Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ok Ronaldinho był świetny ale ile czasu ? 3-4 sezony ? a Messi już teraz gra na najwyższym poziomie 8 sezonów a skończy pewnie na 15
23
największy geniusz to zdecydowanie Messi
2
za słaby, nawet w BVB mu nie idzie
0
http://bundesliga.onet.pl/100-najlepszych-pilkarzy-2016-roku-lewandowski-na-odleglej-pozycji/s5j3zy?utm_source=onetsg_fb_viasg&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb Tu chłopaki konkretny ranking,średnia ocen z każdego meczu
0
ale za to 5 lat mniej :)
0
pierwszy i ostatni
0
wydaje Mi się że każdy pamięta :D :D
0
1/8**************
7
najważniejsze to porażka 15.styczeń !!!!! :P
0
Oby tam było , dzięki. a Nie wiadomo jak np z eleven itp ?
2
wiecie może gdzie będzie można obejrzeć losowanie ?
2
Dziś jest losowanie 1/8 pucharu króla ? ? o której ?
6
i to się zdarzy :D 2017r jest nasz :)
0
bo oni głosują patrząc na puchary ale jakbyś ich spytał kto jest najlepszy wszechczasów to Messi padło by z ust 99% społeczeństwa
0
a co do BF1 jaki on jest względem bf4 ?
0
a dużo osób za nim płakało.
0
nie puszczają ostatnio
0
ktoś się orientuje skąd mogę ściągnąć albo gdzie obejrzeć nowego Pitbulla ?
0
Ty i oczywiście cały świat nie związany z Realem
0
kto z nich wg Ciebie to nr 1 ?
1
nie wracaj do tych tematów, Messi zawsze będzie najlepszy, Dla mnie nr 1 wszechczasów, a Ronaldo nr 1 przereklamowanych
1
OBY to Była prawda
1
grali już w tym sezonie gdzieś tak marzec albo luty znowu mecz
4
Messi jest lepszym strzelcem, popatrz na średnią obydwu i na ich wiek. Mają podobną a Messi 2 lata młodszy
0
daj link jak byś mógł
0
ktoś wie kiedy startuje świąteczna wyprzedaż origin ? Co sądzicie o Battlefield 1
0
już tak nie chwal, do pięknej gry nam daleko. Szczerze póki co nadrabiamy tylko zawodnikami pokroju Messi czy Iniesta
0
Ile oficjalnych goli ma Leo w Barcelonie ?
4
daj link do tej wypowiedzi
0
to jak to było z tym spalonym