0

ale tak będzie wyglądała ta okładka ? ? wiem że napis 2018 to fejk ale chodzi mi o pozostałości

0

aby czekać na Poranny przegląd pracy

1

może jestem dziwny ale wątpię czy kiedyś zobaczymy lepszego piłkarza.

2

Messi-Real Madryt. Polecam obejrzeć, można się wzruszyć oglądając geniusza w akcji

1

mam tak samo niestety

0

tak średnio, decyzja trenera zapewne będzie kluczowa

3

za dobry na ławkę

0

Oby oni we trzech, wtedy z góry można uznać że mamy kadrę

1

sporo spędzasz czasu w necie i znasz większość plotek transferowych, a tak z ciekawości chcę Cię spytać jak uważasz kto jeszcze przejdzie do Barcy w letnim oknie nie licząc Deulofeu.

0

skąd ty wiesz ile mają ? oni muszą dupska swoje ratować bo ten zarząd zostanie wy....ny. mają nawet i 5000m na transfery

0

NIe . Verratti,Bellerin,Ceballlos i Deulofeu który już gra, nikt więcej, Ja w szmaciankę fyfkę nie gram, tylko w PESA króla piłki

1

sorki ale daj tłumacza, z góry dzięki.

3

skończ waść i wstydu oszczędź. i Verratti i Ceballos zagrają w Barcy !!!!!!!!!

0

no to nieźle i komu ufać AS,MARCA czy MUNDO i SPORT. Stawiam na Barce

0


UWAGA. Właśnie skomentować menedżera Bein Sport i przyjaciel prezydenta PSG Verratti chce podpisać i przez @FCBarcelona_es
Ten człowiek jest dyrektorem Bein Sport w Tunezji, które z kolei prezydent PSG jest właścicielem i przyjacielem suyo.Me tylko to potwierdził.
Teraz wszystko zależy od dyrektywy nieczynnych @FCBarcelona_es sfinalizować podpisanie italiano.Lo Pewne jest to, że chce iść
To wielka rzecz, która mi powiedziała. Rezygnacja Sheikh go sprzedać.


Przetłumaczone przez google tłumacz, więc wiadomo błędy i błędy

0

pokochał klub z którym nic nie osiągnie

0

Barcelona, tyle w temacie. Skoro była wypowiedź że aby Barca rozmawiała z nimi o transferze.

1

tłumaczenie jakieś

8

będzie i on i Verratti zobaczysz :)

0

szczerze Legia mnie nie interesuje, nie lubię klubów którzy co lepszy zawodnik i się sprawdzi to jest zaraz po za klubem.

8

a Ja powiem znając życie trafią OBAJ

5

wszystko bardzo realne. zobaczysz że może tak być

0

i znowu skończą góra na 1/8 LM i Mistrzostwie francji, myślę że dużo lepsze jest pozostanie w Liverpoolu niż iść do PSG.

0

dobre pytanie i sądzę że jednak nawet kasa go nie skusi tam iść, myślę że dla niego najlepszy kierunek to właśnie Barca, on i Verratti i oczywiście Busquets i mamy piękną pomoc. Barcelona niestety ostatnio cienko stoi z transferami

1

może i dla nas lepiej bo wtedy Verratti do nas przejdzie ale Myślę że Coutinho zawali sobie przyszłość idąc tam

0

Szwajcaria na 100% Argentyna pewnie Chile Niemcy

0

bo głupie te podstawy robienia rankingów, tyle w temacie

0

ten mecz i mecz z PSG to najpiękniejsze momenty

1

głupie te rankingi, tyle w temacie

0

chyba lepiej patrząc z perspektywy kibica Polski i Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?