1

@Dankho94isback 1) wysyłając burofaks pokazał, że Barcelona jest w złych rządach Bartomeu co odbija się na klubie nawet i do teraz
2) musiało być coś na rzeczy skoro nie został i się rozpłakał, klub nie był w stanie jego utrzymać.

1

@Dankho94isback dlatego chciał zostać ale klubu nie było stać na jego utrzymanie. Gdyby nie jego burofaks to Bartomeu jeszcze bardziej pogrążył by klub.

2

@Dankho94isback Bartomeu i jego rządy.

0

@Kgorecki2500 Messi z przymusu nie własnej woli..

1

@Darek1112 on jestem jednym z tych co do końca siedzą w jednym klubie.

0

@Cule6173737377171 blablabla, wróci szybciej niż nam się wydaje.

7

Cancelo ładnie idzie :)


34 - Raphinha (1.45)
26 - Jules Kounde (0.78)
24 - Roony Bardghji (3.35)
20 - Joao Cancelo (2.44)
18 - Dani Olmo (0.77)
12 - Marc Bernal (1.05)
10 - Lewandowski (0.46)
10 - Ferran Torres (0.41)
10 - Gerard Martin (0.38)
8 - Frenkie de Jong (0.30)

3

@Kgorecki2500 tu bardziej chodzi o całokształt kariery Leo, a wiemy, że jest nr1 w historii i to bez żadnych wątpliwości.

8

a Pedri woli zdobywać puchary w Barcelonie niż tworzyć historię w realiku za pomocą sędziów xDDD

1

Oby to była zmiana z ostrożności....


2

Zdecydowanie 4


2

@blakkudium @BORO_12 marzenie to Barcola...ale tak jak pisze, to tylko ,,marzenie"
Kontrakt do 2028r. (nie taki długi) ale przez inne większe priorytety zapewne ta opcja odpada..

2

@Kgorecki2500 polecam GoW Ragnarok

0

@kanver_ 15LM właśnie tak to u nich wygląda xDD

3

@michaleu na 100% xDD

14

drukowanko pod realik xDDDD na każdym kroku xDDD

1

@Lionel_Messi10 marzenie :))) wierzymy do końca :)))

1

@Lionel_Messi10 marzenie :))

3

@Pawel13sz dla mnie znak =

4

@RomanGroza myślę, że tak, nie tak finanse były/są problemami jak brak zasady 1:1 w FFP

9

Wymarzony transfer na ŚO



@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium

2

@blakkudium Bastoni to największe marzenie na ŚO.

2

@reloaded Ja wybieram Dębice i jestem zadowolony.

11

@majkiii toż to są odklejeńcy, oni nawet nie widzą (albo starają się nie widzieć) jak bardzo sędziowie im pomagają.

7

Obrzydliwie ta liga ustawiona pod realik xDDD

1

drukowanko ale co tam.

1

Cardoso nie zagra z Barceloną
Jeszcze Koke, Llorente i Sorloth mogą się wykartkować na naszą rywalizację.

0

@Limaker $$$ się zgadzają to czemu nie?

0

@Rafalloxfcb realik gra, to ten argument

1

ale wałeczek pod realik xDD norma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?