1

niech wiedzą że on u nich nie zagra
On zostanie naszym piłkarzem ;)
aby niech ta Barca da ponad 100mln i po wszystkim

0

skończy się na 35

1

to tylko kursy, zaraz będzie jakaś informacja że zawodnik nie chce więcej grać dla Liverpoolu i spadnie kurs do 1.50

1

wtedy w miarę widzę szansę na tytuły. ale wg Mnie obrońcę powinniśmy też kupić z TOPU

0

VeB !!!!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

przez Kloppa

1

a jaki napastnik nie chce przy Messim grać

1

rezerwa musi być konkretna

0

nie w tym okienku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

musimy odmładzać kadrę

0

o co CI biega ?

0

połowa to cienkie średniaki nie na Barcę

9

a zmiennicy w ataku ? a zmiennicy w pomocy ? Chłopie na jakim świecie żyjesz? Nie liczy się aby 1szy skład

3

nieeeeeeeeeeeeeee

0

Rakitić,GOmes,Rafinha niech uciekają

1

niech się śpieszą ciamajdy jedne

2

Twoje niebo mało ważne, najważniejszy jest powrót na szczyt

0

ja pisałem o pomocnikach - śreedniakach

2

nam potrzebne konkretne wzmocnienia w środku pola, a Seri i Coutinho to obowiązki, po co nam kolejni średniaki

1

Łomża jak woda, dziadostwo jakich mało

8

prawda w 100%.

2

on by się spokojnie nadawał do 1szego składu z Umtitim

10

nie będzie

1

przecież chcą się go niby pozbyć

0

że niby cienki piłkarz ? ?

1

Namysłów,Warka,Kasztelan.

3

za 2 tygodnie 1szy wrzesień a o transferach ani widu ani słychu.
Jeśli nie kupimy Dembele,COutinho.Seriego to sezon cienki będzie

0

jest skoro Rac1 podaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?