0

nie no piłkarz na lata ściągnięty z ligi Chińskiej , złota piłka 2033 JEGO

0

jak przyjdzie to na ławkę od razu

1

konkretna załamka na całego

2

na brodzie zwłaszcza :D

0

lipa,,,,,,,,,,,,,,,,

0

w wywiedzie przepraszał za swojego agenta i mówił że to nieporozumienie

1

obyś miał rację , ale tak jak pisałeś , nadzieja matką głupich, Mi osobiście w to się wierzyc nie chce

0

Przestań pisać bzdury od tego Paulinho rzygać się chce

1

co masz na myśli ?

2

Barca powinna teraz się starać o Eriksena !!! sorki ale im szybciej konkretny pomocnik dołączy do ans tym lepiej

1

dziękuję , zamykam sprawę z Verrattim

0

co on mówił ?

0

wątpię by on był jedynym transferem. on +Seri albo Eriksen, o Verrattim na razie nie myślę

0

transfer się oddala.

0

jak ten transfer nie wypali to jedynie Seri lub Thiago

3

Dani Ceballos wants to play for Barcelona but Betis will sell to the highest bidder. The matter will be resolved within 48 hours
źródło https://www.facebook.com/barca.2022/photos/a.304299106332182.64453.182314775197283/1378489832246432/?type=3&theater

0

pomarzyć piękna sprawa. ale wsio realne w małym stopniu

0

do Pomocy to jest za mało :( marzy Mi się ktoś z tej czwórki Thiago,Coutinho,Verratti lub Eriksen

0

to aby pokazuje jaki to mały Kosmita ;)

2

a może by tak Seri + jeszcze ktoś ? fantazja Mnie ponosi a My po za Iniestą Busquetsem i Roberto nie mamy kogo dać do pomocy, wg Mnie 1 to za mało , no zapomniałem jeszcze o Aleni

0

kto powinien zasilić Barcę na pozycji rozgrywającego jak do skutku nie dojdzie transfer Verrattiego ?

0

przez co tak uważasz ?

0

to już na 100% Ceballos w Realu ? Czy jest jeszcze cień szansy ? :( :(

0

wiem ale co poradzimy :( pewne jest jego przejście do Realu ?

4

może i on ale modlę się również o pomocnika ewentualnie 2ch :( marzy Mi się sprzedaż Rakiticia,Gomesa,Rafinhi,Turana a kupno np Verrattiego i Eriksena ale to tylko marzenia

16

jeszcze liczysz na to ? ?

0

a Umtiti to co ? transfer na XXX LAT

3

to są właśnie ślepaki które nie widzą ile Leo robił roboty w tym sezonie i w ataku i w pomocy, a że Cr7 strzelił od 1/4 LM 9 goli z czego połowa ze spalonego to od razu królem go nazywają. Żałośni są, jaka między nimi jest różnica pokazało EL Classico, Messi mając słabszy skład (nie oszukujmy się ale lepszy mamy aby atak ) pociągnął do zwycięstwa i bawił sie z obroną Realu a zwłaszcza z Casemiro jak chciał. a Ronaldo nawet na pustą spudłował.

0

zarząd taki jak by go nie było

0

Czyli te wszystkie przesłanki mówiące o tym że Verratti zostaje w PSG są do d...y :) wraca nadzieja a ten Ceballos niech se idzie do Realu ławkę grzać jak chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?