0

podłączam się do marzenia. wsio jest możliwe :) niektórzy cules mogą na mnie psy wieszać ale bardziej mu życzę wygranej w MŚ niż trypletu z Barcą

0

tym się różni Messi od Cr7 :) Cr7 stawiają na równi z Messim :) a reszta świata ? Messiego stawiają obok Pelego i Maradony a 90% przed nimi :) wiesz sam Cr7 może mu buty czyścić :)

0

co to te PR ? wiesz sam jak jest ale 100% nie związanych w ogóle z Madrytem czy Portugalią a nawet Barceloną czy Argentyną wie że Messi jest nr1 Ever. już sam fakt pokazuje jakie dzienniki to uważają a także wielcy trenerzy.

0

czekaj tylko niech Messi skończy karierę to każdy jeden magazyn go uzna najlepszym w historii, gołym okiem widać że jest best ever

1

ale jak można powiedzieć że Messi nie zagrał dobrego spotkania ? czy dla Ciebie dobre spotkanie to takie w których jeździ jak szmaciarzy drużynę przeciwną ? w innym wypadku cienko grał ?

7

Messi dawał nam cień szansy na rywalizację z Juve, w przegranym 3:0 meczu wystawił 2 dogodne patelnie , pierw Inieście potem Suarezowim kto wie jakby mógł się mecz potoczyć gdyby wykorzystywali takie okazje

1

nie da się go nie lubić. On jest best 4ever :) tym się różni Barca w dołku od Realu w dołku. Barcę ciągnie do przodu genialny Leo a Real nie miał kto pociągnąć. Sami wiecie Ile Real miał sezonów bez trofeów

0

Musimy kupić kogoś z trójki Verratti,Coutinho albo Eriksen

0

jakby tak miało być to jestem jak najbardziej za. Rafinha i Turan nic przez tyle czasu nie pokazali :) Rafinha w dużej mierze jak łapie rytm to kontuzja.

4

znaczy że przejdzie do nas za 50 ? sorki słaby z ANG jestem

2

a sorki Real żeby nie sędziowie nie wygraliby ani LM ani La liga. Sorki panowie ale taka prawda. Real i Cr7 są faworyzowani, a ani Barca ani Messi nigdy nie byli faworyzowani, Messi jak miał paczkę to pieprznął 91 bramek w roku. SZOK .

1

na 100% już w tym sezonie był bardzo blisko tyle że na drodze stanął Juventus a Barca okrojonym składem nie dała rady

0

filmik aby pokazuje że nie ma kogo porównywać do Messiego. on jest nr1 ever

0

zgadzam się , nasza gra wyglądało bez polotu

1

ogarnąć się !!!!! pod skrzydłami innego trenera niż tego Wengera może być to najlepszy PO

0

trzeba się z tym pogodzić że Ronaldo i Messi będą mieć tyle samo Złotych Piłek i złotego buta. Jeżeli Barca chce się odbić od dna muszą zrobić kikla mocnych transferów, niewybaczalny będzie podobny taki sezon. A co do złotej piłki El Classico pokazało kto jest nr 1, nie chodzi mi o słaby mecz Cr7 tylko jak mu nikt nie da patelni to on nic nie strzeli.

1

a Bayern rozjechali sędziowie , a sam pamiętasz te ogórki w poprzednim sezonie i ta bramka w finale ze spalonego

5

poprzedni sezon same ogórki do finału: Roma,Volfsburg i City + w finale gol ze spalonego. a w tym sezonie ? Bayern i sędziowanie. Real jest faworyzowany również mocno co i krystyna

0

on jest przereklamowany

0

BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

5

: co prawda to prawda , Real broni Lm ale zobaczcie co było w poprzedni sezonie, ogórki do finały Roma,Volfsburg i City a w tym sezonie sędziowie pokazali Klasę z Bayernem i wiadomo La liga dzięki komu wygrali

3

co prawda to prawda , Real broni Lm ale zobaczcie co było w poprzedni sezonie, ogórki do finały Roma,Volfsburg i City a w tym sezonie sędziowie pokazali Klasę z Bayernem

0

kim on nie był

3

TAAAAAAAAAAKKKKKKK

0

ON Jest najlepszy w historii piłki nożnej

6

nie będzie drugiego takiego jak Messi. On jest nr1 w historii futbolu. Dziękuję Ci mamo że się urodziłem i mogę go oglądać i się jego grą cieszyć

0

to ranking i odczucia mamy podobne ;) Ja jednak wyżej postawiłem na 4rkę niż 3jkę ) właśnie przez te obozy do przejmowania które w 4ce dawały większą frajdę bo były nieco trudniejsze

2

szczerze dla liczy się tylko PES

0

proszę podaj swój ranking gier z serii Far Cry. ;) Ja też mega fan :)

3

Ostatnio ucieszyła mnie wiadomość odnośnie PES-a :) Wersja na PC ma być identyczna z wersją z konsol nowej generacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?