0

Radio Catalonia: Barcelona podpisała kontrakty z Ousmane Dembélé i Philippe Coutinho. Jutro ma odbyć się prezentacja obu zawodników.
najnowsze info

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wiarygodne ? ? bo wiadomo jak to jest z mediami :(

0

a w fifie biegają jak plastikowe laleczki.

0

nie ma oficjalki

2

za dużo osób stawia ikonę klubu na ławce : INIESTĘ

0

suche

3

PES Zdecydowanie PES

0

obrońca do 26 lat ? przecież z Martineza zrezygnował klub, powiedz do tego Seri i cacy

0

ale nie dziś , Romero napisał na twiterze że nic się nie wydarzy

1

mądrze myślisz ;)

0

ale zwała :D

0

Polak mądry po szkodzie :(

1

pewnie to samo co i My (wkur.....e)

0

haha ;) coraz bliżej !!!!!

0

Mu chodzi o ligowy z kwietnia ;) geniusz LEO

2

ale to było jedno z nielicznych spotkań a uwierz że z takim składem to góra 1/4 LM. ławka znaczy bardzo mało i nawet 1szy skład nie pewny taki. (Iniesta kontuzje złapie i Co ? )

1

chłopaki dziś podobno Firmino wstawił zdjęcie z Coutinho z podpisem "Good luck bro" a w mediach cisza o co biega ?
https://pbs.twimg.com/media/DGy1pMJU0AEPlaR.jpg
OK JUŻ WSIO KUMAM

0

tak jest, widać gołym okiem

0

torrenty.to

0

Ranczo

2

ale piłkarzy nawet co nie mają miejsca w składzie trzeba szanować a nie wy....ć byle gdzie by było taniej

10

wiadomo, ale trza pamiętać że nie negocjujemy byle kogo.

0

Coutinho

2

wszystkie znaki na niebie wskazują na to że Barca chce ogłosić 2 transfery na raz.
uważam że ktoś jest już zaklepany i to Coutinho
stawiam że pozostało dogadać się z BvB by troszkę mniej zapłacić za transfer

0

wiarygodny on ?

1

coś jest na rzeczy i stawiam że niedługo dołączy do nas

10

niech ten Liverpool nie odp......a

3

szkoda że to tylko MD ale zawsze coś

1

i na 4te na rzecz Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?