Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
znajomy który jest kibicem Realu mówił Mi że Seri marzy o grze w Realu.
ciekawe czy złapał w necie jakiegoś fejka
12
ale o czym Ty mówisz ? :D
0
Deulofeu
11
hmmmm a Seri i S.Roberto jako pierwszy skład Barcy ?
S.Roberto za Iniestę rzecz jasna
0
Serio ? Link czy cos ?
1
Obyśmy ściągneli minimum 3 piłkarzy
Dembele Seri Coutinho
Ewentualnie ktos równie dobry za Coutinho
0
9 dni zostało , mało czasu na 3 transfery
0
Coutinho-nici z transferu
1
wygląda na to że tak
2
po tej informacji z Coutinho jestem załamany
niech ten zarząd już s.......a
4
no właśnie
wg Mnie nawet jak przyjdzie Seri i Dembele to za mało
0
lipa
cienko widzę ten sezon
0
poczekaj przyjdzie sezon i sam powiesz że Ci wystarczą. lipa jak tylko oni
0
czyli już po Coutinho ? ?
Dembele i Seri to zdecydowanie za mało
12
tak
3
MESSI
0
nie możesz przełączyć na online ?
0
jejku zostało 10dni :( kiedy te transfery ? ?
6
byłeś pewien transferu Coutinho i nadal jesteś ?
tylko pytam , nie zrozum mnie źle
14
śmiech na sali
4
toż to z sezonu 2014/2015 z City
4
a tych najbliższych dni zostało 10
OGARNĄĆ się z tym
Fernandez ty fajtłapo
0
ich nieudolność w negocjacjach
0
jednak Messi musi się wracać więc bezsens
0
zarząd taki mamy. :(
3
nikogo bo nie zdąży
1
właśnie Coutinho z nnich wszystkich to opcja nr1 wg Mnie
5
lipa że tak powiem :(
1
sędzia dał za to żółtą ?
czy nic mu po tej sytuacji nie pokazał ?
1
lewy atak