Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a Ja pragnę Ci powiedzieć że trzeba wierzyć !!!! :D nawet czytelnicy Marki i Asa stawiają na Messiego a France Football to co inne niż w poprzednich latach Fifa :) Messi :)
3
wątpisz ? Ribery ogarniał wszystko w 2013r był w gazie a czemu wygrał Ronaldo złotą piłkę ? tu jest podobnie tylko z przewagą dla Messiego : gra znakomicie cały rok , wygrał mistrza hiszpani, puchar króla i superpuchar hiszpani, Doszedł z Argentyną do finału z czego każdy widział jak on grał na tym Copa America (ciągnął Argentynę do przodu) w skrócie Messi był decydujący w dużej ilości meczów w 2016r a Ronaldo ? wiadomo wygrał Euro i LM ale co on tam pokazał ? ? mecz z Volfsburgiem a na euro z Węgrami i Walią ? i ce te kilka meczy ma dać mu ZP ? zwłaszcza że teraz kompletnie mu nie idzie ? on przecież nie był nawet decydujący w Realu i Portugali. Już prędzej pepe zasłużył.
0
a głosowanie nie jest czasem do końca Października ?
40
coraz więcej, coraz głośniej o Messim i złotej piłce nr 6 . OBY :)
0
narazie nic pewnego, ale ostatnio to coraz więcej piłkarzy, czytelników i dziennikarzy stawia właśnie na Messiego że zdobędzie złotą piłkę ! :) OBY :) Piękna okładka Mundo Deportivo
0
dasz Mi jakiś link gdzie widziałeś by uważali Messiego za nr1
0
a to nie czasem już w Grudniu się nie pozna zwycięzcy ?
0
ojjjjjjjjj oby :) troszkę Mnie pocieszyłeś powiem Ci :)
1
do Grudnia okaże się jakim Zidane jest trenerem
0
Złota Piłka jego :)
0
super można powiedzieć, 2 meisiące zlecą
0
skąd info ? ?
0
wg mnie powinien gola wygrać Cuardado a piłakrz wiadomo jaki :D MESSI
0
Bardzo realne :)
25
by to by było gdyby nie zakup Umtitiego i Digne
0
stawiam że do 10 w grupowych dobije spokojnie
0
oby nic poważnego nie było PIQUE , Alba pewnie troszkę odpocznie ale oby nie za długo. :/
0
kontuzja jakby się odnowiła
0
na jakim kanale będzie mecz ? Proszę pomóżcie
0
albo jednym albo dwoma golami
0
ważne że BvB wygrało na wyjeździe z sportingiem
0
chyba nie :P :D :D
0
tak. troszkę mocniej go przykryją i go nie widać ani troszkę .
0
też tak uważam
0
6:0 od początku dnia MI to po głowie chodzi
0
ok nie widziałem sorki :D
1
http://mixgol.pl/58739,messi-i-wszyscy-lepsi-od-niego
3
http://mixgol.pl/58720,messi-gdy-zdobywal-zlote-pilki-i-teraz
8
trzeba przyznać że Messi to najlepszy piłkarz wszechczasów :D drugiego takiego nie będzie
1
łudało mu się , cała drużna napierała