Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
narazie żadnego transferu nie ma
2
aha
1
Neymar zostanie ;) jeszcze lepiej :)
0
od 2018 będzie lepiej i to dużo :)
0
fifa co roku w gameplayu wygląda tak samo :( niestety
aby reklama i licencje trzymają tę grę.
8
a wola Barcy to 170mln+Verratti
0
streść Mi w 1 zdaniu ogółem o co biega :)
27
Dembele marzy o grze w Barcelonie.
spokojnie będzie nasz
7
bardzo :) :) :) :) :)
2
pożegnać Vermalena,Douglasa,Rafinje,Turana i można myśleć o przyszłościowym obrońcy, a on naprawdę wydaje się dobry.
0
Coutinho zostanie piłkarzem Barcy w tym tyg.
2
ty przeczytałeś w ogóle post ?
2
też mam takie wrażenie
9
Mi strasznie szkoda Neymara że odchodzi.
Ale jak sobie przypomnę poprzedni sezon to on po za rewanżem z PSG i dwoma/trzeba ligowymi meczami nie grał jakoś przepięknie.
zbyt często na siłę szukał Messiego, kiwał ale jak kiwnął to często niecelnie podawał.
Ja nie szukam teraz na siłę minusów Neymara, ale on z poprzedniego sezonu to jednak nie on z sezonu 2015/2016.
6
on jest rozgrywający a My do tej pory nie mamy następcy Xaviego, a o Rakiticiu Mi nie wspominaj bo się popłaczę ze śmiechu
0
+Seri............ :)
1
no sorki i najwięksi Cules się mylą :( nadal Mi smutno że odchodzi.,,,,,
Od kiedy była informacja o bombie transferowej to Mi w głowie od razu meldował się właśnie Coutinho. sam nwm czemu ;)
3
prawdopodobnie wygrana :)
8
piękne wiadomości :)
0
było o tym głośno z mediów
0
heh nie chciało Mi się wierzyć właśnie w brednie o Rafinhi
19
mimo że drużyna Barcelony miała najgorszy sezon od kilku lat to zostali upokorzeni przez Messiego na Santiago Bernabeu :D
gdyby nie sędziowie nie wygraliby la Ligi i LM
0
dobrze, po co nam Di Maria albo Draxler. nie dajmy przynajmniej teraz się wych....ć
4
jedynie Verratti +140mln
10
Dembele lepszy wybór.
0
nareszcie coś działają
4
Leo nigdzie nigdy nie odejdzie i dam nam jeszcze sporo trofeów
1
tak teraz już wiem,. Przyznaję za bardzo wierzyłem że to są bajki :( :( smutno Mi :( :(
1
niech ruszą d...y z tymi transferami już Sierpień do h..a pana
0
pogoda dopisuje ? :O