0

nie chodzi mi o to , wiem asysty by miał itp ale co miał piłkę to zbyt często ją tracił. głupie dryblingi nic nie dające i oczywiście narzekania na spalone, brak karnych za nurkowanie

0

tak czy inaczej Ronaldo w dzisiejszym meczu po za ładną asystą znowu zagrał totalny piach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tylko w rzutach wolnych :D bo tak wiadomo Leo nr1 forever

3

wychowanków się sprawdza jak jest spokojna sytuacja !!!!! teraz mamy ciężką bo potrzeba każdy ligowy mecz wygrać i wiadomo w lidze mistrzów dojść do finału i wygrać !!!!!

0

a ogólnie był ktoś kiedyś lepszy od Messiego ? ?

9

szansę wychowankom ? nie zdecydowanie nie w tej części sezonu

1

2

jak nie poprawi swojej formy a dostanie się do top3 złotej piłki (dzięki statystykom) to naprawdę będzie śmiech na sali

0

drugiego takiego nigdy niee będzie

0

jeden z najważniejszych ligowych kolejek odbędzie się za 2 tyg. My na wyjeździe z Atletico a Real na wyjeździe z Villareal. To może być jedna z bardziej decydujących kolejek

0

JEEEEE REMIS PANY :D

0

Smutne jest to że Real ma -3 mecze :(

0

musimy jutro wygrać !!! Inaczej czeka nas załamka

1

INIESTA ******* Musi się ograć przed lm !!!!!!

0

też nie ogarniam !!!!!!

0

co Ci się stanęło ? czemu koniec ?

2

właśnie w takim z tym że póki co Alcacer na równi z GOmesem przy 5 pozycji

0

sędzia się pogniewał bo jego ulubioną piłeczkę wykopał :D :D

0

Czy mi się wydaje czy ostatni gol Barcy z rzutu rożnego to główka Mathieu w meczu z Alaves ?

2

Człowieku !!!!!!!!!!!
Messi> Pele,Maradona,Ronaldo itd
nr1 wszech czasów !!!!!

0

on złapał nie tak dawno fatalną kontuzję i wypadł na dłuższą metę

0

mogę się mylić ale uważam że jutro ta wielka nadzieja Atletico tzw "Torres" zostanie zniszczona przez Umtitiego

0

Ja w ciemno stawiam 3-4 pkt z tych meczy. A wiesz sam że Real czeka wyjazdowy z Bilbao, Villareal

15

2 zaległe nie znaczy 2 wygrane

0

dodaj do tego że mamy jeszcze mecz z nimi w lidze w kwietniu wtedy wygrana będzie podwójna

2

on mówił o 38 kolejce a nam nawiasem mówiąc brakuje do Realu -7 i Pytałem co miał na myśli

0

o co Ci chodzi z tym Alaves ? bo nie kumam ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?