Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomarzyć można
3
Zostanie !!!! Musi zostać . Nie wierzę w te bajki.
1
juhu :D :D :D :D :D :D :D IDZIEMY NA MIASTO TO NASZE HASŁO
0
z takich gier gram i jestem fanem serii far cry. :) wiadomo troszkę inna gra itp ale chodzi mi o piękny otwarty świat i dowolne podejście do rozgrywki, to mnie w grach najbardziej wciąga.
0
też w to gram :D kocham takie gry.
1
to co ty byś chciał a co widzi trener to 2 inne teorie :) zrozum, niech trener po swojemu ogarnia zespół
0
CITY :)
0
idealne :) :)
0
haha drugi Messi , rozwaliłeś system :P
16
jest na stronie :P
0
toż to z 29.02.2013 :) chłopie :D
0
daj link
2
marzę o nim bardzo ale też chcę by Neymar został :)
0
oficjalnie ? czy zdziwiasz ? :)
0
Seri,Coutinho Eriksen,Sergio Roberto,Busquets Iniesta
0
to samo odczuwam :( Rakitic i GOmes out :( nie mówiąc o Ardzie,Rafinhi Munirze,Vermalenie Douglasie
1
to niech ten Neymar ucieka z tej Barcy, gwiazdorek
0
sądzę że Coutinho do nas trafi :) http://www.90min.com/posts/5324186-big-news-liverpool-to-bid-for-coutinho-s-replacement?a_aid=41015
0
było X razy :)
0
co takiego :) ?
0
na razie wcale nie ma dema
1
Grizmann nie odejdzie :( jakby miał odejść to już by był w United. szkoda po to dobry grajek, marzy Mi się w Barcy i Verratti i Coutinho
0
haha w fifie chyba
0
do0bra macie 222 + to co ma jeszcze zarząd :) jaką 3jkę kupujecie ? ? ? ? ?
1
no właśnie :) kto to napisał ?
1
bo on się nie określa. wku....ł swoim zachowaniem całą szatnię, wyobraź sobie że nawet Iniesta stracił cierpliwość
0
oby, mimo tego co robi w szatni, szkoda że nawet Iniesta stracił cierpliwość
3
a Bartnomeu powiedział że nie będzie żadnych negocjacji tylko muszą wypłacić klauzule
0
ja bardzo ym chciał w miejsce Neymara Hazarda a za rok dopiero Dembele
1
on to środkowy napastnik ? serio ?