Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
co on odp.......ł z Realem to głowa mała, za wolny, wiem że jak ma formę to super gość ,ale on ma formę raz na trzy lata
1
nie chrzań on jest dobry grajek
2
oficjalna kadra Barcy
prócz Messiego ,Suarezów,Umtitiego Alby i bramkarz to cieniasy nie na Barcę
no może jeszcze prócz Pique i Iniesty
0
kurde, ile tego czekania jeszcze
1
gówno da atak bez pomocy to pokazał poprzedni sezon
1
i co nadal nic nie wiadomo o transferach ? :( potwierdzam słowa Pique
"Po raz pierwszy od x lat można powiedzieć że Real jest lepszy"
a My w d....e jesteśmy :(
uwierzcie że nam nie wystarczy Dembele,Coutinho :( potrzeba nam 5-6 transferów
0
I ?
0
PC też ?
4
Coutinho i Dembele to za mało by o coś walczyć w sezonie
2
nigdy nie zmienię zdania co do Rakiticia że jest za cienki na Barcę
1
a i tak zaraz go zaczną kibice bronić, Średniak- tyle w temacie
1
35 chyba :)
0
i mega talent Assenssio
1
jak widzicie to ustawienie ? :O :O
0
śpią :( toż to 2tyg i koniec okna :(
2
z tym Seri słabo to widzę
8
i to jest kibicowanie ;)
14
to co sędzia zrobił z Bayernem to większy skandal niż ostatnie EL Classico.
0
Twój wynik to ?
0
on potrzebny do złotych piłek, niby najlepszy jest przecież
0
i o Verrattim też sporo, miał nawet zdjJ z gazetą Mundo
8
szkoda że to tylko MD
0
a na Euro tak nie było ? tylko na MŚ ?
56
i ta frustracja ;) nie zapomnę jego meczu na Euro i strzału w pojedyńczy mur
2
Bezkonkurencyjnie przereklamowany piłkarz ever
0
Ja myślałem że Leo ma najwięcej bramek w historii el classico. to jak to w końcu jest
4
Paulinho i 1szy skład ? Serio ?
0
a wygląda to tak że oni mają w dupie klub.
13
ten zarząd nic nie może
0
oby to była prawda :) z kontuzjogennym Iniestą nic nie wskuramy