Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
łahaha ale się uśmiałem
PES>fifki srifki
0
każdy kto zna się na piłce to potwierdzi ;)
1
16, ale tak jak koledzy podpowiadają 18 to strzał w dziesiątkę
1
Niedawno czekało sie 2 miesiące
Piłkarze Barcy to nie roboty
0
teraz macie to porównanie Dybali do Messiego.
0
licz na Barcę a nie zmiany. na razie jest ok
0
typowy Messi
4
Suarez lipa , cieniutko
0
Buffon
0
wieczorem ma być
0
demo będzie wieczorem chyba
0
Origin
0
Messi na 10 zasłużył bez dwóch zdań
3
zgadzam się ;)
1
coś jest na rzeczy z tym Vidalem
to samo było u Lucho
0
w jakiej grze ?
2
i ta klauzula Benzemy , miliard........
0
bez kitu ;) fifaczy nie ogarniam. podnieca ich licencja i polski komentarz
a co do Pesa to prawda od wersji 2016 jest naprawdę dobrze i co roku to gołym okiem widać że lepiej.
2018 jest podobno najlepszym PES-em od czasów Pes-a 6stki
0
Alkacer raczej za Gomesa
0
też czekam na Elexa ale w międzyczasie wyjdzie też Project Cars 2
0
Varane ?
0
a pierwsza trójka to jaka ? Ramos i to więcej ?
0
wg Mnie największe osłabienie to brak Cuadrado
2
fifa to taki odgrzewany kotlet co roku
2
bo w Pesa trzeba się namęczyć za golem a w fifie co akcja to gol, i te piłkarze latają jak plastikowe laleczki, jakby żaden nic nie warzył. 0 realizmu w fifie
11
co do fify tylko tyle mogę powiedzieć :
U konkurencji serii pes stałe fragmenty to paranoja ..... taktyka ? Nie wiem co bierze fifowiec ale w fifie jest wyłącznie 100% randomu..... bramkarze ? W żadnej grze piłkarskiej nie jest to doskonałe ale to co się dzieje w fifie to jest szaleństwo, sędziowie ? Niczym w polskiej lidze... :) można tak wymieniać w nieskończoność FIFA to arcade dla nie wymagających i po dluzszym obcowaniu można jedynie chwalić tryb fabularny oraz oprawe wizualna. PES to zlozony symulator na który trzeba poświęcić swój cenny czas by to ogarnąć i cieszyc sie grą....
0
czuję że w tej kwestii się nie odezwie
sam wie że każda zasłużona
5
Pesik 2018 zbiera bardzo pozytywne recenzje
praktycznie 0 minusów co do rozgrywki
natomiast wiadomo co licencje i komentar
0
może po za golem w superpucharze Hiszpanii
ale ogólnie patrząc na złotą piłkę która jest dawana za rok gry to tym bardziej nie zasłużył
on na wysokim poziomie grał może kwiecień i Maj a i tak w Kwietniu Leo go przyćmił w klasyku
0
bo to fifa