0

i o Verrattim też sporo, miał nawet zdjJ z gazetą Mundo

8

szkoda że to tylko MD

0

a na Euro tak nie było ? tylko na MŚ ?

56

i ta frustracja ;) nie zapomnę jego meczu na Euro i strzału w pojedyńczy mur

2

Bezkonkurencyjnie przereklamowany piłkarz ever

0

Ja myślałem że Leo ma najwięcej bramek w historii el classico. to jak to w końcu jest

4

Paulinho i 1szy skład ? Serio ?

0

a wygląda to tak że oni mają w dupie klub.

13

ten zarząd nic nie może

0

oby to była prawda :) z kontuzjogennym Iniestą nic nie wskuramy

1

a wiadomo że najlepszych cechuje skromność :D
gdzie mu do Leo :P

2

a Ja Busquets,Alenia,Coutinho

5

Paulinho oficjalnie a pozostali to kwestia godzin

9

i szkoda że COutinho tak trzymają

0

haha Żaden z nich :P tacy pewnie przecież :D

0

City go nie puści :(
ojejku pomylił mi się z Sane :D

0

czyli praktycznie bez szans :( dawać Coutinho

0

i to konkretnie błyszczy a Brazylia jest 1sza w rankingu Fifa

0

praktycznie sport aby podał informację że BvB zaakceptowało 90mln+27mkn zmiennych za Dembele

2

to prawda co napisał

30

oby to była prawda

2

Laporta uratuj nas z tego bagna. W.....ć na zbity pysk tego Bartnomeu

5

MD/SPORT:
Philippe Coutinho i Ousmane Dembele jeszcze w tym tygodniu zostaną oficjalnie zawodnikami Barcelony!

1

tamto to fake jest

2

a z Bayernem co robił :P

0

My powinniśmy cały poprzedni sezon to robić. Już nie pamiętają ile goli strzelili po spalonych ? Ile goli nam zabrali sędziowie ? Oni wygrali i Ligę i LM przez sędziów

0

nie masz może bf1 ? ? ?

0

zgodzę się w 100%

1

Ja tak samo. obecnie nie mam w którą piłkę pograć na pc. Pes 2017 znudził się niedawno a fifa nudna od zawsze

40

jakby pogodzony z odejściem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?