2

znajomy który jest kibicem Realu mówił Mi że Seri marzy o grze w Realu.
ciekawe czy złapał w necie jakiegoś fejka

12

ale o czym Ty mówisz ? :D

0

Deulofeu

11

hmmmm a Seri i S.Roberto jako pierwszy skład Barcy ?
S.Roberto za Iniestę rzecz jasna

0

Serio ? Link czy cos ?

1

Obyśmy ściągneli minimum 3 piłkarzy
Dembele Seri Coutinho
Ewentualnie ktos równie dobry za Coutinho

0

9 dni zostało , mało czasu na 3 transfery

0

Coutinho-nici z transferu

1

wygląda na to że tak

2

po tej informacji z Coutinho jestem załamany
niech ten zarząd już s.......a

4

no właśnie
wg Mnie nawet jak przyjdzie Seri i Dembele to za mało

0

lipa
cienko widzę ten sezon

0

poczekaj przyjdzie sezon i sam powiesz że Ci wystarczą. lipa jak tylko oni

0

czyli już po Coutinho ? ?
Dembele i Seri to zdecydowanie za mało

12

tak

3

MESSI

0

nie możesz przełączyć na online ?

0

jejku zostało 10dni :( kiedy te transfery ? ?

6

byłeś pewien transferu Coutinho i nadal jesteś ?
tylko pytam , nie zrozum mnie źle

14

śmiech na sali

4

toż to z sezonu 2014/2015 z City

4

a tych najbliższych dni zostało 10
OGARNĄĆ się z tym
Fernandez ty fajtłapo

0

ich nieudolność w negocjacjach

0

jednak Messi musi się wracać więc bezsens

0

zarząd taki mamy. :(

3

nikogo bo nie zdąży

1

właśnie Coutinho z nnich wszystkich to opcja nr1 wg Mnie

5

lipa że tak powiem :(

1

sędzia dał za to żółtą ?
czy nic mu po tej sytuacji nie pokazał ?

1

lewy atak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?