0

a Ja nadal marzę o Coutinho i Dembele :(

0

ok niech będzie Dembele i kto jeszcze prócz niego do nas traffi wg Ciebie ? (czysta ciekawość )

0

kogo wolisz ?

13

PSG

0

z ciekawości spytam w ilu % wierzysz w transfery Dembele i Coutinho ?

0

a wśród nich Paulinho i jesteśmy w d....e

1

bo mamy najgorszy zarząd ever

4

hahaha plotka Ever

0

podłączam się

0

mecz na jakim kanale ?

0

dziś podejrzewam że nie będzie żadnego Fichado

2

życie................... Ja bym wolał oddać Rakiticia :(

8

Mundo Deportivo:
André Gomes zostanie włączony w operację sprowadzenia Philippe Coutinho!

0

dziękuję za odp ;) kolejny średniak nie na Barcę

0

No własnie o co biega ? i jaka pozycja

3

Eriksen , nikt więcej

0

jakiś wiarygodny czy nie ?

1

Ja też. już miało być przed pucharem Gampera a teraz piszą po pucharze i takie wieczne pier......e

1

ja to samo dokłądnie :( ta praca :( niech transfery nas pocieszą :)

0

będą 2 potwierdzenia jutro ;) Martinez i Coutinho ;) potem jeszcze pare dni później Seri i Dembele

0

pięknie ;)

2

marne

4

zgadzam się w 100%

1

bajki bajki bajki bajki :)

0

nie to całkiem inne pozycje

1

w 100% ;) Martinez raczej już nas jest to dodałbym do tego wzmocnienie pomocy Serim

1

zarząd doprowadził zespół do sytuacji ciężkiej, więc teraz muszą ten hajs wydać by wzmocnić zespół

1

Ty nie kibic Barcy tylko anty kibic Realu.

0

Seri też proszę ;)

11

Martinez też na 100% nasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?