Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu tak uważasz ? :)
0
jakiś skrót ? pleas
0
aby cieszyć się ;)
0
realne źródło ?
1
on liczy że sprzedadzą Neymara w zamian za Verrattiego, nie raz tak podkreślał
0
chyba 400+Verrattiego
0
pes 18 będzie miał większe wymogi od fify 18 :) do tej pory wiem że PES miał małe wymagania ale od teraz to się zmieni, dla Mnie PES jest 1000000x lepszy od fifki
0
LIVERPOOL :)
0
13 i 16 na 100%
1
zgadzam się w 101%
5
PES, zwłaszcza przez wersję PC :)
0
hłe hłe hłe. Turan obyś nas zaskoczył czymś w tym sezonie.
0
Lech,Wisła od młodości za tymi klubami w Polsce.
1
Busquets,Sergio Roberto i Coutinho. Roberto rozgrywający. kogo widzisz na pozycji Roberto skoro Verratti niedostępny ?
3
30M+tych dwóch piłkarzy
47
myślę że na świecie szybko nie pojawi się lepszy prawy obrońca od Alvesa.
0
widać że ten artukuł od gościa który się zna na piłce,
2
piękny filmik !! Przepiękny !!!
5
a puchar króla ? oni nie mają już szansy na 6 trofeów ;) a Messi ? przecież sędziowie za nimi a on jak ma dzień to z nich nic nie zostanie
0
po czym tak stwierdzasz ? :)
0
też tak uważam a za nimi na jednej pozycji Lewy,SuareziCr7
1
wsio szło pod Real. taka prawda
1
bajek ciąg dalszy. On zostaje na 100%
0
dziękuję bardzo wszystkim za pomoc już wsio ok
0
To i u mnie to wynika Msi-MS-7918
0
Problem taki że nie ma karty sieciowej w menadzerze urządzeń
0
Właśnie jak to sprawdzić :( mam Msi a dokładnie gdzie mogę wejść by to przekazać
0
W jaki sposób mogę znaleźć nazwę tej sieciówki itp ?
0
Tak jak pisałem o możliwym formacie kompa w10 bez płyty wsio zrobiłem Ale teraz proszę jeszcze o pomoc. Został mi ostatni problem odnośnie karty sieciowej . Czy są da radę jakoś zainstalować sterownik do sieciówki bez połączenia z netem ( myślałem że w10 automatycznie zainstaluje ) i oczywiście bez tych płyt. Napędu nie posiadam
0
o i właśnie to tworzę ;) dzięki wielkie