Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki wynik typujecie Argentyna-Chile
0
Ile meczy zostało Argentynie do końca eliminacji ?
1
tak dziś w sensie 30min po północy
1
wiek Turana, jego gra w Barcelonie ,
12
ale śmieszne , boki zrywać
0
chyba miesiąc :D sezon w sierpniu się zaczyna
0
z czwartku na piątek
0
oki zwracam honor. moja wina
0
Argentyna Chile ? Jaka dwójka ? Messi Argentyna, Suarez Urugwaj i Neymar Brazylia
0
jestem graczem pecetowym od x czasu i uwielbiam gry piłkarskie od Konami. Wg Mnie Pes 2017, Pes 6 i Pes 2013 to najlepsze i najtrudniejsze piłki komputerowe. Co roku mam 2 pocieszenia odnośnie końca wakacji: premiera nowego Pesa i stary sezonu Barcelony.
13
2 tygodnie za tydzień polska gra
0
nieeee, specjalnie się wykartkował
0
ale na razie Leo prowadzi ;)
0
wg Mnie Rakitic nie nadaje się do Barcy i nie mówią to oceniając ten mecz aby, on od poczatku sezonu gra kaszankę tylko czasem mu jakiś mecz wyjdzie
0
mógłby już się zgolić
0
poniedziałki klata i bicek
środy plecy i triceps
piątki barki i nogi
0
witam wszystkich. Chciałbym osoby chodzące na siłownię zapytać, co polecacie do dobrej diety itp , aktualnie mam 180cm 80kg ważę ale czuję się strasznie szczupły (mam wrażenie że moje nogi nadrabiają górną część ciała) ćwiczę 3x w tygodniu po 1h30min każdego dnia inne partie ciała. odżywiam się zdrowo, w robocie przeważnie kurczak,sałatki, makaron a na deser serek wiejski i banana, w domu podobnie naleśniki z twarogiem albo jajecznicę. chciałbym was spytać co polecicie aby np do wakacji przybrał te 5kg , dobry jest np Olej Lniany, albo orzeszki jakieś ? mogę również dla osób zajmujących się tymi sprawami przesłać moje plany treningowe, tylko prosiłbym was bardzo o pomoc.
0
a tak to nic więcej ? ?
0
czy którykolwiek zespół wygrał kiedyś tryplet ? oczywiście po za Barcą
0
otóż to !!!!!! :D o tym samym myślałem
0
oby w lidze się też potkneli ;) tak czy inaczej musimy w tym sezonie po remontadzie z PSG ogarnąć LM
0
i wcale nie powiedziane że Real wygra zaległy mecz z Celtą Vigo
0
zaplątani ............
0
raz w 2012r a tak to 2009,2010,2011,2013,2015,2016 MY, nie ma powodu do zmartwień. Mimo że w tym sezonie gramy totalny piach.
0
oni mają mecz z Atletico jeszcze !!!! i jak wygramy gran derbi to wsio możliwe
0
narmalne!! zawsze wsio przeciwko Barcy
1
już trzymam kciuki za Atletic
0
oby to był zwycięski miesiąc, bo wiecie do kolejnego trypletu może być najbardziej decydujący
1
tak !!!!!!!!!!!
0
Real-Bayern
Juventus-Leicester
Barcelona-BvB
Atletico-Monaco