0

jaki wynik typujecie Argentyna-Chile

0

Ile meczy zostało Argentynie do końca eliminacji ?

1

tak dziś w sensie 30min po północy

1

wiek Turana, jego gra w Barcelonie ,

12

ale śmieszne , boki zrywać

0

chyba miesiąc :D sezon w sierpniu się zaczyna

0

z czwartku na piątek

0

oki zwracam honor. moja wina

0

Argentyna Chile ? Jaka dwójka ? Messi Argentyna, Suarez Urugwaj i Neymar Brazylia

0

jestem graczem pecetowym od x czasu i uwielbiam gry piłkarskie od Konami. Wg Mnie Pes 2017, Pes 6 i Pes 2013 to najlepsze i najtrudniejsze piłki komputerowe. Co roku mam 2 pocieszenia odnośnie końca wakacji: premiera nowego Pesa i stary sezonu Barcelony.

13

2 tygodnie za tydzień polska gra

0

nieeee, specjalnie się wykartkował

0

ale na razie Leo prowadzi ;)

0

wg Mnie Rakitic nie nadaje się do Barcy i nie mówią to oceniając ten mecz aby, on od poczatku sezonu gra kaszankę tylko czasem mu jakiś mecz wyjdzie

0

mógłby już się zgolić

0

poniedziałki klata i bicek
środy plecy i triceps
piątki barki i nogi

0

witam wszystkich. Chciałbym osoby chodzące na siłownię zapytać, co polecacie do dobrej diety itp , aktualnie mam 180cm 80kg ważę ale czuję się strasznie szczupły (mam wrażenie że moje nogi nadrabiają górną część ciała) ćwiczę 3x w tygodniu po 1h30min każdego dnia inne partie ciała. odżywiam się zdrowo, w robocie przeważnie kurczak,sałatki, makaron a na deser serek wiejski i banana, w domu podobnie naleśniki z twarogiem albo jajecznicę. chciałbym was spytać co polecicie aby np do wakacji przybrał te 5kg , dobry jest np Olej Lniany, albo orzeszki jakieś ? mogę również dla osób zajmujących się tymi sprawami przesłać moje plany treningowe, tylko prosiłbym was bardzo o pomoc.

0

a tak to nic więcej ? ?

0

czy którykolwiek zespół wygrał kiedyś tryplet ? oczywiście po za Barcą

0

otóż to !!!!!! :D o tym samym myślałem

0

oby w lidze się też potkneli ;) tak czy inaczej musimy w tym sezonie po remontadzie z PSG ogarnąć LM

0

i wcale nie powiedziane że Real wygra zaległy mecz z Celtą Vigo

0

zaplątani ............

0

raz w 2012r a tak to 2009,2010,2011,2013,2015,2016 MY, nie ma powodu do zmartwień. Mimo że w tym sezonie gramy totalny piach.

0

oni mają mecz z Atletico jeszcze !!!! i jak wygramy gran derbi to wsio możliwe

0

narmalne!! zawsze wsio przeciwko Barcy

1

już trzymam kciuki za Atletic

0

oby to był zwycięski miesiąc, bo wiecie do kolejnego trypletu może być najbardziej decydujący

1

tak !!!!!!!!!!!

0

Real-Bayern
Juventus-Leicester
Barcelona-BvB
Atletico-Monaco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?