Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Radio Catalonia: Barcelona podpisała kontrakty z Ousmane Dembélé i Philippe Coutinho. Jutro ma odbyć się prezentacja obu zawodników.
najnowsze info
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wiarygodne ? ? bo wiadomo jak to jest z mediami :(
0
a w fifie biegają jak plastikowe laleczki.
0
nie ma oficjalki
2
za dużo osób stawia ikonę klubu na ławce : INIESTĘ
0
suche
3
PES Zdecydowanie PES
0
obrońca do 26 lat ? przecież z Martineza zrezygnował klub, powiedz do tego Seri i cacy
0
ale nie dziś , Romero napisał na twiterze że nic się nie wydarzy
1
mądrze myślisz ;)
0
ale zwała :D
0
Polak mądry po szkodzie :(
1
pewnie to samo co i My (wkur.....e)
0
haha ;) coraz bliżej !!!!!
0
Mu chodzi o ligowy z kwietnia ;) geniusz LEO
2
ale to było jedno z nielicznych spotkań a uwierz że z takim składem to góra 1/4 LM. ławka znaczy bardzo mało i nawet 1szy skład nie pewny taki. (Iniesta kontuzje złapie i Co ? )
1
chłopaki dziś podobno Firmino wstawił zdjęcie z Coutinho z podpisem "Good luck bro" a w mediach cisza o co biega ?
https://pbs.twimg.com/media/DGy1pMJU0AEPlaR.jpg
OK JUŻ WSIO KUMAM
0
tak jest, widać gołym okiem
0
torrenty.to
0
Ranczo
2
ale piłkarzy nawet co nie mają miejsca w składzie trzeba szanować a nie wy....ć byle gdzie by było taniej
10
wiadomo, ale trza pamiętać że nie negocjujemy byle kogo.
0
Coutinho
2
wszystkie znaki na niebie wskazują na to że Barca chce ogłosić 2 transfery na raz.
uważam że ktoś jest już zaklepany i to Coutinho
stawiam że pozostało dogadać się z BvB by troszkę mniej zapłacić za transfer
0
wiarygodny on ?
1
coś jest na rzeczy i stawiam że niedługo dołączy do nas
10
niech ten Liverpool nie odp......a
3
szkoda że to tylko MD ale zawsze coś
1
i na 4te na rzecz Dembele.