4

to głupota by Barca kupowała transfery których już Real nie chciał

1

Unzue wiedział co jest grane, widocznie i wcześniej Neymar mocno świrował.

11

ehhhh kiedy nasz zarząd kogoś wreszcie załatwi :(

0

10 po Pastore. albo zostanie w Barcy

0

na 100% {Mundo Deportivo}

23

Cilessen się nie boi :) {Sport}

1

poje....y tyle w temacie

0

Ja wierzę mocno :)

2

obyś miał z tym rację że nie odejdzie :P

0

ŻE los Neymara jest przesądzony.

1

Ja nadal wierzę :) Valverde wypowiadał ise po meczu z Realem że Neymar to nadal ich piłkarz

1

to samo mam, czekam na jakiś mega transfer

1

masz rację albo Verratti + hajs albo niech sp.....ją

0

to oby Dembele przyszedł :) szkoda że w poprzednim sezonie grał więcej na prawym skrzydle :(

0

widać było po nim wielki talent

0

a nie za mało doświadczony by tak od razu z przytupem zastąpić Neymara ?

0

dobra tak na poważnie , który kandydat zastąpić powinien Neymara wg was ?

0

marne pocieszenie

0

zdecydowanie tak

0

w ważnych meczach nie istniał :) w strzelonych golach owszem był blisko ale najwięcej trafiał cieniasom i ogórom. on od zawsze daleko za Messim

2

OBY został :)

4

ale jako rozgrywający a nie defensywny

0

ja porównuje 2ch najlepszych a nie średniaków, Cr7 nic nie gra jak mu piłki nie wystawią, Real jak miał słabą pomoc w wcześniejszych sezonach co zdobył ? praktycznie nic a teraz z Ronaldo robią nwm kogo jak nogę tylko dostawia

11

a diego w klubie w ieku 30 lat tylko 11 trofeów , sorki Messi zjada Maradonę

0

otóż to :)

0

skąd info takie ? :O :O :O :O

1

bo niczego nie ma :) stawiam że to brednie Mundo i Sportu, tyle w temacie

8

serio wierzycie tym wszystkim doniesieniom Mundo Deportivo albo Sportu o odejściu Neymara ?
Rac1,COPE nic nie podają.
Neymar za pięknie gra, za bardzo cieszył się z bramki Rakiticia, nie wierzę w te brednie o jego odejściu
Żaden piłkarz go na portalu nie żegna. ON MUSI ZOSTAĆ

0

Czemu 2 dni ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?