0

Każdy widzi i wie że Messi jest najlepszy w tym roku, ale co poradzić skoro tak się leje sporo $$$$$$$

0

nie patrz na Debili co się na piłce nie znają XD niech ten Ronaldo wygrywa i 10 złotych piłek, jak tacy debile wybierają

0

a 2015 ? ? ? ?

15

i to jeszcze w tym sezonie

0

wszędzie gdzie oglądam ankiety dotyczące złotej Piłki to wygrywa cr7, nwm czemu, co oniw nim widzą ?

0

panowie zapoda ktoś patcha do pes-a 6 na sezon 2016/2017 ?

6

masz za karę kibicować Argentynie Leo ;))

3

https://www.instagram.com/p/BMhfBM-Bajt/.
Nie ma lepszego kandydata niż Messi.

0

liczę że Ronaldo nic nie zdobędzie :)

2

Chyba nie jest to realne by Ronaldo wygrął 2 nagrody ? ? France Football i Fifa ? ? Messi zdecydowanie. Moja trójka Messi,Neymar Lewy

5

Da radę Borussi i Celtikowi po 3 i styknie

1

ktoś wie jak sytuacja z Pique czy zagra z Sevillą ?

3

Chłopaki wyluzować !!!!! przyjdą lepsze dni, lepsze mecz ale musimy wierzyć i nie tępić zawodników oraz Luisa Enrique, Pamiętacie jak wyglądał na początku sezon 2014/2015 ? WYLUZOWAĆ. Lepiej teraz taka wpadka niż wiosną jak z Atletico. WYLUZOWAĆ i wierzyć wierzyć !!!!!

2

Debile nic więcej nie mam do powiedzenia, niech sobie przypomną jak wyglądał sezon 2014/2015 i stukną w te głupie główki

1

ten sezon przypomina mi bardzo tamten wygrany 2014/2015. sporo faktów o tym mówi

0

Messi wygra. Ja wierzę że oni nie będą ślepi

0

nie zapominajmy że czytelnicy i Asa i Marki wybierają Messiego. Co z tego ze teraz strzelił trzy gole i typowej patelni jak kazdy wie czemu on nie istnieje w waznych meczach

15

Messi dziś hat-trick :)

3

bardzo dobrze ;)

0

Mówcie co chcecie ale dla mnie to jest drugi najlepszy piłkarz jakiego widziałem (1wszy Messi)

0

w sumie masz rację

0

Zidane jest śmieszny , "Francuz podkreśla, że Portugalczyk zasługuje na Złotą Piłkę " haha neizłe jaja w sobotę z rana. Cóż musi swojego chawlić. Messi, Suarez i Grizmann to pierwsza trójka

0

a Ja pragnę Ci powiedzieć że trzeba wierzyć !!!! :D nawet czytelnicy Marki i Asa stawiają na Messiego a France Football to co inne niż w poprzednich latach Fifa :) Messi :)

3

wątpisz ? Ribery ogarniał wszystko w 2013r był w gazie a czemu wygrał Ronaldo złotą piłkę ? tu jest podobnie tylko z przewagą dla Messiego : gra znakomicie cały rok , wygrał mistrza hiszpani, puchar króla i superpuchar hiszpani, Doszedł z Argentyną do finału z czego każdy widział jak on grał na tym Copa America (ciągnął Argentynę do przodu) w skrócie Messi był decydujący w dużej ilości meczów w 2016r a Ronaldo ? wiadomo wygrał Euro i LM ale co on tam pokazał ? ? mecz z Volfsburgiem a na euro z Węgrami i Walią ? i ce te kilka meczy ma dać mu ZP ? zwłaszcza że teraz kompletnie mu nie idzie ? on przecież nie był nawet decydujący w Realu i Portugali. Już prędzej pepe zasłużył.

0

a głosowanie nie jest czasem do końca Października ?

40

coraz więcej, coraz głośniej o Messim i złotej piłce nr 6 . OBY :)

0

narazie nic pewnego, ale ostatnio to coraz więcej piłkarzy, czytelników i dziennikarzy stawia właśnie na Messiego że zdobędzie złotą piłkę ! :) OBY :) Piękna okładka Mundo Deportivo

0

dasz Mi jakiś link gdzie widziałeś by uważali Messiego za nr1

0

a to nie czasem już w Grudniu się nie pozna zwycięzcy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?