Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
to głupota by Barca kupowała transfery których już Real nie chciał
1
Unzue wiedział co jest grane, widocznie i wcześniej Neymar mocno świrował.
11
ehhhh kiedy nasz zarząd kogoś wreszcie załatwi :(
0
10 po Pastore. albo zostanie w Barcy
0
na 100% {Mundo Deportivo}
23
Cilessen się nie boi :) {Sport}
0
wymagania pes 2018
https://www.facebook.com/PES/photos/a.387561359326.169936.280573964326/10154757564254327/?type=3&theater
1
poje....y tyle w temacie
0
Ja wierzę mocno :)
2
obyś miał z tym rację że nie odejdzie :P
0
ŻE los Neymara jest przesądzony.
1
Ja nadal wierzę :) Valverde wypowiadał ise po meczu z Realem że Neymar to nadal ich piłkarz
1
to samo mam, czekam na jakiś mega transfer
1
masz rację albo Verratti + hajs albo niech sp.....ją
0
to oby Dembele przyszedł :) szkoda że w poprzednim sezonie grał więcej na prawym skrzydle :(
0
widać było po nim wielki talent
0
a nie za mało doświadczony by tak od razu z przytupem zastąpić Neymara ?
0
dobra tak na poważnie , który kandydat zastąpić powinien Neymara wg was ?
0
marne pocieszenie
0
zdecydowanie tak
0
w ważnych meczach nie istniał :) w strzelonych golach owszem był blisko ale najwięcej trafiał cieniasom i ogórom. on od zawsze daleko za Messim
2
OBY został :)
4
ale jako rozgrywający a nie defensywny
0
ja porównuje 2ch najlepszych a nie średniaków, Cr7 nic nie gra jak mu piłki nie wystawią, Real jak miał słabą pomoc w wcześniejszych sezonach co zdobył ? praktycznie nic a teraz z Ronaldo robią nwm kogo jak nogę tylko dostawia
11
a diego w klubie w ieku 30 lat tylko 11 trofeów , sorki Messi zjada Maradonę
0
otóż to :)
0
skąd info takie ? :O :O :O :O
1
bo niczego nie ma :) stawiam że to brednie Mundo i Sportu, tyle w temacie
8
serio wierzycie tym wszystkim doniesieniom Mundo Deportivo albo Sportu o odejściu Neymara ?
Rac1,COPE nic nie podają.
Neymar za pięknie gra, za bardzo cieszył się z bramki Rakiticia, nie wierzę w te brednie o jego odejściu
Żaden piłkarz go na portalu nie żegna. ON MUSI ZOSTAĆ
0
Czemu 2 dni ?