0

czemu tak uważasz ? :)

0

jakiś skrót ? pleas

0

aby cieszyć się ;)

0

realne źródło ?

1

on liczy że sprzedadzą Neymara w zamian za Verrattiego, nie raz tak podkreślał

0

chyba 400+Verrattiego

0

pes 18 będzie miał większe wymogi od fify 18 :) do tej pory wiem że PES miał małe wymagania ale od teraz to się zmieni, dla Mnie PES jest 1000000x lepszy od fifki

0

LIVERPOOL :)

0

13 i 16 na 100%

1

zgadzam się w 101%

5

PES, zwłaszcza przez wersję PC :)

0

hłe hłe hłe. Turan obyś nas zaskoczył czymś w tym sezonie.

0

Lech,Wisła od młodości za tymi klubami w Polsce.

1

Busquets,Sergio Roberto i Coutinho. Roberto rozgrywający. kogo widzisz na pozycji Roberto skoro Verratti niedostępny ?

3

30M+tych dwóch piłkarzy

47

myślę że na świecie szybko nie pojawi się lepszy prawy obrońca od Alvesa.

0

widać że ten artukuł od gościa który się zna na piłce,

2

piękny filmik !! Przepiękny !!!

5

a puchar króla ? oni nie mają już szansy na 6 trofeów ;) a Messi ? przecież sędziowie za nimi a on jak ma dzień to z nich nic nie zostanie

0

po czym tak stwierdzasz ? :)

0

też tak uważam a za nimi na jednej pozycji Lewy,SuareziCr7

1

wsio szło pod Real. taka prawda

1

bajek ciąg dalszy. On zostaje na 100%

0

dziękuję bardzo wszystkim za pomoc już wsio ok

0

To i u mnie to wynika Msi-MS-7918

0

Problem taki że nie ma karty sieciowej w menadzerze urządzeń

0

Właśnie jak to sprawdzić :( mam Msi a dokładnie gdzie mogę wejść by to przekazać

0

W jaki sposób mogę znaleźć nazwę tej sieciówki itp ?

0

Tak jak pisałem o możliwym formacie kompa w10 bez płyty wsio zrobiłem Ale teraz proszę jeszcze o pomoc. Został mi ostatni problem odnośnie karty sieciowej . Czy są da radę jakoś zainstalować sterownik do sieciówki bez połączenia z netem ( myślałem że w10 automatycznie zainstaluje ) i oczywiście bez tych płyt. Napędu nie posiadam

0

o i właśnie to tworzę ;) dzięki wielkie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?