0

Komentarz usunięty przez użytkownika

95

- Dziennikarz: "Co myślisz o braku najlepszego piłkarza na świecie w dzisiejszym meczu?"
- Kondogbia: "Nie wiedziałem, że Leo Messi gra w Realu."

Kondogbia BOHATYR ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Jest jeszcze sierpień a w Madrycie -2

Zimno coś

0

serio

1

jutro albo pojutrze decydujące dni będą

3

nasza przyszłość to wotum nieufności

1

nie wiedzą co mówić i taki efekt

0

ciężko ocenić póki co

0

zdecydowanie tak

2

potem się okaże że jest na dopingu

0

czo tym razem ?

0

nie pogniewałbym się

0

;) oby nasza w tym sezonie zgarnęła ten co w 2014/2015

2

i bardzo dobrze ;)

0

tak bo reszta nie gra rzez kontuzje albo kartki

0

nwm na PC gram

0

chyba nie bo Real w gazie :(

1

grafika i gameplay w Pesie zdecydowanie
a fifka to przede wszystkim licencje i ten sam gameplay od x lat
w Pesa czuć klimat meczu

0

niszczy niszczy
fifa to oklepana kopanka na tych samych schematach
a pesik jest realistyczny

0

nie patrz na posty tego głupola

0

Pesik posiada Camp Nou i polecam PESA
do tego reprezentacja Polski też licencjonowana
i sam gameplay niszczy ten z fify

0

oki wierzę Ci przyjacielu ;)

0

skąd taka pewnosć ?
sorki ale też chcę być pozytywnie nastawiony ;)

0

myślisz że przejdzie Coutinho ?

0

ale zazwyczaj kibice oklaskami kończą po pół minucie

1

tam zamiast czy zostanie w Barcelonie powinny być czy zostanie w Liverpoolu.
FEJK

0

dzięki wielkie
troszkę Mnie uspokoiłeś ;)
myślisz że jednak dołączy do nas Coutinho ?

0

o co chodzi ?
tak w skrócie powiedz ;)

0

co to za gościu napisał ?
czyżby koniec sagi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?