1

co on odp.......ł z Realem to głowa mała, za wolny, wiem że jak ma formę to super gość ,ale on ma formę raz na trzy lata

1

nie chrzań on jest dobry grajek

2

oficjalna kadra Barcy

prócz Messiego ,Suarezów,Umtitiego Alby i bramkarz to cieniasy nie na Barcę

no może jeszcze prócz Pique i Iniesty

0

kurde, ile tego czekania jeszcze

1

gówno da atak bez pomocy to pokazał poprzedni sezon

1

i co nadal nic nie wiadomo o transferach ? :( potwierdzam słowa Pique
"Po raz pierwszy od x lat można powiedzieć że Real jest lepszy"
a My w d....e jesteśmy :(
uwierzcie że nam nie wystarczy Dembele,Coutinho :( potrzeba nam 5-6 transferów

0

I ?

0

PC też ?

4

Coutinho i Dembele to za mało by o coś walczyć w sezonie

2

nigdy nie zmienię zdania co do Rakiticia że jest za cienki na Barcę

1

a i tak zaraz go zaczną kibice bronić, Średniak- tyle w temacie

1

35 chyba :)

0

i mega talent Assenssio

1

jak widzicie to ustawienie ? :O :O

0

śpią :( toż to 2tyg i koniec okna :(

2

z tym Seri słabo to widzę

8

i to jest kibicowanie ;)

14

to co sędzia zrobił z Bayernem to większy skandal niż ostatnie EL Classico.

0

Twój wynik to ?

0

on potrzebny do złotych piłek, niby najlepszy jest przecież

0

i o Verrattim też sporo, miał nawet zdjJ z gazetą Mundo

8

szkoda że to tylko MD

0

a na Euro tak nie było ? tylko na MŚ ?

56

i ta frustracja ;) nie zapomnę jego meczu na Euro i strzału w pojedyńczy mur

2

Bezkonkurencyjnie przereklamowany piłkarz ever

0

Ja myślałem że Leo ma najwięcej bramek w historii el classico. to jak to w końcu jest

4

Paulinho i 1szy skład ? Serio ?

0

a wygląda to tak że oni mają w dupie klub.

13

ten zarząd nic nie może

0

oby to była prawda :) z kontuzjogennym Iniestą nic nie wskuramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?