Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
wątpliwe, były już przecieki od mundo deportivo że jednak cr
0
Barca jutro gra o wszystko, oby to był mecz taki jak 2 lata temu w styczniu gdy wygraliśmy 3:1 z Atletico , mecz na tzw przełamanie drużyny
0
GRANADA wierzę w was
0
Nic dziwnego !!!! Neymar wygrał igrzyska olimpisjkie i był ważną częścią drużyny a Suarez w tym sezonie jakby przytył jak smoluch się porusza
0
nie patrz na rekordy, co im to da jak np na koniec moga być znowu na 2gim miejscu, zobaczycie że przyjdzie dołek i u nich
0
gry dużo lepsze niż sam film
0
oby ten mecz był odrodzeniem dla Barcy
0
http://mixgol.pl/60618,fatalne-wiesci-dla-cristiano-ronaldo-real-madryt-juz-go-nie-potrzebuje-
3
w rewanżu są bez szans, Barcelony wygra w niedzielę z Villareal psychicznie się umocni i przejdzie do 1/4 pucharu króla
0
Dacie radę Panowie !!!!!!! VeB
2
uwielbiam twoje komentarze :) prawdziwy kibic VeB
1
ocenimy tego Enrique po meczu z Villlareal !!!!!!!
1
tak !!!!!! wystarczy 1:0 i Ja wierzę że będzie z 3:0
1
musimy obydwa mecze wygrać !!!!!! potem przyjdzie czas na małe rotacje
0
tak będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
co ma Enrique ? Panie nie zapominaj jak go skreślali a potem przyszedł Tryplecik
3
DEBILSTWO !!!!!!!!!1
0
http://www.meczyki.pl/newsy/barcelona-odpada-z-pucharu-krola-rywale-konczyli-w-9-piekny-gol-messiego-i-kontrowersje-video/45826-n ODPADLIŚMY ? ?
1
teraz jak nie zremisujemy to ja nwm !!!!!!!!1
0
teraz musimy to zremisować !!!!!
2
nie załamywać się !!!!!! przyjdą i lepsze dnii !!!!!
1
możemy przegrać 2:1 ale jeden gol to z balcem w dupie odrobimy na Camp Nou
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
już nie pierdzielcie , stara się chłopak drybluje.
1
dziękuję !!!!! :) :)
0
w niedzielę ******
0
obstawiam 1:3 gola Atletic raczej nam trafi ale tylko jednego
0
najlepszy skład z możliwych przed Wami ;)
0
na którym programie pokażą dzisiejszy mecz Barcelony ?