1

ok Ronaldinho był świetny ale ile czasu ? 3-4 sezony ? a Messi już teraz gra na najwyższym poziomie 8 sezonów a skończy pewnie na 15

23

największy geniusz to zdecydowanie Messi

2

za słaby, nawet w BVB mu nie idzie

0

ale za to 5 lat mniej :)

0

pierwszy i ostatni

0

wydaje Mi się że każdy pamięta :D :D

0

1/8**************

7

najważniejsze to porażka 15.styczeń !!!!! :P

0

Oby tam było , dzięki. a Nie wiadomo jak np z eleven itp ?

2

wiecie może gdzie będzie można obejrzeć losowanie ?

2

Dziś jest losowanie 1/8 pucharu króla ? ? o której ?

6

i to się zdarzy :D 2017r jest nasz :)

0

bo oni głosują patrząc na puchary ale jakbyś ich spytał kto jest najlepszy wszechczasów to Messi padło by z ust 99% społeczeństwa

0

a co do BF1 jaki on jest względem bf4 ?

0

a dużo osób za nim płakało.

0

nie puszczają ostatnio

0

ktoś się orientuje skąd mogę ściągnąć albo gdzie obejrzeć nowego Pitbulla ?

0

Ty i oczywiście cały świat nie związany z Realem

0

kto z nich wg Ciebie to nr 1 ?

1

nie wracaj do tych tematów, Messi zawsze będzie najlepszy, Dla mnie nr 1 wszechczasów, a Ronaldo nr 1 przereklamowanych

1

OBY to Była prawda

1

grali już w tym sezonie gdzieś tak marzec albo luty znowu mecz

4

Messi jest lepszym strzelcem, popatrz na średnią obydwu i na ich wiek. Mają podobną a Messi 2 lata młodszy

0

daj link jak byś mógł

0

ktoś wie kiedy startuje świąteczna wyprzedaż origin ? Co sądzicie o Battlefield 1

0

już tak nie chwal, do pięknej gry nam daleko. Szczerze póki co nadrabiamy tylko zawodnikami pokroju Messi czy Iniesta

0

Ile oficjalnych goli ma Leo w Barcelonie ?

4

daj link do tej wypowiedzi

0

to jak to było z tym spalonym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?