1

Pomarzyć można

3

Zostanie !!!! Musi zostać . Nie wierzę w te bajki.

1

juhu :D :D :D :D :D :D :D IDZIEMY NA MIASTO TO NASZE HASŁO

0

z takich gier gram i jestem fanem serii far cry. :) wiadomo troszkę inna gra itp ale chodzi mi o piękny otwarty świat i dowolne podejście do rozgrywki, to mnie w grach najbardziej wciąga.

0

też w to gram :D kocham takie gry.

1

to co ty byś chciał a co widzi trener to 2 inne teorie :) zrozum, niech trener po swojemu ogarnia zespół

0

CITY :)

0

idealne :) :)

0

haha drugi Messi , rozwaliłeś system :P

16

jest na stronie :P

0

toż to z 29.02.2013 :) chłopie :D

0

daj link

2

marzę o nim bardzo ale też chcę by Neymar został :)

0

oficjalnie ? czy zdziwiasz ? :)

0

Seri,Coutinho Eriksen,Sergio Roberto,Busquets Iniesta

0

to samo odczuwam :( Rakitic i GOmes out :( nie mówiąc o Ardzie,Rafinhi Munirze,Vermalenie Douglasie

1

to niech ten Neymar ucieka z tej Barcy, gwiazdorek

0

było X razy :)

0

co takiego :) ?

0

na razie wcale nie ma dema

1

Grizmann nie odejdzie :( jakby miał odejść to już by był w United. szkoda po to dobry grajek, marzy Mi się w Barcy i Verratti i Coutinho

0

haha w fifie chyba

0

do0bra macie 222 + to co ma jeszcze zarząd :) jaką 3jkę kupujecie ? ? ? ? ?

1

no właśnie :) kto to napisał ?

1

bo on się nie określa. wku....ł swoim zachowaniem całą szatnię, wyobraź sobie że nawet Iniesta stracił cierpliwość

0

oby, mimo tego co robi w szatni, szkoda że nawet Iniesta stracił cierpliwość

3

a Bartnomeu powiedział że nie będzie żadnych negocjacji tylko muszą wypłacić klauzule

0

ja bardzo ym chciał w miejsce Neymara Hazarda a za rok dopiero Dembele

1

on to środkowy napastnik ? serio ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?