2

wątpliwe, były już przecieki od mundo deportivo że jednak cr

0

Barca jutro gra o wszystko, oby to był mecz taki jak 2 lata temu w styczniu gdy wygraliśmy 3:1 z Atletico , mecz na tzw przełamanie drużyny

0

GRANADA wierzę w was

0

Nic dziwnego !!!! Neymar wygrał igrzyska olimpisjkie i był ważną częścią drużyny a Suarez w tym sezonie jakby przytył jak smoluch się porusza

0

nie patrz na rekordy, co im to da jak np na koniec moga być znowu na 2gim miejscu, zobaczycie że przyjdzie dołek i u nich

0

gry dużo lepsze niż sam film

0

oby ten mecz był odrodzeniem dla Barcy

3

w rewanżu są bez szans, Barcelony wygra w niedzielę z Villareal psychicznie się umocni i przejdzie do 1/4 pucharu króla

0

Dacie radę Panowie !!!!!!! VeB

2

uwielbiam twoje komentarze :) prawdziwy kibic VeB

1

ocenimy tego Enrique po meczu z Villlareal !!!!!!!

1

tak !!!!!! wystarczy 1:0 i Ja wierzę że będzie z 3:0

1

musimy obydwa mecze wygrać !!!!!! potem przyjdzie czas na małe rotacje

0

tak będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

co ma Enrique ? Panie nie zapominaj jak go skreślali a potem przyszedł Tryplecik

3

DEBILSTWO !!!!!!!!!1

1

teraz jak nie zremisujemy to ja nwm !!!!!!!!1

0

teraz musimy to zremisować !!!!!

2

nie załamywać się !!!!!! przyjdą i lepsze dnii !!!!!

1

możemy przegrać 2:1 ale jeden gol to z balcem w dupie odrobimy na Camp Nou

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

już nie pierdzielcie , stara się chłopak drybluje.

1

dziękuję !!!!! :) :)

0

w niedzielę ******

0

obstawiam 1:3 gola Atletic raczej nam trafi ale tylko jednego

0

najlepszy skład z możliwych przed Wami ;)

0

na którym programie pokażą dzisiejszy mecz Barcelony ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?