Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pożegnać 3 a kupić Verrattiego+Seri
0
wiadomo o której konferencja ?
0
OBY powiedział coś z transferem do Barcy
1
tak na 100% Ktoś z tej trójki stawiam że przyjdzie Seri,Verratti albo Eriksen
10
oj obyś się mylił
1
nie rób nadziei :( marzenie moje
5
no właśnie jakiś :D
10
a gdzie pisze oficjalnie ?
1
Verratti i jest git
1
weź skończ !!!!!!!!!, Verratti,Eriksen albo Coutinho, mimo że Ci piłkarze to inne pozycje
4
JEEEEEEEEEEEE :)
1
chciałbym ze 2ch konkretnych pomocników
0
dla mnie co roku Pes to najważniejsza premiera wśród gier video.
0
smutne że tam nie do nas :( tak jak piszesz top3 świata
0
właśnie na tym polega ta wielka różnica w ich grze. Messi potrafi wszystko a Cr7 tylko strzelać.
1
Kupi Kupi
0
oby to był SEMEDO + ktoś konkretny do Pomocy
0
z ciekawości Cb spytałem jak uważasz ;) ? Messi chyba jeszcze z 1 ZP ogarnie ?
5
Messi może i zawiódł z PSG ale kto wie co byłoby z Juve gdyby i Inieista i Suarez wykorzystali jego 2 genialne podania ? 2gole powinny wtedy wpaść, możesz mówić oc chcesz ale błędem jest mówić że zawiódł z JUVE bo był najlepszy z Barcy
0
Messi 2,5 roku młodszy a i tak lepiej wypadł . Dodając do tego oddawane karne,czy marnowane sytuacje prze kolegów (asyst by miał wiele więcej ) mmożna stwierdzić że posiadamy BOGA FUTBOLU
3
co takie śmieszne ?
2
Poldi wie kto najlepszy
0
tak po prostu się nie wbija 91 goli w roku kalendarzowym
0
Ile Messi wygra ZP jeszcze ? jest szansa przynajmniej na 1 ?
0
zazwyczaj tak jest, cisza cisza i bomba. stawiam na Coutinho
26
po co czytać Posty deb....i, każdy kto patrzy obiektywnie wie że Ronaldo Messiemu do pięt nie dorasta. Ronaldo gdyby nie wielka pomoc w Realu nic by nie osiągnął, a Messi sam próbuje rozgrywać,dryblować i strzelać.
3
oby nie , Wolałbym by był to SEMEDO + Jakaś Bomba do Pomocy
0
Wg Mnie w trójce do złotej Piłki póki co Marcelo,Messi i Cr7--- on ze względu na medialność.
0
2 miesiące do najważniejszej premiery roku :) cieszy fakt że na PC dostaniemy również tą samą grę co na PS4
0
Coutinho tak jakoś Mi w głowie siedzi