Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
niech wiedzą że on u nich nie zagra
On zostanie naszym piłkarzem ;)
aby niech ta Barca da ponad 100mln i po wszystkim
0
skończy się na 35
1
to tylko kursy, zaraz będzie jakaś informacja że zawodnik nie chce więcej grać dla Liverpoolu i spadnie kurs do 1.50
1
wtedy w miarę widzę szansę na tytuły. ale wg Mnie obrońcę powinniśmy też kupić z TOPU
0
VeB !!!!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
przez Kloppa
1
a jaki napastnik nie chce przy Messim grać
1
rezerwa musi być konkretna
0
nie w tym okienku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
musimy odmładzać kadrę
0
o co CI biega ?
0
połowa to cienkie średniaki nie na Barcę
9
a zmiennicy w ataku ? a zmiennicy w pomocy ? Chłopie na jakim świecie żyjesz? Nie liczy się aby 1szy skład
3
nieeeeeeeeeeeeeee
0
Rakitić,GOmes,Rafinha niech uciekają
1
niech się śpieszą ciamajdy jedne
2
Twoje niebo mało ważne, najważniejszy jest powrót na szczyt
0
ja pisałem o pomocnikach - śreedniakach
2
nam potrzebne konkretne wzmocnienia w środku pola, a Seri i Coutinho to obowiązki, po co nam kolejni średniaki
1
Łomża jak woda, dziadostwo jakich mało
8
prawda w 100%.
2
on by się spokojnie nadawał do 1szego składu z Umtitim
10
nie będzie
1
przecież chcą się go niby pozbyć
0
że niby cienki piłkarz ? ?
1
Namysłów,Warka,Kasztelan.
3
za 2 tygodnie 1szy wrzesień a o transferach ani widu ani słychu.
Jeśli nie kupimy Dembele,COutinho.Seriego to sezon cienki będzie
0
jest skoro Rac1 podaje