Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie chodzi mi o to , wiem asysty by miał itp ale co miał piłkę to zbyt często ją tracił. głupie dryblingi nic nie dające i oczywiście narzekania na spalone, brak karnych za nurkowanie
0
tak czy inaczej Ronaldo w dzisiejszym meczu po za ładną asystą znowu zagrał totalny piach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
http://livesport.top/stream8.php
0
tylko w rzutach wolnych :D bo tak wiadomo Leo nr1 forever
3
wychowanków się sprawdza jak jest spokojna sytuacja !!!!! teraz mamy ciężką bo potrzeba każdy ligowy mecz wygrać i wiadomo w lidze mistrzów dojść do finału i wygrać !!!!!
0
a ogólnie był ktoś kiedyś lepszy od Messiego ? ?
9
szansę wychowankom ? nie zdecydowanie nie w tej części sezonu
1
http://www.fangol.pl/view/199447/thiago-silva-nie-zagra Wielkie osłabienie PSG
2
jak nie poprawi swojej formy a dostanie się do top3 złotej piłki (dzięki statystykom) to naprawdę będzie śmiech na sali
0
drugiego takiego nigdy niee będzie
0
jeden z najważniejszych ligowych kolejek odbędzie się za 2 tyg. My na wyjeździe z Atletico a Real na wyjeździe z Villareal. To może być jedna z bardziej decydujących kolejek
0
JEEEEE REMIS PANY :D
0
Smutne jest to że Real ma -3 mecze :(
0
musimy jutro wygrać !!! Inaczej czeka nas załamka
1
INIESTA ******* Musi się ograć przed lm !!!!!!
0
też nie ogarniam !!!!!!
0
co Ci się stanęło ? czemu koniec ?
1
http://mixgol.pl/61326,czy-to-koniec-ronaldo-w-realu-madryt-historia-pokazuje-ze-tak-
2
właśnie w takim z tym że póki co Alcacer na równi z GOmesem przy 5 pozycji
0
sędzia się pogniewał bo jego ulubioną piłeczkę wykopał :D :D
0
Czy mi się wydaje czy ostatni gol Barcy z rzutu rożnego to główka Mathieu w meczu z Alaves ?
2
Człowieku !!!!!!!!!!!
Messi> Pele,Maradona,Ronaldo itd
nr1 wszech czasów !!!!!
0
on złapał nie tak dawno fatalną kontuzję i wypadł na dłuższą metę
0
mogę się mylić ale uważam że jutro ta wielka nadzieja Atletico tzw "Torres" zostanie zniszczona przez Umtitiego
0
Ja w ciemno stawiam 3-4 pkt z tych meczy. A wiesz sam że Real czeka wyjazdowy z Bilbao, Villareal
15
2 zaległe nie znaczy 2 wygrane
0
dodaj do tego że mamy jeszcze mecz z nimi w lidze w kwietniu wtedy wygrana będzie podwójna
2
on mówił o 38 kolejce a nam nawiasem mówiąc brakuje do Realu -7 i Pytałem co miał na myśli
0
o co Ci chodzi z tym Alaves ? bo nie kumam ?