Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz przedewszystkim PO,ŚP i N L/R
0
??????????????????????????
0
Verratti sam chce odejść z PSG i to jest klucz do transferu
4
Grizmann został bo nie chciał opuszczać klubu gdy klub ma zakaz transferowy, Szacunek dla Grizmanna :)
0
prawda wielka, dobrze że rozmowa ma być w tym tyg bo nie wytrzymam z nerwów
0
Naprawdę wierzycie w ten transfer ? agent Verrattiego mówił że odejście będzie skomplikowane
0
Oby tak było jak mówisz :) marzenie wielu Cules, ale co powiecie o tym newsie (http://www.fcbarca.com/77521-le-parisien-psg-nie-pozwoli-verrattiemu-na-odejscie.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news)
0
Ja się denerwuje tylko tak jak napisałem transferem Verrattiego :) a z innymi mam tak samo jak i TY :)
0
Mi tak samo i dlatego wchodzę na tą La Ramblę bo może są jakieś nowinki z nim związane, jeżeli chodzi o Bellerina albo Dembelle to nie wchodził bym wcale by o tym czytać ale Verratti to jednak transfer marzenie każdego CULES VeB
1
2:3 2017- największe emocje i ten Leo
1
tylko te nerwy nie potrzebne są nam
0
co za źródło ?
1
jest jakiś gameplay z pes 2018 ? czy aby trailer
16
niedawno Verratti sam powiedział w wywiadzie że jego czas w PSG dobiegł końca, szuka Klubu do wygrania LM
1
i właśnie takiej odp oczekiwałem :) Ciekawe czemu nasz zarząd nie ogłosi żadnego transferu przed lipcem
0
a jakich słowach konkretnie ? ""Zarządzam karierą mistrza, a mistrzowie muszą zdobywać trofea"" ? o te słowa się rozchodzi ?
0
haha spytaj się mamy czemu Ci dostęp do kompa dała
0
no właśnie ;) mam taką nadzieję
0
chłopaki proszę was o szczere odp. Jak uważacie , zagra u nas Verratti ?
0
nie ekscytujmy się tak tym Verrattim bo może się okazać że nie przejdzie
0
on powiedział że zostanie w Bayernie
0
a jak Vidal kontuzja ? Znowu Roberto ?
3
prawdopodobnie nie będzie wcale fisiado
0
i kiedy on to powiedział ? jakbyś był łaskawy odpowiedzieć ;)
3
Marca i wsio jasne :)
0
specjaliści którzy widzą że Messi i Ci zaraz za nim potrafią dać indywidualnie zwycięstwo swojemu klubowi/reprezentacji. a na Cr7 jak nie dostanie patelni to co zrobi ? Krzyczy i narzeka na kolegów że mu nie dogrywają. jak było z Legią ? albo jego wywiady że gdyby każdy w Realu grał na jego poziomie to wszystko by wygrywali
10
OBYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
0
http://forcabarca.pl/2017/06/11/lionel-messi-rozmawial-z-coutinho-na-temat-transferu/
25
bardzo dużo informacji ostatnio o Verrattim i mam nadzieję że go zdobędizemy
0
https://www.facebook.com/251716108324174/photos/a.251733631655755.1073741828.251716108324174/814562295372883/?type=3&theater