0

kojarzę serię i słyszałem że Silent hunter 4 był wspaniały a 5 średni. Ubisoft czasami się stara a czasami robi coś na szybko i to widać bardzo

0

co to ma oznaczać ? raz że nie na sprzedaż a teraz mają raptem następcę ?

1

Skyrim.

4

Leo mistrzu wszystkiego najlepszego ;) Oglądać i żyć w erze najlepszego piłkarza w historii to jak spełnienie marzeń ;) Dziękuję Mistrzu że mogę oglądać Twoją Grę ;)

0

Ja nawet bardzo polubiłem syndicate ;) Unity średnie takie, fajnie by było poczyć się jak rasowy assassyn, mam nadzieję że teraz dostaniemy hit na miarę AC2.

3

podpisuję się pod tym

0

z życia :P

1

vod.tvp.pl

0

takie widać na siłę wpychane byle co co roku, teraz pozostaje czekać aby na codvv2 i zobaczymy czy wnioski wyciągnięte ;) a klimaty IIWŚ to kocham normalnie

0

mają mecz gdzieś bo i tak są w półfinale

1

procesory to tak od 600 a te i7 konkrety t o ok 1000

3

800 w górę

0

Cody tak zwłaszcza COD2 najlepsza gra pod względem singla ze wszystkich strzelanek wojennych ;) klimat wylewał się z ekranu

0

Ja bf-a zacząłem od 3jki i grałem potem w każdą cześć ;) szok jak ten multiplayer wciągnął jak się pierwszy raz grało ;) obecnie ogrywam bf1 i też pięknie się można bawić w nudne wieczory :) BF1,4,3 i seria Far Cry to wg Mnie najlepsze strzelanki

0

to jednak nie moje klimaty :) Dla Mnie najlepszy klimat w grach to pierwsza Mafia i Stalker cień czarnobyla

0

to z ciekawości najbardziej klimatyczna gra wg Ciebie ?
muszę się zgodzić teraz to dla grafiki, otwartych światów i multiplayera

0

ojejku Pesik 4 to druga najlepsza dla mnie gra piłkarska ;) pierwsza to oczywiście PES 6 :D Ja w tych starszych Pesach zawsze kochałem grać Ronaldo el fenomeno ;) Te gry starsze wg Mnie miały lepszy klimat meczowy

0

Tak, nawet bardzo

1

Pesik to najlepsza piłka Ever ;) gram w każdą część od PES 3 ;)

0

Chodzi Mi o to że go tak puścili z Barcy jakby był za słąby

0

po tym co zrobił z nim zarząd na 100% nie

0

to co ten zarząd odwala :( Kurcze żeśmy doczekali czasów.

0

właśnie nie był i Techland go wydawał :( na jakiej platformie grasz ?

0

a 2017 nie był wydany przez Techland?

0

z przejściem do Barcelony :P za Dużo jest ostatnio artykułów które to potwierdzają :) ktoś powie że z Marqiunosem czy T.Silvą było podobnie, heh ale tam było raptem kilka artykułów a tu Verratti to , tamto i widać że chce u nas grać.

0

prawdopodobnie nikt

1

wg Mnie w horizon zero Dawn można to co najlepsze w otwartym świecie :)
zwiedzać( piękny świat)
wypełniać urozmaicone misje
walczyć właśnie z robotami

1

Horizon Zero Dawn

0

aha, Zidana,El Fenomeno Raula nie widziałeś ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?