0

chyba nie skoro trenning opuścił i przekazał kolegom odejście

0

warto warto :) przecież pół składu to Brazylijczycy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

co by nie bylo nareszcie koniec tej telenoweli, niech ten Neymar ucieka. Niech sprowadzą Dembele,Coutinho+Seri i mamy kadrę kompletną

0

Pique dopilnuje porządku

0

nawet Jak zostanie to Pique i spółka go ogarną do pionu

1

ale nie aż tak wielkie jak z nim

0

ale będą oczy wielkie jak Bayern ogarnie LM w najbliższym sezonie

4

jak Neymar nie odejdzie to kadra kompletna

2

podpisuję się pod tym

0

wg Mnie też :) ciekawe czy do transferu dojdzie

0

realne źródło ? ?

3

cały świat futbolu jest popier.....y pod tym względem, brak słów a im wiecznie mało

6

wolałbym zostanie Neymara

0

a to realne źródło ?
Chyba jaja se robią :D

1

to jest naj wiadomość dnia

2

by spotkać przyjaciół a potem wraca na trening do Barcy

3

ludzie w bajki wierzą ;) a trener go oczekuje na treningu w środę :)

0

tak

16

o ile go stracimy :) Ja wierzę że to bajki :)

0

masz rację ;)

26

ciąglę wierzę że Neymar zostanie

1

Bartnomeu podał dziś że Neymar zostaje na 200% ? ? ?

4

to głupota by Barca kupowała transfery których już Real nie chciał

1

Unzue wiedział co jest grane, widocznie i wcześniej Neymar mocno świrował.

11

ehhhh kiedy nasz zarząd kogoś wreszcie załatwi :(

0

10 po Pastore. albo zostanie w Barcy

0

na 100% {Mundo Deportivo}

23

Cilessen się nie boi :) {Sport}

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?