Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale tak będzie wyglądała ta okładka ? ? wiem że napis 2018 to fejk ale chodzi mi o pozostałości
0
aby czekać na Poranny przegląd pracy
1
może jestem dziwny ale wątpię czy kiedyś zobaczymy lepszego piłkarza.
2
Messi-Real Madryt. Polecam obejrzeć, można się wzruszyć oglądając geniusza w akcji
1
mam tak samo niestety
0
tak średnio, decyzja trenera zapewne będzie kluczowa
3
za dobry na ławkę
0
Oby oni we trzech, wtedy z góry można uznać że mamy kadrę
1
sporo spędzasz czasu w necie i znasz większość plotek transferowych, a tak z ciekawości chcę Cię spytać jak uważasz kto jeszcze przejdzie do Barcy w letnim oknie nie licząc Deulofeu.
0
skąd ty wiesz ile mają ? oni muszą dupska swoje ratować bo ten zarząd zostanie wy....ny. mają nawet i 5000m na transfery
0
NIe . Verratti,Bellerin,Ceballlos i Deulofeu który już gra, nikt więcej, Ja w szmaciankę fyfkę nie gram, tylko w PESA króla piłki
1
sorki ale daj tłumacza, z góry dzięki.
3
skończ waść i wstydu oszczędź. i Verratti i Ceballos zagrają w Barcy !!!!!!!!!
0
no to nieźle i komu ufać AS,MARCA czy MUNDO i SPORT. Stawiam na Barce
0
UWAGA. Właśnie skomentować menedżera Bein Sport i przyjaciel prezydenta PSG Verratti chce podpisać i przez @FCBarcelona_es
Ten człowiek jest dyrektorem Bein Sport w Tunezji, które z kolei prezydent PSG jest właścicielem i przyjacielem suyo.Me tylko to potwierdził.
Teraz wszystko zależy od dyrektywy nieczynnych @FCBarcelona_es sfinalizować podpisanie italiano.Lo Pewne jest to, że chce iść
To wielka rzecz, która mi powiedziała. Rezygnacja Sheikh go sprzedać.
Przetłumaczone przez google tłumacz, więc wiadomo błędy i błędy
0
pokochał klub z którym nic nie osiągnie
0
Barcelona, tyle w temacie. Skoro była wypowiedź że aby Barca rozmawiała z nimi o transferze.
1
tłumaczenie jakieś
8
będzie i on i Verratti zobaczysz :)
0
szczerze Legia mnie nie interesuje, nie lubię klubów którzy co lepszy zawodnik i się sprawdzi to jest zaraz po za klubem.
8
a Ja powiem znając życie trafią OBAJ
5
wszystko bardzo realne. zobaczysz że może tak być
0
i znowu skończą góra na 1/8 LM i Mistrzostwie francji, myślę że dużo lepsze jest pozostanie w Liverpoolu niż iść do PSG.
0
dobre pytanie i sądzę że jednak nawet kasa go nie skusi tam iść, myślę że dla niego najlepszy kierunek to właśnie Barca, on i Verratti i oczywiście Busquets i mamy piękną pomoc. Barcelona niestety ostatnio cienko stoi z transferami
1
może i dla nas lepiej bo wtedy Verratti do nas przejdzie ale Myślę że Coutinho zawali sobie przyszłość idąc tam
0
Szwajcaria na 100% Argentyna pewnie Chile Niemcy
0
bo głupie te podstawy robienia rankingów, tyle w temacie
0
ten mecz i mecz z PSG to najpiękniejsze momenty
1
głupie te rankingi, tyle w temacie
0
chyba lepiej patrząc z perspektywy kibica Polski i Leo.