0

Marco musi u nas zagrać ;) Best pomocnik, po tych jego słowach jestem przekonany że transfer dojdzie do skutku

4

Verratti przyjdzie zobaczysz !!!!!!!

0

co to oznacza ?

0

plotka nic więcej

1

daj spokój z takimi przeróbkami zdjęć, człowiek aby sobie głupiej nadziei na transfer narobi

0

z Denisa pod okiem Valverde będzie dobry piłkarz ;) zobaczycie że będzie grał więcej i lepiej niż za Enrique

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

i co w związku z tym ? przypomnę że potrzebujemy Verrattiego

0

właśnie nie ma żadnej klauzuli odejścia

0

serio wierzysz w to ?

0

Co wolelibyście ? Verratti czy Eriksen+Seri

1

wierzysz ? Jak tak to super

0

oki to kto może nas wzmocnić ? przypomnę aby że nam naprawdę jest potrzebny pomocnik z TOP

0

dlatego najlepiej się nie nastawiać po tym co piszą Sport i Mundo Deportivo. Ale jeszcze nie wsio stracone. od dawna mówili że transfer może sie ciągnąć tygodniami

10

0 zaskoczenia, przecież to on może po za 2-3 meczami nas ciągnął do przodu

0

o sędziach ? o Benzynie ?

2

mają ból d...y ale co poradzisz

0

trenować najlepszego w historii, lepszej szansy w życiu nie dostanie

0

TRANSFER CORAZ BLIŻEJ

2

prócz MŚ i IO

0

coooo ? nie rób se jaj.

5

daj spokój z tą grą :) słaba strata czasu

0

tak rezerwy bo pierwszy skład piękny a jak ktoś kontuzji dozna to wchodzą drewniaki.

42

idź się prześpij, za dużo jest ostatnio informacji by było tak jak mówisz

10

a po to żeby była rywalizacja o prawą obronę , a Palencia nam tego nie da.

0

daj te zdj jak możesz :)

21

on podkreślał kilka razy że nie chce grać w Realu i że marzy o grze w Barcelonie. Pewnego dnia zagram w Barcelonie

1

MD i wsio jasne . nie ma co uwagi zwracać na głujpotki

0

spokojnie panowie z tym Verrattim, nie zapeszajmy

1

Polać mu :) dobrze prawisz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?