barcelona jest w złych rządach Bartomeu co odbija się na klubie nawet i do teraz
2) musiało być coś na rzeczy skoro nie został i się rozpłakał, klub nie był w stanie jego utrzymać.
1
@Dankho94isback dlatego chciał zostać ale klubu nie było stać na jego utrzymanie. Gdyby nie jego burofaks to Bartomeu jeszcze bardziej pogrążył by klub.
2
@Dankho94isback Bartomeu i jego rządy.
0
@Kgorecki2500 Messi z przymusu nie własnej woli..
1
@Darek1112 on jestem jednym z tych co do końca siedzą w jednym klubie.
0
@Cule6173737377171 blablabla, wróci szybciej niż nam się wydaje.
7
Cancelo ładnie idzie :)
34 - Raphinha (1.45)
26 - Jules Kounde (0.78)
24 - Roony Bardghji (3.35)
20 - Joao Cancelo (2.44)
18 - Dani Olmo (0.77)
12 - Marc Bernal (1.05)
10 - Lewandowski (0.46)
10 - Ferran Torres (0.41)
10 - Gerard Martin (0.38)
8 - Frenkie de Jong (0.30)
3
@Kgorecki2500 tu bardziej chodzi o całokształt kariery Leo, a wiemy, że jest nr1 w historii i to bez żadnych wątpliwości.
8
a Pedri woli zdobywać puchary w Barcelonie niż tworzyć historię w realiku za pomocą sędziów xDDD
1
Oby to była zmiana z ostrożności....
2
Zdecydowanie 4
2
@blakkudium @BORO_12 marzenie to Barcola...ale tak jak pisze, to tylko ,,marzenie"
Kontrakt do 2028r. (nie taki długi) ale przez inne większe priorytety zapewne ta opcja odpada..
2
@Kgorecki2500 polecam GoW Ragnarok
0
@kanver_ 15LM właśnie tak to u nich wygląda xDD
3
@michaleu na 100% xDD
14
drukowanko pod realik xDDDD na każdym kroku xDDD
1
@Lionel_Messi10 marzenie :))) wierzymy do końca :)))
1
@Lionel_Messi10 marzenie :))
3
@Pawel13sz dla mnie znak =
4
@RomanGroza myślę, że tak, nie tak finanse były/są problemami jak brak zasady 1:1 w FFP
9
Wymarzony transfer na ŚO
@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium
2
@blakkudium Bastoni to największe marzenie na ŚO.
2
@reloaded Ja wybieram Dębice i jestem zadowolony.
11
@majkiii toż to są odklejeńcy, oni nawet nie widzą (albo starają się nie widzieć) jak bardzo sędziowie im pomagają.
7
Obrzydliwie ta liga ustawiona pod realik xDDD
1
drukowanko ale co tam.
1
Cardoso nie zagra z Barceloną
Jeszcze Koke, Llorente i Sorloth mogą się wykartkować na naszą rywalizację.
0
@Limaker $$$ się zgadzają to czemu nie?
0
@Rafalloxfcb realik gra, to ten argument
1
ale wałeczek pod realik xDD norma