Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
95
- Dziennikarz: "Co myślisz o braku najlepszego piłkarza na świecie w dzisiejszym meczu?"
- Kondogbia: "Nie wiedziałem, że Leo Messi gra w Realu."
Kondogbia BOHATYR ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Jest jeszcze sierpień a w Madrycie -2
Zimno coś
0
serio
1
jutro albo pojutrze decydujące dni będą
3
nasza przyszłość to wotum nieufności
1
nie wiedzą co mówić i taki efekt
0
ciężko ocenić póki co
0
zdecydowanie tak
2
potem się okaże że jest na dopingu
0
czo tym razem ?
0
nie pogniewałbym się
0
;) oby nasza w tym sezonie zgarnęła ten co w 2014/2015
2
i bardzo dobrze ;)
0
tak bo reszta nie gra rzez kontuzje albo kartki
0
nwm na PC gram
0
chyba nie bo Real w gazie :(
1
grafika i gameplay w Pesie zdecydowanie
a fifka to przede wszystkim licencje i ten sam gameplay od x lat
w Pesa czuć klimat meczu
0
niszczy niszczy
fifa to oklepana kopanka na tych samych schematach
a pesik jest realistyczny
0
nie patrz na posty tego głupola
0
Pesik posiada Camp Nou i polecam PESA
do tego reprezentacja Polski też licencjonowana
i sam gameplay niszczy ten z fify
0
oki wierzę Ci przyjacielu ;)
0
skąd taka pewnosć ?
sorki ale też chcę być pozytywnie nastawiony ;)
0
myślisz że przejdzie Coutinho ?
0
ale zazwyczaj kibice oklaskami kończą po pół minucie
1
tam zamiast czy zostanie w Barcelonie powinny być czy zostanie w Liverpoolu.
FEJK
0
dzięki wielkie
troszkę Mnie uspokoiłeś ;)
myślisz że jednak dołączy do nas Coutinho ?
0
o co chodzi ?
tak w skrócie powiedz ;)
0
co to za gościu napisał ?
czyżby koniec sagi ?