Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i o Verrattim też sporo, miał nawet zdjJ z gazetą Mundo
8
szkoda że to tylko MD
0
a na Euro tak nie było ? tylko na MŚ ?
56
i ta frustracja ;) nie zapomnę jego meczu na Euro i strzału w pojedyńczy mur
2
Bezkonkurencyjnie przereklamowany piłkarz ever
0
Ja myślałem że Leo ma najwięcej bramek w historii el classico. to jak to w końcu jest
4
Paulinho i 1szy skład ? Serio ?
0
a wygląda to tak że oni mają w dupie klub.
13
ten zarząd nic nie może
0
oby to była prawda :) z kontuzjogennym Iniestą nic nie wskuramy
1
a wiadomo że najlepszych cechuje skromność :D
gdzie mu do Leo :P
2
a Ja Busquets,Alenia,Coutinho
5
Paulinho oficjalnie a pozostali to kwestia godzin
9
i szkoda że COutinho tak trzymają
0
haha Żaden z nich :P tacy pewnie przecież :D
0
City go nie puści :(
ojejku pomylił mi się z Sane :D
0
czyli praktycznie bez szans :( dawać Coutinho
0
i to konkretnie błyszczy a Brazylia jest 1sza w rankingu Fifa
0
praktycznie sport aby podał informację że BvB zaakceptowało 90mln+27mkn zmiennych za Dembele
2
to prawda co napisał
30
oby to była prawda
2
Laporta uratuj nas z tego bagna. W.....ć na zbity pysk tego Bartnomeu
5
MD/SPORT:
Philippe Coutinho i Ousmane Dembele jeszcze w tym tygodniu zostaną oficjalnie zawodnikami Barcelony!
1
tamto to fake jest
2
a z Bayernem co robił :P
0
My powinniśmy cały poprzedni sezon to robić. Już nie pamiętają ile goli strzelili po spalonych ? Ile goli nam zabrali sędziowie ? Oni wygrali i Ligę i LM przez sędziów
0
nie masz może bf1 ? ? ?
0
zgodzę się w 100%
1
Ja tak samo. obecnie nie mam w którą piłkę pograć na pc. Pes 2017 znudził się niedawno a fifa nudna od zawsze
40
jakby pogodzony z odejściem ;)