0

teraz przedewszystkim PO,ŚP i N L/R

0

??????????????????????????

0

Verratti sam chce odejść z PSG i to jest klucz do transferu

4

Grizmann został bo nie chciał opuszczać klubu gdy klub ma zakaz transferowy, Szacunek dla Grizmanna :)

0

prawda wielka, dobrze że rozmowa ma być w tym tyg bo nie wytrzymam z nerwów

0

Naprawdę wierzycie w ten transfer ? agent Verrattiego mówił że odejście będzie skomplikowane

0

Oby tak było jak mówisz :) marzenie wielu Cules, ale co powiecie o tym newsie (http://www.fcbarca.com/77521-le-parisien-psg-nie-pozwoli-verrattiemu-na-odejscie.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news)

0

Ja się denerwuje tylko tak jak napisałem transferem Verrattiego :) a z innymi mam tak samo jak i TY :)

0

Mi tak samo i dlatego wchodzę na tą La Ramblę bo może są jakieś nowinki z nim związane, jeżeli chodzi o Bellerina albo Dembelle to nie wchodził bym wcale by o tym czytać ale Verratti to jednak transfer marzenie każdego CULES VeB

1

2:3 2017- największe emocje i ten Leo

1

tylko te nerwy nie potrzebne są nam

0

co za źródło ?

1

jest jakiś gameplay z pes 2018 ? czy aby trailer

16

niedawno Verratti sam powiedział w wywiadzie że jego czas w PSG dobiegł końca, szuka Klubu do wygrania LM

1

i właśnie takiej odp oczekiwałem :) Ciekawe czemu nasz zarząd nie ogłosi żadnego transferu przed lipcem

0

a jakich słowach konkretnie ? ""Zarządzam karierą mistrza, a mistrzowie muszą zdobywać trofea"" ? o te słowa się rozchodzi ?

0

haha spytaj się mamy czemu Ci dostęp do kompa dała

0

no właśnie ;) mam taką nadzieję

0

chłopaki proszę was o szczere odp. Jak uważacie , zagra u nas Verratti ?

0

nie ekscytujmy się tak tym Verrattim bo może się okazać że nie przejdzie

0

on powiedział że zostanie w Bayernie

0

a jak Vidal kontuzja ? Znowu Roberto ?

3

prawdopodobnie nie będzie wcale fisiado

0

i kiedy on to powiedział ? jakbyś był łaskawy odpowiedzieć ;)

3

Marca i wsio jasne :)

0

specjaliści którzy widzą że Messi i Ci zaraz za nim potrafią dać indywidualnie zwycięstwo swojemu klubowi/reprezentacji. a na Cr7 jak nie dostanie patelni to co zrobi ? Krzyczy i narzeka na kolegów że mu nie dogrywają. jak było z Legią ? albo jego wywiady że gdyby każdy w Realu grał na jego poziomie to wszystko by wygrywali

10

OBYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

25

bardzo dużo informacji ostatnio o Verrattim i mam nadzieję że go zdobędizemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?