La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

konto usunięte

0

Tak z ciekawości. Z jakich serwisów informacyjnych w Polsce korzystacie? Chodzi mi o te typu Onet, WP, Interia, Newsweek..., itd. lub konta na Twitterze, nie koniecznie związane z piłką.

3

@DamianVeB11 La Rambla tylko.

konto usunięte

3

@DamianVeB11 tt Tomasza lisa

0

@DamianVeB11 w zasadzie wsio napisałeś

konto usunięte

4

@tristan87 Proszę cię... :P

konto usunięte

0

@DamianVeB11 onet.pl pod względem szybkości i ilości informacji
Gazeta.pl jest strasznie śmieszna ze swoim nastawieniem "wszystko co robi prawica jest złe" czy tendencyjnymi nagłówkami, i zdarza mi się wejść od czasu do czasu
Ale ostatnio przerzuciłem się na reddita - świetne źródło informacji od różnych stron, rzetelne, szybki i nie są to czyste teorie, lecz ciekawe artykuły znalezione przez użytkowników

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Tyle że każde jest lekko mówiąc do d... nie wspominając o Newsweeku xD Naprawdę w Polsce nie ma innych dobrych źródeł niż LR?

konto usunięte

0

@DamianVeB11 TVN24 i Gazeta.pl jeszcze oprocz tych wymienionych.

0

@DamianVeB11 Ja bynajmniej innych niż wp i interia nie używam

konto usunięte

0

@oleka222 Powoli ogarniam reddita, chyba nawet ty mi go poleciałeś :) Onet denerwuje mnie tymi głupimi tytułami, choć też zdarza mi się tam wejść.

konto usunięte

0

@DamianVeB11 Tak poważnie, to interia.

konto usunięte

1

@marcinv6 Do TVNu mam raczej negatywne nastawienie :P

1

@DamianVeB11 Z żadnej z tych co wymieniłeś i tobie też radzę ci z nich nie korzystać, chyba, że lubisz tę propagandę.

konto usunięte

0

@DamianVeB11 OK. Ja pozytywne.

konto usunięte

0

@skubi99 Przecież ja z nich nie korzystam, szukam innych, taki cel na ten post :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?