1

łahaha ale się uśmiałem
PES>fifki srifki

0

każdy kto zna się na piłce to potwierdzi ;)

1

16, ale tak jak koledzy podpowiadają 18 to strzał w dziesiątkę

1

Niedawno czekało sie 2 miesiące
Piłkarze Barcy to nie roboty

0

teraz macie to porównanie Dybali do Messiego.

0

licz na Barcę a nie zmiany. na razie jest ok

0

typowy Messi

4

Suarez lipa , cieniutko

0

Buffon

0

wieczorem ma być

0

demo będzie wieczorem chyba

0

Origin

0

Messi na 10 zasłużył bez dwóch zdań

3

zgadzam się ;)

1

coś jest na rzeczy z tym Vidalem
to samo było u Lucho

0

w jakiej grze ?

2

i ta klauzula Benzemy , miliard........

0

bez kitu ;) fifaczy nie ogarniam. podnieca ich licencja i polski komentarz

a co do Pesa to prawda od wersji 2016 jest naprawdę dobrze i co roku to gołym okiem widać że lepiej.

2018 jest podobno najlepszym PES-em od czasów Pes-a 6stki

0

Alkacer raczej za Gomesa

0

też czekam na Elexa ale w międzyczasie wyjdzie też Project Cars 2

0

Varane ?

0

a pierwsza trójka to jaka ? Ramos i to więcej ?

0

wg Mnie największe osłabienie to brak Cuadrado

2

fifa to taki odgrzewany kotlet co roku

2

bo w Pesa trzeba się namęczyć za golem a w fifie co akcja to gol, i te piłkarze latają jak plastikowe laleczki, jakby żaden nic nie warzył. 0 realizmu w fifie

11

co do fify tylko tyle mogę powiedzieć :
U konkurencji serii pes stałe fragmenty to paranoja ..... taktyka ? Nie wiem co bierze fifowiec ale w fifie jest wyłącznie 100% randomu..... bramkarze ? W żadnej grze piłkarskiej nie jest to doskonałe ale to co się dzieje w fifie to jest szaleństwo, sędziowie ? Niczym w polskiej lidze... :) można tak wymieniać w nieskończoność FIFA to arcade dla nie wymagających i po dluzszym obcowaniu można jedynie chwalić tryb fabularny oraz oprawe wizualna. PES to zlozony symulator na który trzeba poświęcić swój cenny czas by to ogarnąć i cieszyc sie grą....

0

czuję że w tej kwestii się nie odezwie
sam wie że każda zasłużona

5

Pesik 2018 zbiera bardzo pozytywne recenzje
praktycznie 0 minusów co do rozgrywki
natomiast wiadomo co licencje i komentar

0

może po za golem w superpucharze Hiszpanii
ale ogólnie patrząc na złotą piłkę która jest dawana za rok gry to tym bardziej nie zasłużył
on na wysokim poziomie grał może kwiecień i Maj a i tak w Kwietniu Leo go przyćmił w klasyku

0

bo to fifa

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?