Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kojarzę serię i słyszałem że Silent hunter 4 był wspaniały a 5 średni. Ubisoft czasami się stara a czasami robi coś na szybko i to widać bardzo
0
co to ma oznaczać ? raz że nie na sprzedaż a teraz mają raptem następcę ?
1
Skyrim.
4
Leo mistrzu wszystkiego najlepszego ;) Oglądać i żyć w erze najlepszego piłkarza w historii to jak spełnienie marzeń ;) Dziękuję Mistrzu że mogę oglądać Twoją Grę ;)
0
Ja nawet bardzo polubiłem syndicate ;) Unity średnie takie, fajnie by było poczyć się jak rasowy assassyn, mam nadzieję że teraz dostaniemy hit na miarę AC2.
3
podpisuję się pod tym
0
z życia :P
1
vod.tvp.pl
1
HAHA
http://www.idioci.pl/23713/janusz-jbnal-idealnie-nieudany-popis-przed-ziomkiem-na-cmentarzu.html
0
takie widać na siłę wpychane byle co co roku, teraz pozostaje czekać aby na codvv2 i zobaczymy czy wnioski wyciągnięte ;) a klimaty IIWŚ to kocham normalnie
0
mają mecz gdzieś bo i tak są w półfinale
1
procesory to tak od 600 a te i7 konkrety t o ok 1000
3
800 w górę
0
Cody tak zwłaszcza COD2 najlepsza gra pod względem singla ze wszystkich strzelanek wojennych ;) klimat wylewał się z ekranu
0
Ja bf-a zacząłem od 3jki i grałem potem w każdą cześć ;) szok jak ten multiplayer wciągnął jak się pierwszy raz grało ;) obecnie ogrywam bf1 i też pięknie się można bawić w nudne wieczory :) BF1,4,3 i seria Far Cry to wg Mnie najlepsze strzelanki
0
to jednak nie moje klimaty :) Dla Mnie najlepszy klimat w grach to pierwsza Mafia i Stalker cień czarnobyla
0
to z ciekawości najbardziej klimatyczna gra wg Ciebie ?
muszę się zgodzić teraz to dla grafiki, otwartych światów i multiplayera
0
ojejku Pesik 4 to druga najlepsza dla mnie gra piłkarska ;) pierwsza to oczywiście PES 6 :D Ja w tych starszych Pesach zawsze kochałem grać Ronaldo el fenomeno ;) Te gry starsze wg Mnie miały lepszy klimat meczowy
0
Tak, nawet bardzo
1
Pesik to najlepsza piłka Ever ;) gram w każdą część od PES 3 ;)
0
Chodzi Mi o to że go tak puścili z Barcy jakby był za słąby
0
po tym co zrobił z nim zarząd na 100% nie
0
to co ten zarząd odwala :( Kurcze żeśmy doczekali czasów.
0
właśnie nie był i Techland go wydawał :( na jakiej platformie grasz ?
0
a 2017 nie był wydany przez Techland?
0
z przejściem do Barcelony :P za Dużo jest ostatnio artykułów które to potwierdzają :) ktoś powie że z Marqiunosem czy T.Silvą było podobnie, heh ale tam było raptem kilka artykułów a tu Verratti to , tamto i widać że chce u nas grać.
0
prawdopodobnie nikt
1
wg Mnie w horizon zero Dawn można to co najlepsze w otwartym świecie :)
zwiedzać( piękny świat)
wypełniać urozmaicone misje
walczyć właśnie z robotami
1
Horizon Zero Dawn
0
aha, Zidana,El Fenomeno Raula nie widziałeś ?