0

czemu ?

0

Denis na skrzydle

1

20%

23

S.Roberto

0

ten Pique w podstawie Mnie troszkę boli.
Alba i Umtiti napawają optymizmem

0

jak widzicie naszą obronę w najbliższym sezonie ? ?

0

tak ogólnie od czego to zależy itp ? bo jestem w tym zielony :(
ma to jakieś znaczenie jaki płyn był dolewany wcześniej ?
od kiedy mam te auto to tego nie robiłem

4

ale się uśmiałem

0

mam do was pytanie odnośnie płynu chłodniczego
wyskoczyło Mi na komputerze STOP- "Kühlmittel püfen"
i wyczytałem na necie że to przez mały poziom płynu chłodniczego
Jaki płyn polecacie dolać ?
Passat b5fl 2003r

1

on nawet w Milanie nic nie pokazywał

2

D.Suareza bym zostawił jako zmiennika Dembele, wczoraj wszedł i nieźle się pokazał nawet.
a tak jak piszesz Gomes,Turan,Rafinha,Rakitić OUT
każdy może strajkować ale to przez nich jesteśmy tacy słabi

0

ja bym powiedział właśnie że zagraliśmy słabiutko

1

?

3

Coutinho ma już niegrać dla Liverpoolu w tym sezonie i ma kosztować 120mln. (SPORT)

0

i Seri :( sorki ale my nic nie ugramy jak Leo będzie wiecznie się cofał, bo rakitić nie wyrabia

1

6?
la liga
LM
SPE
SPH
KMŚ
czyli5
Barca im zgarnęła puchar króla

0

ty tak na trzeźwo ?

1

właśnie nie ogarniam tych co chronią Rakiticia i podobnych typów

26

nie róbcie mu bana, prawdę napisał i każdy z tym się zgadza

1

z Rakiticiem nie mamy szans

0

no właśnie
1.Zdjął koszulkę
2 Symulował

0

dla Mnie Pique po tym meczu powinnien iść na ławkę a za niego ktoś konkretny i opanowany

2

chyba przeróbka

5

tak czy inaczej Deulofeu to średniak i nie piłkarz na FCB
twierdziłem to oglądając kilka meczy Milanu w tamtym sezonie

7

czy tylko Mi się wydaje że ronaldo zasłużył na czerwoną
1 koszulkę ściągnął
2 symulka
2xżółta

0

niekoniecznie przeciwko

2

albo Modriciem i Ronaldo

0

nas minus
Vidal
Deulofeu
reszta +

3

Kasztelan i tyle w temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?