1

kurde
chyba jesteśmy w szarej dupie
:(

1

za rok.
teraz by zabrali Atletico kluczowego piłkarza a oni mają bana na transfery i trzeba by płącić 200mln
a za rok 100 mln i nasz będzie
o ile zarząd się zmieni

0

ehhh zostało nam 27h
nwm czy oni kogoś ogarną

0

dzięki :)

0

no ok a po za Serim kto

0

mnie przygnębiły troszkę te 2 posty
80% szans na to, że Coutinho nie przyjdzie do Barcy. [@HelenaCondis] i
COPE informuje, że osoby negocjujące transfer Coutinho oceniają szanse na jego realizację na 20%

2

po co kolejne średniaki nam ?

1

nie za ciekawie póki co z transferami u nas :( a za 32H koniec okienka :( myślicie że to prawda że Barca złożyła 160mln za Dybalę i odrzucili ?

0

ściema przed bombą transferową :P

0

to akurat zupełnie nic nie znaczy

1

toż o tym Mahrezie to FAKE NEWSY są

0

co było na tym wpisie ?

1

prędzej ty zrobisz wypad z La Rambli niż Denis z Barcy

1

Vermalen ma być 4tym stoperem :(

2

Coutinho trafi
Taka jest prawda

0

tak właśnie będzie
w ciągu 49h Coutinho fichado :)

1

wsio jest dogadane.
Liverpool jutro ściągnie Lemara i Coutinho jest nasz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

marzenia są po to by je spełniać :)

0

Ja bynajmniej innych niż wp i interia nie używam

0

w zasadzie wsio napisałeś

5

zapewne tylko Ty

5

Cou

0

też tak stawiam ;)

0

tak

0

nic nie było i nie miało być

0

tak

1

skąd ta pewność ? :) optymistycznie ;)

0

pewnie blisko 2.0

0

nie powiedziane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?