Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
słuchaj wsio zależy czy wygrają finał LM z Juve, jeśli nie to nikt nie będzie pamiętał o tych paru jego meczach
0
wyjdzie na to że bardziej się liczą 2-3 ważne mecze w sezonie , niż cały sezon.
0
pokonają Real ?
3
a Ja zawsze powtarzałem że będzie ciężko nam bez niego, że to najlepszy prawy obrońca w historii futbolu
6
wiadomo Messi jest dużo lepszy ale nie trzeba teraz tego pokazywać skoro on wczoraj strzelił hat-tricka
0
zgodzę się, ale mówienie że sama Liga mu wystarczy to przesada.
1
Jedna prośba do was ;) Nie piszcie o złotej piłce cr7 itp, do złotej piłki do końca listopada jeszcze zbyt dużo się wydarzy, Ci co ją już dają Cr7 to nwm czy mają coś w głowie.
2
sama prawda.
0
z medialnością mogę się zgodzić, ale jak by tak było jak mówisz że wygra Ligę i zagra w finale LM i dla niego ZP za te 4 dobre mecze to jednak ta ZP będzie c*****a warta. NIESPRAWIEDLIWE że Messi cały sezon gra i ratuje nam tyłek a on zagra 4 mecze dostawiając aby nogę i zgranie ZP ? dziwne
0
BUFFON !!!!! trofea się liczą ? ? serio ? a co było z Riberym w 2013 ? TROFEA haha
albo 2014r na MŚ nic nie pokazał a dostał ? TROFEA się LICZĄ ? tak ? haha
0
niby nastrzelał tych bramek ostatnio , ale piłkarza ocenia się za cały rok a nie raptem 3-4 mecze dobre. Żeby nie Euro rok temu to myslę że i ta LM by mu nie pomogła.
0
wtedy Ronaldo wiecej strzelał i grał na lepszym poziomie, teraz wyjdą mu góra 3-4 mecze i zaraz ZP ?
5
niech se dostaje te ZP Ronaldo, ale sami zauważcie że to Messi robi większą różnicę na boisku i większość trenerów , byłych piłkarzy wybiera właśnie LEO
0
i Co ? w lidze tylko 20 goli ? co z tego że grał w finale ?
3
Nie dostanie jak nie wygra LM. Jak nie wygra LM to nikt o tych pięknych meczach nie będzie pamiętał
3
Co Ty brałeś ? Jak Real nie wygra LM to on na 100% jej nie dostanie .
5
Lionel Messi jest najlepszym strzelcem na świecie w tym sezonie. Wszyscy są pod wrażeniem jego fantastycznych statystyk, które tym bardziej pomagają zrozumieć, jak ważnym i świetnym jest piłkarzem. Ale mówiąc akurat o tym piłkarzu, nie możemy ograniczać się jedynie do suchych liczb. Żeby wyjaśnić wszystkie bramki, które strzelił, trzeba przeanalizować formę rywali, sposób, w jakie je zdobywał, a także w jakich momentach meczu to robił. Dopiero z tej analizy możemy wysnuć słuszny wniosek, że Messi jest po prostu geniuszem.
Są napastnicy, dobrzy napastnicy, którzy znają specyfikę i wiedzą co mają robić, ale nie współpracują z drużyną. Jeśli porównamy sposób gry innych napastników, a Messiego, zobaczymy, co faktycznie dzieli Leo i Cristiano Ronaldo, Edinsona Cavaniego czy Antoine'a Griezmanna. Messi nie tylko strzela bramki (robi to dwiema nogami, również głową), ale zalicza niemal tyle samo asyst. A i to nie jest wszystkim, na co stać Argentyńczyka.
Inną rzeczą jest zdobycie dwóch bramek w meczu nie grając nic, a jeszcze inną jest dołożyć do tego zagranie nieprawdopodobnego i historycznego meczu, jak ten Klasyk na Bernabeu. Żyjąc z Messim żyjemy zarazem w epoce jednego z najlepszych piłkarzy w historii. A przez rzeczy, które robi, możemy powiedzieć, że jest najlepszy na świecie. Piękno jego gry jest niesamowite. Tylko on w najtrudniejszym momencie potrafi "włączyć pauzę" i przeprowadzić akcję po swojemu, dając przy tym zwycięstwo swojej drużynie.
Wszystkie wielkie drużyny mają w swoich szeregach magicznych zawodników. Dla Realu jest to Cristiano Ronaldo, dla Atletico Griezmann, Juventus ma Dybalę. Jednak żadna inna drużynanie posiada w swoich szeregach zawodnika tak kompletnego, jak Leo Messi. Oprócz tego, że jest goleadorem, jest także istnym liderem Barcelony, zresztą nie tylko na boisku. Po odejściu Xaviego Leo wziął przecież na swoje barki także aspekt defensywny.
Wszyscy geniusze potrzebują czasu, by zapisać się w historii. Messi zaś w dwanaście lat uczynił coś, czego przed nim nie zrobił nikt inny w historii Barcy - zdobył 500 bramek.
W Argentynie prasa często krytykuje Messiego bez żadnych skrupułów. Trzeba być doprawdy ignorantem, żeby krytykować takiego piłkarza, który tej kadrze dał wiele. Gdyby nie on, byłoby znacznie gorzej. On gra po to, aby wygrać. Jednak Leo jest jak artysta, powiedzmy Picasso. Pablo nie malował tylko po to, żeby namalować. On robił to wręcz z wrodzoną pięknością, podobnie jak Messi czaruje na boisku tak naprawdę specjalnie się nie wysilając - on to ma we krwi.
Messi ma magię, która uaktywnia się nawet w meczach, w których go nie widać, w których wydaje się, że po prostu gra źle. Wszystko to, co powyżej, a także suche liczby, na które patrzą absolutnie wszyscy, czynią go bezapelacyjnie najlepszym piłkarzem na świecie.
0
ROnaldo jej nie dostanie, Messi zgarnie ZP
1
zachwajmy zimna krew !!!!!!!! jak Real nie obroni LM to złota piłka albo dla Messiego albo dla Buffona (zakładając zwycięstwo Juve ) Liga Ronaldo nic nie da patrząc na jego statystyki, ale może być i tak że decydujący będzie początek nowego sezonu.
0
dla wszystkich, przecież to o zawodniku świadczy
0
ale statystyki też się liczą a wiadomo Messi w tamtym sezonie po za MŚ 2010 był nr1
0
Sneijder w klubie za mało bramek miał
0
masz rację a reasumując dwu mecz z Juve to nigdy nie zapomnę tego mega podania Messiego
0
myślę że każdy się zgodzi o ile nie jest fanem Realu
0
oby tak było przyjacielu. spokojnie zaraz przyjdzie moment że znowu Messi pokaże klasę
0
jak Real nei wygra LM to Messi zgarnie ZP. Statystyki w LM będzie miał Leo podobne do Cr7 ale w lidze ? Messi odskoczył mu prawie 2x dalej
0
https://www.facebook.com/LaLiga/photos/a.192267980809769.37616.187991754570725/1346600218709867/?type=3&theater
1
a co to za Liga Mistrzów ? w tamtym sezonie po ogórkach do finału, a w tym sezonie od ogórków zaczęli by potem trafić na Bayern i wspólnymi siłami z sędziami rozwalić Bayern. Jak tak ma to wyglądać to niech se bronią LM
0
Cr7 jest już od dawna po za poziomem najlepszych, on aby pochwały zbiera jak trafi na pustaka
0
on jest najlepsze w całej historii tego sportu