Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marco musi u nas zagrać ;) Best pomocnik, po tych jego słowach jestem przekonany że transfer dojdzie do skutku
4
Verratti przyjdzie zobaczysz !!!!!!!
0
co to oznacza ?
0
plotka nic więcej
1
daj spokój z takimi przeróbkami zdjęć, człowiek aby sobie głupiej nadziei na transfer narobi
0
z Denisa pod okiem Valverde będzie dobry piłkarz ;) zobaczycie że będzie grał więcej i lepiej niż za Enrique
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
i co w związku z tym ? przypomnę że potrzebujemy Verrattiego
0
właśnie nie ma żadnej klauzuli odejścia
0
serio wierzysz w to ?
0
Co wolelibyście ? Verratti czy Eriksen+Seri
1
wierzysz ? Jak tak to super
0
oki to kto może nas wzmocnić ? przypomnę aby że nam naprawdę jest potrzebny pomocnik z TOP
0
dlatego najlepiej się nie nastawiać po tym co piszą Sport i Mundo Deportivo. Ale jeszcze nie wsio stracone. od dawna mówili że transfer może sie ciągnąć tygodniami
10
0 zaskoczenia, przecież to on może po za 2-3 meczami nas ciągnął do przodu
0
o sędziach ? o Benzynie ?
2
mają ból d...y ale co poradzisz
0
trenować najlepszego w historii, lepszej szansy w życiu nie dostanie
0
TRANSFER CORAZ BLIŻEJ
2
prócz MŚ i IO
0
coooo ? nie rób se jaj.
5
daj spokój z tą grą :) słaba strata czasu
0
tak rezerwy bo pierwszy skład piękny a jak ktoś kontuzji dozna to wchodzą drewniaki.
42
idź się prześpij, za dużo jest ostatnio informacji by było tak jak mówisz
10
a po to żeby była rywalizacja o prawą obronę , a Palencia nam tego nie da.
0
daj te zdj jak możesz :)
21
on podkreślał kilka razy że nie chce grać w Realu i że marzy o grze w Barcelonie. Pewnego dnia zagram w Barcelonie
1
MD i wsio jasne . nie ma co uwagi zwracać na głujpotki
0
spokojnie panowie z tym Verrattim, nie zapeszajmy
1
Polać mu :) dobrze prawisz ;)